sobota, 23 października 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
moralność w polityce

Do polityki powinny iść osoby z powołaniem i działające bezinteresownie. A co robi Muzyk?? zajmuje się tylko i wyłącznie promocją własnej osoby.
Stworzył ją Chrzanowski, a ona odpłaca mu się tym że pod nim kopie. Jesteście w stanie zaufać takiej kobiecie i powierzyć jej zarządzanie rodzimym miastem???
Ja tej kobiecie nie dałbym wyprowadzić własnego psa, a co dopiero zarządzać ponad 60 tyś miastem!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: moralność w polityce

To chyba dobrze ze ktos mysli o sobie pozytywnie gorzej byc niepewnym nieudacznikiem. Pewna zdecydowana wywolujaca lek sluchacza to cech dobrego i szanowanego MENADZERA.

Pani Agnieszka Muzyk kandydat PiS na Prezydenta Lomzy.

ale powiedźcie mi co tak kobieta zrobiła dla Łomży.....za to jest na wszystkich zdjęciach!! tak nie robi zapracowany urzędnik!!! tak robi promujący się polityk!!!

Hasla wyborcze dla krola urzedu.

Oszukalismy juz tyle razy oszukamy jeszcze raz !!!!!

Glosuj na mnie bo nie mam co ze soba zrobic !!!!!

kolego KONKRETY co zrobiła ta pani dla miasta??????
za to na wszystkich zdjęciach jest!! tak nie robi zapracowany urzędnik!!! tak robi promujący się polityk!!!

no widzisz, znów dużo pustych słów z których nic nie wynika. Pytam o KONKRETNE dokonania tej pani, a ty nie mając merytorycznych argumentów zalewasz mnie potokiem pustych słów...i mówisz jeszcze o poziomie dyskusji.......to hipokryzja.....

W urzedzie wszyscy brali pieniadze i nic nie robili tylko krol urzedu pracowal. To on te wszystki wnioski sam pisal i tylko on tam pracowal. To zwolnic wszystkich i niech Prezydent Lomzy sam pracuje naprawde beda oszczednosci.

Pani A. Muzyk kandydat na Prezydenta Lomzy.

hahahahahaha
uwielbiam tą waszą argumentację hahahahahah
nie możesz powiedzieć nic konstruktywnego, nic merytorycznego to zalewasz mnie potokiem tych jałowych słów, a ja proszę tylko o konkrety......a doskonale wiesz że tych nie ma

Czy pani Rabczynska pracowałaby w MPEC Lomza gdyby nie byla radna gdyby nie glosy mieszkancow . Stracilem wiare w uczciwosc ludzka. Ile kiedys bylo nienawisci. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego.

A jeszcze niedawno radna Rabczynsk z PiS mowila:

Interpelacja radnej PiS kadencja 2010 - 2014..

cyt:

Protokół nr XLV/13 z obrad XLV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży,
które odbyły się dnia 27 listopada 2013 roku.

Prosi również, aby Prezydent przedstawił swoją politykę w zakresie zatrudniania nowych pracowników w Urzędzie Miejskim i jednostkach podległych Prezydentowi.

koniec cyt:

Czy kapital polityczny buduje sie na klamstwie i obludzie na wytykaniu komus bledow a pozniej sam robisz to samo. Dzis ta radna juz chyba wie jaka jest polityka zatrudniania w spolkach zarzadzanych przez miasto i Urzedzie Miejskim Lomza. To mieszkancy w oplatach za czynnik grzewczy musza skladac sie na wyplate dla tej pani.

Jaki wklad mial Pan Paweł Laskowski mloda osoba bez doswiadczenia zawodowego /pierwsza praca / i wyksztalcenia kierunkowego powolana przez Prezydenta M. Chrzanowskiego na czlonka zarzadu MPEC – Lomza ktora jak mowila jezdzila po innych cieplowniach i porownywala technologie o ktorych nie mial pojecia. Czy to nie stracony czas i pieniadze miezkancow. Takie cuda tylko w Lomzy. Czy na tym polega odpowiedzialnosc wlascicielska.

Dyrektor MOSiR mial ograniczac zatrudnienie a jaka jest prawda.

A moze mieszkancy maja glosowac na te osoby co zdradzily PiS choc nie byly w partii ale wyborach samorzadowych 2014 startowaly z list PiS. Jak wynika z prywatnej korespodencji otrzymanej od radnej PiS te osoby zdradzily PiS i na samym poczatku utworzyly koalicje przy wyborze Przewodniczacego Rady Miasta Lomza w zamian otrzymaly funkcje w RM i wieksza kase. Kogo reprezentowaly te osoby mieszkancow czy swoj prywatny interes.

