piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aga I Tadeusz ciągle w grze

A ja jeszcze poleciłbym innego dostawcę, tylko nie wiem jakby było u niego z podłączeniem... Zajmuje się on podłączaniem internetu gdzie położenie kabli jest nieopłacalne, a sieć 3G (np. polecany play) nie ma zasięgu. U mnie był ten sam problem. Po podłączeniu internetu mam 1mb za 50zł (niestety), ale przynajmniej od godziny 23:00 mam nie ograniczony internet... No i nie ma limitów transferu co w 3G jest w każdej ofercie... Jesli chcesz coś się dowiedzieć odwiedź stronkę elnetix.pl
Mimo trudności z podłączeniem nie narzekam... 1mb w dzień w zupełności starcza, do normalnego surfowania po necie (a jak coś chce się ściągać to zostawiam na noc :D). No czasami jest problem z podłączeniem, albo podczas transmisji rozłącza na jakąś godzinę, ale to jest bardzo rzadkie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga I Tadeusz ciągle w grze

Zapomniałem dopisać że ten samczyk zakatował już pięć samiczek a nazywa się Kubuś rozpruwacz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga I Tadeusz ciągle w grze

Zbychu: Polacy zasługują na więcej a polecasz pizzę z biedronki ... heh

ps. po = nic nie mogę tusk pis = nie mam rąk kaczka ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga I Tadeusz ciągle w grze

przeliczając zakup paneli z montażem wychodzi groszowa różnica niż kupuje się je bez montażu (różnica w vat jest i stąd ten myk)
też będą nam montowali, jak się nie mylę to o 10 czy 12zł od metra słyszałam, ktoś potwierdzi tę stawkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga I Tadeusz ciągle w grze

Żebyś wlokła wózek przed sobą to nikt nic by Ci nie ukradł. Najlepiej to postawić na środku i gnać w regały, a później krzyk i pretensje do całego świata...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga I Tadeusz ciągle w grze

Jednak wiekszosc Polakow mysli jeszcze racjonalnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org