piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

hahahaha:D ostre.. szybka pozyczka na wieczne oddaj... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

Tommek Ty lepiej idź się umyj bo inny bród Ci odpada ....nie tez biznesmena, widzę że przejmujesz się że teraz BeMką nie wyjedziesz na patrola



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

No widzisz tylko ze ja BMW nie miałem i nie mam hmm nie lubię szpanerstwa. A ty kolego odrazu oceniasz nie ładnie tak wiesz ? .A wiesz mam do czynienia dużo na codzień z tymi naszymi biznesmenami to jak by Pis wygrał to kurde co drugi to by po dzisiejszej nocy dyndał na sznurze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

Tommek ciemny naród i hołotę to masz tu PiS-owcu

http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

Donkowi to zawsze nie wychodzi stocznie sprzedane kopalnie sprzedane co jeszcze PO sprzeda no ciekawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

Haha no nie wierzę. Czytamy ze zrozumieniem! W liceum podobno tego uczą... Uwaga cytuję jeszcze raz:
"Komisja Europejska dopuszcza możliwość pozostawienia ulgi dla paliw, w których jest powyżej 80 procent biokomponentów oraz 100 - procentowych biopaliw. Negocjacje w tej sprawie prowadzi ministerstwo gospodarki."
Jeździsz na biopaliwie? -sfrustrowany vorarbeiter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

Kolego kolejna obuda PO i dalej wierz w to byleś tam przed tym pałacem ? Ja byłem i z ludzmi z całego kraju rozmawiałem i nie byli to po podstawówkach było tam być to może byś zobaczył ja Donek sprzedał polske

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogromne zadłużenie Łomży po prezydenturze Mariusza Chrzanowskiego, jak następny prezydent poradzi sobie z tym problemem?

Z tego co czytam to jesteś desperatem co nie potrafi nic zdziałać w życiu tylko siedzieć i narzekać.
Weź się człowieku w garść i pokaż sobie (nie innym bo innych Twoje życie g... obchodzi) że potrafisz zarobić na paliwo nawet jak będzie po 10 zł.
Kiedyś płaciłem podatek dochodowy 40% w innym kraju to według mnie 19% w Polsce nie jest zły.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org