Teraz czekam na bledy P. Muzyk tylko bez takich tekstow ze chce tartowac w wyborach i podkopuje dolki.

Poznanski nie sposób nie przyznać tobie racji. Moim zdaniem do polityki powinny iść osoby z wartościami, którzy nie idą żeby się nachapać albo dla prestiżu. Głównym ich priorytetem powinna być ciężka praca na rzecz ludzi. Politycy powinni przestrzegać podstawowych zasad. Ktoś kto ma określone poglądy nie powinien ich zdradzać. A niestety bywa różnie ludzie zmieniają partię, oszukują swoich kolegów partyjnych tylko po to by mieć swoje pięć minut ale czy potem mogą spojrzeć w swoje odbicie w lustrze? Chyba że nie mają problemu z uzyskaniem rozgrzeszenia. Niestety

Autor: mustafa (---.dynamic.gprs.plus.pl)

odp: Prawda uczciwosc honor. Ja nic z tego nie mam. A ty poznanski.

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\"metamorfozę\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\"grupka\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\"biega\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\"grupka \\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

mustafa
daj spokój, jeżeli ona jak typowy judasz wbija nóż w plecy człowiekowi który politycznie ją stworzył, to o czym my w ogóle mówimy.....

Rozmawiamy o zatrudnianiu przez Chrzanowskiego.

Prosze przyklady:

Czy pani Rabczynska pracowałaby w MPEC Lomza gdyby nie byla radna gdyby nie glosy mieszkancow . Stracilem wiare w uczciwosc ludzka. Ile kiedys bylo nienawisci. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego.

A jeszcze niedawno radna Rabczynsk z PiS mowila:

Interpelacja radnej PiS kadencja 2010 - 2014..

cyt:

Protokół nr XLV/13 z obrad XLV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży,
które odbyły się dnia 27 listopada 2013 roku.

Prosi również, aby Prezydent przedstawił swoją politykę w zakresie zatrudniania nowych pracowników w Urzędzie Miejskim i jednostkach podległych Prezydentowi.

koniec cyt:

Czy kapital polityczny buduje sie na klamstwie i obludzie na wytykaniu komus bledow a pozniej sam robisz to samo. Dzis ta radna juz chyba wie jaka jest polityka zatrudniania w spolkach zarzadzanych przez miasto i Urzedzie Miejskim Lomza. To mieszkancy w oplatach za czynnik grzewczy musza skladac sie na wyplate dla tej pani.

Jaki wklad mial Pan Paweł Laskowski mloda osoba bez doswiadczenia zawodowego /pierwsza praca / i wyksztalcenia kierunkowego powolana przez Prezydenta M. Chrzanowskiego na czlonka zarzadu MPEC – Lomza ktora jak mowila jezdzila po innych cieplowniach i porownywala technologie o ktorych nie mial pojecia. Czy to nie stracony czas i pieniadze miezkancow. Takie cuda tylko w Lomzy. Czy na tym polega odpowiedzialnosc wlascicielska.

Dyrektor MOSiR mial ograniczac zatrudnienie a jaka jest prawda.

O innych nie bede pisal.

Czy to wystarczy.

hahahhaha jaki koleżko, pytam o dokonania muzyk a ten od razu zmienia temat
ale wiadomo dlaczego, co o dokonaniach muzykowej można powiedzieć, kiedy ich nie ma

Nie interesuja mnie bledy nieswiadome ktore moga wynikac z braku wiedzy lub pomylek tylko bledy swiadome popelnione w chamski sposob. Ten nie popelnia bledow co nic nie robi. Podaje tobie swiadome bledy popelnione przy zatrudnianiu bo tak chcial krol urzedu. To nie jest prywatna firma Chrzanowskiego. Niech sobie zaklada firme i zatrudnia kogo chce bo to beda jego pieniadze.

Czy do ciebie to nie dociera.

Kazdy nastepny prezydent ma zatrudniac wg. uczciwych konkursow.

NO WŁAŚNIE BRAKU WIEDZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to co ona tam robi jak nie ma wiedzy?????????? dlaczego zabiera się za coś o czym nie ma pojęcia??????????
dobrze ją podsumowałeś!!!!

Autor: poznanski (---.146.161.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)

Czy krol urzedu wszystko wie. Pozyjemy zobaczym jakie beda efekty ul. Zawadzkiej czy tez skarga do Trybunalu. Jezeli Chrzanowski wszystko wie to po co wydaje publiczne pieniadze na kancelarie prawne zatrudnia radcow prawnych mial doradcow.

