poniedziałek, 23 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

takie podobno słowa wypowiedział Brudzinski gdy dowiedział się jaka jest sytuacja w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

takie opinie możemy wyczytać na wielu forach różnych portali i na fb. ludzie myślą podobnie.
tylko panna poczuła się urażona....i nie rozumie pewnych kwestii,
pokazuje tym samym że ma chore ambicje i to że władza do głowy uderzyła.

Zawsze urzędujący prezydent jest naturalnym kandydatem na kolrjną kadencję. Nie wiem kim trzeba być żeby myśleć inaczej.

Autor: Dragon13 (---.146.173.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 26-05-18 12:56

nominacja Muzyk to są tylko lewackie życzenia, Muzyk w PiSie jest tylko przedmiotem kpin, więc o jakiej nominacji mowa???

Poznański - ta nachalna promocja Muzyk to kaczka dziennikarska!!!!
Nominacja Chrzanowskiego to tylko formalność
_______
mówisz lewackie? A czemu sprawy nie nazywasz - pisowskie?
Pisiorowi w żłoby dano, w jednym Muzyk, w drugim Chrzanoś. A na popitkę Kołek. I tu czopek ma zagwozdkę. Piotrowicza weźcie na prezydenta. Zasłużony, odznaczony

PiSlamska hołoto:

przekonajcie do Zastama swego guru, tego, który zaczął właśnie leczyć się na nogi, bo na głowę już za późno...

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

daj spokoj brak słow na takiego człowieka jak ta panna.

,,poszła krowa, niech idzie i cielak,, takie polskie przysłowie

Panie Brudziński posprzątać w Łomży trzeba.
Człowieka dojrzałego, sprawdzonego nam potrzeba, eksperyment z młodym nam/wam nie wyszedł, klapa na całej linii
Nie słuchać podszeptów faryzeuszy, gonić z chałupy niech idą do vuja

DiDi

To prezydent powołuje i odwołuje zastępców i ma do tego oczywiście pełne prawo. Miał ku temu powody by tak zrobić? Jak najbardziej. Trudna decyzja, ale było to konieczne. Teraz już może być tylko lepiej

Trzeba było zakończyć ten marny teatr panny. Dość jej obłudy i zakłamania. Myślała, że wykiwa wszystkich, a sama została wykiwana. A styl w jakim się pożegnała z urzędem potwierdził tylko jej słabość i brak klasy.

Cierpliwosc jest cecha ludzi wielkich!!! Pycha ludzka prowadzi do upadku. Dzis Chrzanowski pozniej Krynicka.

Prosze dowody:

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

Czytajac takie niusy wlos sie na glowie jezy. Czekalem trzy lata i obserwowalem poczynania ww. osob. Swieta radna Rabczynsk z PiS w kadencji 2010 - 2014 mowila:

cyt:

Protokół nr XLV/13 z obrad XLV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży,
które odbyły się dnia 27 listopada 2013 roku.

Prosi również, aby Prezydent przedstawił swoją politykę w zakresie zatrudniania nowych pracowników w Urzędzie Miejskim i jednostkach podległych Prezydentowi.

koniec cyt:

Czy pani Rabczynska pracowałaby w MPEC Lomza gdyby nie byla radna gdyby nie glosy mieszkancow . Stracilem wiare w uczciwosc ludzka. Ile kiedys bylo nienawisci. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego. Czy kapital polityczny buduje sie na klamstwie i obludzie na wytykaniu komus bledow a pozniej sam robisz to samo. Dzis ta radna juz chyba wie jaka jest polityka zatrudniania w spolkach zarzadzanych przez miasto i Urzedzie Miejskim Lomza. To mieszkancy w oplatach za czynnik grzewczy musza skladac sie na wyplate dla tej pani.

Czy nie jestescie idiotami glosujac na takich radnych. Jak wynika z tresci korespodencji oni nie reprezentuja Was Wyborcow tylko walcza o koryto dla siebie. Za 5 zl. sprzedadza swoje przekonania. To sa ludzie bez honoru a czlowiek bez honoru jest dla mnie ZEREM !!!

Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego. Ja w roku 2014 zostalem oszukany.

Trzeba o tym mowic aby kiedys bylo normalnie i uczciwie a nastepny Prezydent Lomzy musi wiedziec ze takie zatrudnianie jest naganne.

Pani Agnieszka Muzyk kandydat PiS na Prezydenta Lomzy.

A kiedy Chrzanowski poda sie do dymisji za swoje bledy.

a jest ich bardzo dużo, mało kumpli zatrudnił ?

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Fakt miasto Lomza nie jest wstanie funkcjonowac bez zaciagania nowych kredytow. Niezle bagno.

Wkoncu wiem co oznacza skrot mgr szkoda ze nie inz.

Mozna GGGGG robic i Niezle Zyc !!!!

Trzeba o tym mowic aby kiedys bylo normalnie i uczciwie a nastepny Prezydent Lomzy musi wiedziec ze takie zatrudnianie jest naganne.

ja na pewno nie zagłosuje więcej na chrzanowskiego i nikt z mojej rodziny też nie juz wolę Panią Muzyk, która ideałem nie była w moich oczach ale starała się coś dla ludzi zrobić

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

A ja zagłosuję na Prezydenta Chrzanowskiego i wszyscy w mojej rodzinie też będą na niego głosować, podobnie jak i około 60% mieszkańców Łomży, co wykazały badania sondażowe m.in. Gazety Współczesnej.

ty zagłosujesz ? Ty masz tutaj 15 kont :D jako kolega zagłosujesz ale ktoś kto nie ma nic wspolnego z panem m juz nie zagłosuje ;) powiedz cos więcej na jakiej próbie został wykonany ten sondaż ? pod ratuszem pytali jego kolegów na kogo będą głosowali :D ?

A teraz pod choinko ten misiek bedzie stal przez 24 h w czynie spolecznym. Buhaha !!!!

Badanie przeprowadzone na losowo wybranej reprezentatywnej grupie mieszkańców Łomży. Poparcie Agnieszki Muzyk w granicach błędu sondażowego.

słucham na jakiej grupie ? ile osób ? słucham ? podaj konkretne dane a nie wklejasz wszędzie te pierdoły

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0