czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekcja dla POlski

ojjj co chcecie, faktycznie droga ewakuacyjna może i pozostawia wiele do życzenia ale ktoś to zatwierdził i chyba nigdy nie było tam dzikiego tłumu (czego tak na marginesie wam życzę)

z plusów:
- dobór muzyczny zacny, podobał mi się zawsze, często bywam w piątki i to chyba jedyne takie miejsce w Łomży, gdzie mogę posłuchać muzyki na żywo. Niestety, po Cześku nic lepszego nie będzie :(
- obsługa super, czasem tylko już o 23:30 zerkają, kiedy ona w końcu sobie pójdzie... :)
- wielki pozytyw za automat z gumami w toalecie (nie wiem czy działa, nie było konieczności sprawdzać)

to teraz o minusach:
- średnia wieku... wolałabym 25-40 niż 17-25 ale co zrobić. Widać pierniki siedzą w domach.
- krótkie godziny otwarcia. Klub do 24?! Słabo. Do klubów chadza się o 21, 22 i jak trzeba wyjść o 24.... to czasem zastanawiam się czy warto w ogóle iść.
- nachalna i zdecydowanie za głośna muzyka hip-hopowa i dresy w inne dni niż piątki.

reasumując klimat jest fajny, lubię tam chodzić ale powinniście też pamiętać, że weekend zaczyna się już od czwartku, nie musicie zapraszać kapel, możecie puszczać muzykę inna niż hip-hop.

powodzenia Wam życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Szlag by trafił Orange. Jestem za granicą, mam ciągłe problemy z zasięgiem, smsy informujące o taryfie zagranicznej przychodzą po 8-9 razy dziennie. Po cholerę mi ten telefon, skoro nie można z niego korzystać. Jest na to jakiś kruczek, żeby można było zerwać umowę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Witam posiada ktoś nr do pani Agaty Podolak- gabinet ma na ks.Anny za szkołą nr.9 Numer stacjonarny 218-54-59 jest zły(informują że niema takiego nr.) W jaki sposób mozna sie z nia skontaktować może macie namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

kto jest winny to co dzieje się przed urzędem pracy .trzeba od rana 3-4 godziny zająć kolejkę żeby dostać numer na rozmowę .czy to jest uczciwe .ludzie pracujący w tym urzędzie przychodzą sobie do pracy z cieplutkich domów -natomiast ci co nie mają pracy muszą stać w zimie bardzo rano ,żeby łaskawie dostać zezwolenie na rozmowę z nimi .gdzie jest kierownictwo tego urzędu .przecież można załatwić to w godzinach pracy ,i wydać ten ;numerek; na drugi dzień .stoją tam m/n matki małych dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

@megi84
Ja jestem świeŻo po.
Do tego testu nie da się przygotować, jak do testu wiedzy! To nie jest egzamin na wiedzę. Tutaj sprawdza się predyspozycje do zawodu: inteligencja, spostrzegawczość, zdolność pracy w grupie, empatia, czy jesteś ekstrawertykiem, introwertykiem, czy jesteś zdolna się podporządkować itd. (aczkoliwek uważam, że jest to trochę niepotrzebne, bo w żaden sposób komputer nie może stwierdzić, czy się nadaję, czy nie - na niektóre pytanie nie da się po prostu odpowiedzieć "TAK", bądź "NIE")

Żadnych dobrych testów Raven`a w necie nie znajdziesz. Są tylko głupawe testy na inteligencję, za których wynik musisz wysłać SMS. Ale jak bardzo chcesz coś zrobić, to wejdź sobie na stronę: pitagoras.pl
Poza tym, co tu ćwiczyć odnośnie figur przestrzennych?! I tak musisz policzyć z każdym razem ile brakuje sześcianów i tak. Żadne zadanie nie jest podobne do poprzedniego, no może pod tym tylko względem, że musisz uzupełnić brakujące szceściany. No chyba, że chesz sobie przypomnieć liczebniki do 50.
Ciągi matematyczne - wystarczy otworzyć książkę od matematyki. Poza tym nie ma tam żadnych skomplikowanych ciągów. Z takimi ciągami poradzi sobie dziecko z IV klasy.
Np.
9 7 10 4 5
1 4 ? 9 9
- ułożyłem to na poczekaniu. Co wstawisz w miejsce znaku zapytania?
- bądź

2, 4, ?, 256

A jeśli chodzi o te testy Raven`a, czy te figury przestrzenne, to wierz mi, że są banalne. Nie spotkasz tutaj raczej zadań z MENSY.