Przestan bo gorszego idioty od ciebie na tym forum nie ma.

Jezeli ty jestes pracownikiem urzedu to wspolczuje Chrzanowskiemu takich pracownikow.

Kobitka sama powiedziała iż wykonywała \"tytaniczną pracę\". Ryjąc dołki?
Moim zdaniem, każdy powininien czuć się szczęśliwszym, uwolniony od tytanicznej harówki. I odpocząć, np. muzykując na np. flecie. A nie samemu dążyć i pchać się do takiego gułagu, aby wykończyć samą siebie ową \"tytaniczną pracą\".

Autor: Polus (---.etth.elomza.pl)

Kazdy czyta to co napisala A. Muzyk i co innego mysli. Gdyby napisala to prostym jezykiem to moze do takich imbecyli by cos dotarlo ale jak caly czas myslicie tylko o autorce tego oswiadczenie jako potencjalnym zagrozeniu w nadchodzacych wyborach to kopiecie dolki i przyklejacie swoje fikcyjne historie.

Chyba tak prawda wyglada.

jeżeli ona wykonała tytaniczną pracę i nie można wskazać żadnego jej dokonania....to najlepiej świadczy o możliwościach tek kobiety....

Autor: bartosiewicz (---.encrypt.co.il) Data: 26-05-18 22:42

Autor: jarekducha (---.emax.il)
Data: 26-05-18 22:38

jarekducha (---.emax.il)

mam do ciebie jedno proste pytanie i zastanawiam się czy odpowiesz?

odp. Smialo dawaj.

No kto normalny sam chciałby się pchać do tytanicznej harówki?

cyt.

jeżeli ona wykonała tytaniczną pracę

koniec cyt.

odp: Pisalem tobie ze dla takiego durnia takie okreslenia sa zatrudne. Telefon do przyjaciela krola urzed moze tobie pomoze.

Jezeli ty masz cos wspolnego z krolem UM to wspolczuje mu takich idiotow.

Jarku nie obrażaj wszystkich ludzi pracujących w urzędzie. Osobiście znam kogoś kto tam pracuje od wielu, wielu lat i napewno nie jest idiotą.

Kasia..

Autor: bartosiewicz (---.encrypt.co.il) Data: 26-05-18 22:56

jesteś żydem?

odp: Bardziej twoje nazwisko jak bartosiewicz zalatuje mi czosnkiem. Jezeli to twoje prawdziwe nazwisko to moge sie domyslac ze cos miales wspolnego NKWD.

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 26-05-18 23:03

Jarku nie obrażaj wszystkich ludzi pracujących w urzędzie. Osobiście znam kogoś kto tam pracuje od wielu, wielu lat i napewno nie jest idiotą.

Kasia..

odp: Podaj cyt. czekam.

To sobie przeczytaj swój wpis. W urzędzie każdy kto pracuje to ma z deka coś wspólnego jak go zwiesz z królem urzędu. I nazywasz tych ludzi idiotami.

Kasia..

Kaśka jest Żydówką ,

ba ona nawet i ma korzenie z NKWD -
została spłodzona przez pijanego NKWDzistę z mis mongolskich stepów :))

zawsze tu wychwala Rosję i swojego guru Putina

Ciekawe co teraz podła suka powie na temat zestrzelonego holenderskiego samolotu pasażerskiego, gdzie niewinne osoby poniosły śmierć od rakiety wystrzelonej przez kacapskie wojsko ?

Zawsze tępa dzida twierdziła, że na Ukrainie nie było Ruskich ,
o Ukraińców mi nie chodzi - tylko o ok 300 pasażerów tego samolotu rożnej narodowości. W większości Holendrów.

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 26-05-18 23:10

To sobie przeczytaj swój wpis. W urzędzie każdy kto pracuje to ma z deka coś wspólnego jak go zwiesz z królem urzędu. I nazywasz tych ludzi idiotami.

Kasia..

odp: Proponuje od pocztku przeczytac wywody tych idiotow a kierowane sa do osob ktorzy pisza na tym forum.

wiec cyt:

pierwszy wpis;

Nie interesuja mnie bledy nieswiadome ktore moga wynikac z braku wiedzy lub pomylek tylko bledy swiadome popelnione w chamski sposob. Ten nie popelnia bledow co nic nie robi. Podaje tobie swiadome bledy popelnione przy zatrudnianiu bo tak chcial krol urzedu. To nie jest prywatna firma Chrzanowskiego. Niech sobie zaklada firme i zatrudnia kogo chce bo to beda jego pieniadze.

Czy do ciebie to nie dociera.

