sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lech Wałęsa: nie uda się już wyciszyć tego słusznego protestu

\"Myślami jestem z wami\" - napisał na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa, zwracając się do protestujących w Sejmie rodziców osób niepełnosprawnych. \"Nie uda się już wyciszyć tego słusznego protestu\" - dodał i zamieścił jako ilustrację zdjęcia relacji z jego wizyty w Sejmie w zagranicznych portalach informacyjnych

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Lech Wałęsa: nie uda się już wyciszyć tego słusznego protestu

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

I pewnie tylko po to bolek tam pojechał, aby sobie zdjęcia pstryknąć.
Myślami tylko jest? Z tego co pamiętam, zapraszano łonego aby był również ciałem, oferując kukuńkowi materac. Z Puław gdzie miał niby ważne spotkanie, zdążył już chyba wrócić.
I niech bolek nie pieprzy o 5-ciu tysiącach, które to niby dostaje. Bo już dawno było 6, jakiś czas potem podniesione na 9 tysięcy.
I jak widać, wystarcza łonemu do organizowania urodzin na 600 osób.

Przepraszam,-imienin!

http://fakty.interia.pl/pomorskie/news-600-osob-zaproszonych-na-imieniny-walesy,nId,1169034

Niezłe kuźwa towarzystwo.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0