Po prostu idź na test wypoczęta. Nie bój się psychologów, bo oni muszą tylko tak postraszyć. Nie zwracaj uwagi, że są oschli, czy niedostępni. To jest moment, którego nie da się przeskoczyć. Nie pójdzie Ci - trudno. Nie przejmuj się. Spróbujesz później.
Naprawdę nie ma co się uczyć. Nauczysz się w tydzień spostrzegawczości? Staniesz się bardziej inteligenta w dwa dni? Nauczysz się współodczuwać z innymi ludźmi (emapatia) w krótkim czasie? NIE.
Zastanów się tylko co odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chce pan/pani pracować w Policji".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

oni sa panami bezrobotnych i utrzemywani z pieniędzy bezrobotnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Numerki są po to żeby jak najmniej bezrobotnych zarejestrować. takie zalecenie z góry. Sztuczne utrzymywanie niskiego bezrobocia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

hej wie ktos kto moglby zrobic mi akryle tanio???




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

..a nie było ostatnio identycznego tematu..? chyba powinien być na pierwszej lub drugiej str forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Żebym nie miał powodów to bym nie jęczał;)
A co ty o mnie możesz wiedzieć może siedzę na wózku inwalidzkim!
A może pisze z więźnia!
Wujek dobra rada się znalazł;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

i jak wyszło? chyba zgłosiła się jakaś osoba która to robi.. właśnie miałam zapytać jak wyszły :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

karoleczka30@poczta.fm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

W urzedzie pracuje pewna tlusta morda chińska- nic nie robi tylko na dupie siedzi :) zal ! nic tylko na dupie siedziec i czekac na wypłatę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

już jestem, w stokrotce byłam, chipsów mi się zachciało..:))
nikogo ciekawego moje kocie oczy nie wypatrzyły..a myślałam że gdzieś tam Andy C będzie się kręcił...:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Do na kuta.sa piszesz padalcu z ty nie masz tego czy tamtego.
Chyba tylko po to by zaistniec na takim forum.
Napisz ze JA NIE MAM NIC POD DEKLEM.
Tylko nie ze ci zasuneli.Ty juz od urodzenia nic tam nie miales!

Mi zwineli kiedys firmowe.Potem traf chcial ze trafilem na
niego gdy chcial mi je sprzedac.
TERAZ CHODZE W JEGO BUTACH!

Potem widzialem jego wpisy i zalozony temat
CZY GLUSZKOWSKI TO DOBRY DENTYSTA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski


- są znudzeni swoimi partnerami
- "ci" za mało dbają o siebie, wody i mydła boja się, chodzą z zarostem, brzydko pachną itp
- a może są po prostu wulgarni, nie umieją zachować się w towarzystwie

Kobieta potrzebuje faceta z klasą.Facet potrzebuje damy
wystarczy rozejrzeć się dookoła,częste zjawisko to: ona gruba , zapuszczona, on fleja, bez zębów- jak żul, ba nawet na 100% żul, bo e wódą, piwskiem na kilometr, do tego klnie jak szewc, taki właśnie mamy obraz społeczeństwa :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

a może tak TVN zaprosić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Kiedy jest grany jazz chciał bym się dowiedzieć ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

żonom to po ciążach zostaje tu i ówdzie a facetom od nadużywania piwska bebechy rosną...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

No właśnie Słoneczkocieplutkie, jak piszesz o godz. 13 w biurze pracy pusto już. a nie można zarejestrować się. Komu podlega Biuro Pracy? Chyba są jakieś odgórne regulacje w sposobie przyjmowania i rejestrowania bezrobotnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

karllito86 --masz zupełną rację,ale--takie ćwoki co zatrudniają i dają marne grosze,to długo nie cieszą się pracownikiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Ode mnie brała 80zł za ząb, kanałowo nie wiem ile bo nie robiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

oburzenie bezrobotnych hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

Nie dajcie się spławić będąc w pośredniaku przed godz.15 i nie mając numerka.Pani na parterze już w wejściu mnie poinformowała,że bez nr.nie będę przyjęta,więc spytałam,,a co Pani będzie teraz robić do 15tej,czekać godziny wyjścia??--proszę mnie załatwić,albo zaraz poinformuję kierownika o tym co tutaj się dzieje,,:]o dziwo--zostałam załatwiona jak należy-;)
Powodzenia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekcja dla POlski

dobrawka jakie ceny ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org