Kazdy nastepny prezydent ma zatrudniac wg. uczciwych konkursow.

koniec cyt:

drugi wpis:

Autor: Polus (---.etth.elomza.pl)

Kazdy czyta to co napisala A. Muzyk i co innego mysli. Gdyby napisala to prostym jezykiem to moze do takich imbecyli by cos dotarlo ale jak caly czas myslicie tylko o autorce tego oswiadczenie jako potencjalnym zagrozeniu w nadchodzacych wyborach to kopiecie dolki i przyklejacie swoje fikcyjne historie.

Chyba tak prawda wyglada.

koniec cyt.

trzeci wpis i ktos nie rozumie

cyt:

cyt.

jeżeli ona wykonała tytaniczną pracę

koniec cyt.

odp: Pisalem tobie ze dla takiego durnia takie okreslenia sa zatrudne. Telefon do przyjaciela krola urzed moze tobie pomoze.

Jezeli ty masz cos wspolnego z krolem UM to wspolczuje mu takich idiotow.

koniec cyt.

Czekam na twoja opinie.

Spech mówiłeś że kobiety traktujesz dobrze. A co widzę???

Powiem żeś poyeb Picza i to do kwadratu.

Kasia..

Uważasz Jarku że ktoś kto się nie zgadza z Twoimi poglądami to z automatu idiota? Na tym forum ostatnio jest tragedia, jedni wychwalają, inni karcą, inni wyzywają, a ludzie i tak zagłosują na kogo zechcą i tyle.

Kasia..

Nie, nie jestem Żydówką...

Kasia..

A czytałeś dokładnie tamten post ?

Pisałem, że kobiety traktuję z szacunkiem na jaki zasługują.

ALE TU NA FORUM JEDNA KŁÓTLIWA I WULGARNA BABA NIE JEST DLA MNIE KOBIETĄ !!!
LEPSZĄ KULTURĘ I SŁOWNICTWO, JAK U TEJ BABY ,
TO MOŻNA ZNALEŹĆ NAWET I POD BUDKĄ Z PIWEM :)

ps:
TERAZ NIECH CI OPOWIE, JAK
KIEDYŚ Autor: Kasia CHWALIŁA SIĘ TU NA FORUM,

ŻE JEST LEPSZA OD ODKURZACZA :)

BO JAK ONA CIĄGNIE Z PRZODU PARTNEROWI,

TO JEJ PARTNER DVPĄ PRZEŚCIERADŁO WCIĄGA :)

Ależ tu nie chodzi o to na kogo zagłosują.
Chodzi o widoczne osobiste zaangażowanie w \"wielką sprawę\".

Tytaniczna praca według mnie to praca która prowadzi na dno tak samo jak zatonął Tytanik. ;)

Picza zażyj leki i jak już to napisz dokładnie, kto, co i jak kazał ci tak odpisać, abyś się odpiżdził...

Kasia..

Spech może od ciebie się nauczyła tych wulgaryzmów .
Schodzisz na psy.

... a może niech i się pochwali nasza forumowa seksi babcia, Kaśka -

jak tu kiedyś pisała o zielonych ludzikach Putina , na których przyjścia nie może się już doczekać

i kupiła sobie zapas Domestosa do płukania ust (... wiadomo po czym :)))

haha TERAZ ZAPIERA SIĘ JAK ŻABA BŁOTA, ŻE NIE JEST ŻYDÓWKĄ :))
PRZECHRZTA !!!!!

Stransky u mnie wszyscy z dziada, pradziada to Polacy z krwi i kości.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 26-05-18 23:26

Uważasz Jarku że ktoś kto się nie zgadza z Twoimi poglądami to z automatu idiota? Na tym forum ostatnio jest tragedia, jedni wychwalają, inni karcą, inni wyzywają, a ludzie i tak zagłosują na kogo zechcą i tyle.

Kasia..

odp:

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\"metamorfozę\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\"grupka\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\"biega\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\"grupka \\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

Jezeli Ciebie prawda nie interesuje to jest juz Twoj problem. Ja pisze prawde na podstawie dowodow i zachecam innych do zmian na lepsze dla Ciebie i Twojej Rodziny. To Ty i Twoja Rodzina bedzie sie zbierac na wynagrodzenie tego towarzystwa.

Dosc klamstwa zatrudniania swoich bo tylko przez uczciwe konkursy mozemy dowiedzic sie ze powolana osoba na stanowisko w urzedzia miasta czy spolkach nalezacych do miasta jest najlepsza. Nie z klucza partyjnego czy tez kolega z podworka bo taka zachcianke ma Chrzanowski. To nie jest jego prywatna firma.

Jeszcze raz dos klamstwa.

Myśleć możesz co chcesz. Tu wiadomo kto jest kim i kto się cieszy gdy Polakom źle i najchętniej by wszystko zabrał ziemię, nieruchomości, lasy i cieszy się z ustawy 447 i napewno to nie jestem ja.

Kasia..

speech ale widzę że się ożywiłeś po wpisach Kasi
czyżbyś znów poczuł w sobie męskość??? hahahahahah

Co stara torba robi na forum ?

a no bolca żydowskiego szuka, bo ponoć beznapletkowscy są dobrzy w łóżku i nie wybrŻYDZAJĄ ,

Co robię? W wolnych chwilach i gdy mam chęć\"walczę\" ze polonofobami...

Kasia..

kaśka ... ale Putina popierasz i chcesz , żeby POLSKA znalazła się w strefie wpływów Rosji

Picza leków nie bierze i zawsze wieczorem tak ma, to już standard. I myśli, że każdy czegoś do dvpy jak on szuka. Cóż zrobić chorzy ludzie też muszą żyć na tym świecie.

Kasia..

Babciu, dużo tego Domestosa zgromadziłaś ?

wszak sołdaty kacapskie zawsze lubili stare bezzębne torby :)

Zbysiorku, dużo oddałbyś dzisiaj za podobne Kasi uzębienie, miast językiem akryle co chwila ustawiać na miejsce.

Dokupię tyle aby był nie tylko do odświeżenia sedesu a tyle aby twój ryj wsadzić do kibla ,klapą przytrzasnę i usiądę. I jak już odkazisz parchaty ozor to dopiero zejdę.

Kasia..

kali , to i ty już jej w zęby zaglądałeś ?
powiedz , dobra jest w te klocki :)

do podmywania starej kapy też używasz ?

Idiota..

Kasia..

Stara rozlazła cipa :)

Stare to ty masz 61 letnie cynadry trolu z Kownat. A teraz wstaw swoje ulubione zdanie, że ty to nie ty i że pozwalasz na udostępnianie twoich danych. A ja już ci odpowiadam z góry góvno mnie obchodzi w co wierzysz czy wiem kim jesteś czy nie..I jak masz chęć to sam się przedstaw i wstaw swoją fotkę z futrzanej czapie he, he...

Kasia..

... do tego jeszcze i bezgranicznie głupia :)

o jakich Kownatach ty tu piszesz i o jakich 61 latach ?

Tępa dzido, znów mnie z kimś mylisz.

I tak myśl i ściemniaj dalej...

Kasia..

Ty się niczym nie różnisz od tych trolli ratuszowych ,

tylko same insynuacje i konfabulacje ,

swoich racji nigdy faktami nie poprzesz , ba zawsze kłamiesz Kaśka

TĘPA DZIDO, CZEGO SIĘ BOISZ ?

JAK WIESZ KIM JESTEM I MNIE ZNASZ

PODAJ TU I TERAZ MOJE DANE OSOBOWE

WYRAŻAM NA TO ZGODĘ

... nie podasz na 100% , bo jak zawsze zaczniesz się głupio tłumaczyć
i odwracać kota ogonem :)

He, he widzisz jaki jesteś przewidywalny i nuuudny. W dvpie mam w co wierzysz, a jak nie masz pojęcia kim jesteś to Aśki podpytaj. Przedstaw się sam trolu, a jak nie skłamiesz to potwierdzę.

Kasia..

Niech ci wystarczy że ktoś kiedyś w związku z twoim zajęciem i biznesem miał do czynienia z tobą, coś do wykonania, więcej się nie dowiesz.

Kasia..

o jaką Aśkę ci chodzi, nie znam ani jednej :)

po za tym jak było do przewidzenia : w dvpie byłaś , gowno wiesz :)

prawdy nie znasz i i tylko zmyślasz głupoty

a teraz się głupio tłumaczysz

CZEGO SIĘ BOISZ ?

Idź łgarzu spać, kończę skoro łżesz jak pies. Pewnie w Jeziorku też nie bywasz, nie wpominając o biurze w Łomży. Kłamca po stokroć.

Kasia..

RATUSZOWE TROLLE I KLAKIERZY,

CZEGO SIĘ TAK PANICZNIE BOICIE,

ŻE ZAKŁADACIE DZIESIĄTKI TEMATÓW

ATAKUJĄCYCH WASZĄ WEWNĘTRZNĄ KONKURENCJĘ

tj. p. MUZYK I ks. BISKUPA TADEUSZA ?

... ODERWANIA OD KORYTA ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0