sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyński Kościół popiera Agnieszkę Muzyk, tak samo jak i większość lokalnych działaczy i sympatyków PiS .

Do tej pory centrala z Nowogrodzkiej nie ogłosiła jeszcze oficjalnego kandydata PiSu na urząd Prezydenta miasta Łomża.

... A. Muzyk od dawna związana jest z Prawem i Sprawiedliwością.

Była już m.in. kandydatką PiS w wiosennych wyborach do Parlamentu Europejskiego, oraz w listopadowych wyborach 2014 roku do sejmiku województwa podlaskiego wygrywając ten mandat.

Później została zastępcą prezydenta .

Do wyborów jeszcze pół roku,
nawet PKW nie ogłosiła jeszcze terminu, tym samym i rozpoczęcia kampanii wyborczej.

Ciekawe co będzie w Łomży, jak szerszej populacji katolików przedstawi się kandydaturę A. Muzyk - jak wy piszecie popieranej przez wpływowego łomżyńskiego biskupa ?

Zobaczymy za kim pójdą łomżyniacy ,
za opcją związaną z PiSem Jurgiela z Białegostoku,
czy za Kościołem i lokalnymi łomżyńskimi działaczami i sympatykami PiSu ?

vide co się dzieje w relacjach Rydzyk - PiS,
i w Łomży może być ciekawie .

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Łomżyński Kościół popiera Agnieszkę Muzyk, tak samo jak i większość lokalnych działaczy i sympatyków PiS .

Minister Jurgiel idzie w odstawkę, niebawem ma być odesłany na zieloną trawkę. Prezes Kaczyński dał zielone światło premierowi. Morawiecki czyści teren.
Nawet i ostatnio Jurgiel został skrytykowany przez szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego oraz ministra środowiska Henryka Kowalczyka.

A Chrzanowski to protegowany Jurgiela.
Ciekawe, że na ostatnim posiedzeniu Komitetu Wykonawczego PiSu w Warszawie, nawet nie została przedstawiona kandydatura Chrzanowskiego na prezydenta Łomży.
Czyżby to już sygnał z Nowogrodzkiej, że Jurgiel traci wpływy w partii ?

Re: Łomżyński Kościół popiera Agnieszkę Muzyk, tak samo jak i większość lokalnych działaczy i sympatyków PiS .

W Radio Nadzieja 103,6 ,

Najpiękniejsza jest MUZYKa polska :))))

wZasięgu.pl » Portal Informacyjny Radia Nadzieja, też tak twierdzi :)

Przypomnę że zarząd województwa PiS przyjął kandydaturę Mariusza Chrzanowskiego przez aklamację. Kandydaturę obecnego prezydenta poparli wszyscy działacze z PiS z posłem Kołakowskim, Wiesławem Grzymałą, Markiem Olbrysiem na czele. Pisanie że pani Muzyk będzie kandydatką pis to tani populizm obliczony na mąceniu elektoratu Chrzanowskiego. Jak Pani Agnieszka może być kandydatem tej partii skoro nawet nie jest jej członkiem. Speech zastanów się zanim wymyślisz kolejną taką bzdurę.

A i Kościół to wszyscy wierni a nie jeden duchowny, choćby i był samym biskupem

Tutaj chodzi o episkopat, który ma dojście du ucha prezesa i Pani Muzyk może taki kanał wybrała

Speech możesz pisać sobie te brednie ale najnowszy sondaż przeprowadzony na reprezentatywnej grupie mieszkańców jednoznacznie pokazuje jaka jest prawda. Przypomnę tylko że Chrzanowski ma ponad 60 procent poparcia, a pozostali kandydaci są bardzo daleko. Kolejny kandydat ma tylko 14 %

Sondaż pokazuje odzwierciedla tylko jakie poparcie ma Chrzanowski. Ludzie go popierają i dlatego też wygrana już w I turze jest jak najbardziej realna.

Spech ta sypatia do tej panny jest z wzajemnością??

Ojej...tak Ją popierają...oby nieplanowanej ciąży nie było...

aż miło popatrzeć, jak się w tym pis gryzą. I sekretarz komitetu centralnego pis w szpitalu, to się burki gryzą między sobą.

Nigdzie nie pisałem , że Muzyk jest moją ulubioną kandydatką ,
skomentowałem tylko post jednego z internautów,
że z dwojga złego wybieram mniejsze zło.

Komentuję tylko łomżyńską rzeczywistość i waśnie oraz spory w obozie prawicy, jak to żrecie się o koryto.

Sprawdźcie sami jakie \"poparcie\" ma Chrzanowski ...

https://pl-pl.facebook.com/mylomza

Temat : Z OSTATNIEJ CHWILI.....Prezydent odwołał swojego zastępcę

... w komentarzach na facebooku pod artykułem na mylomza gdzie trzeba się podpisac imieniem i nazwiskiem juz nikt tak chrzanowskiego nie wychwala tylko wszyscy stwierdzają, że Pani Muzyk była bardziej kompetentna.

Anna Chmielewska
Anna Chmielewska Zagrożenie się wycina! Kompetencja, działanie, mądrość to przeszkoda! Nie myślałam że kiedykolwiek zagłosuję na PIS, ale jeśli Pani Muzyk będzie kandydować na prezydenta ma Pani mój głos!

Kamil Kamiński
Kamil Kamiński Jedna z najbardziej kompetentych osób w Urzędzie Miasta Łomża. Szkoda, ale może teraz będzie więcej swobody do działań na rzecz miasta:)

Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki Najgorszy prezydent Łomży jakiego pamietam a jeszcze do tego jak poczuł, ze ktoś jest bardziej kompetentny od niego to od razu zwolnił. Czy ten chłopak ma jeszcze jakiś pomysł na miasto ? Obiecał konkretny program gospodarczy... nigdy więcej nie oddam głosu na tego człowieka. Zgłosiłem mu pare problemów poprzez Facebooka bo prowadzi oficjalne konto to mnie zablokował bo miałem czelność mu zwróci na coś uwagę.

Filip Włodarczyk
Filip Włodarczyk Mariusz Chrzanowski nie potrafi się z nikim dogadać na dłuższa metę...

Kaśka Grzymała Łepkowska
Kaśka Grzymała Łepkowska 👏 Brawo !!!!!

Grzegorz Pieńkowski
Grzegorz Pieńkowski gdzie dwoch sie bije tam trzeci skorzysta ;)

Magdalena Kostecka
Magdalena Kostecka Uuuuu a to się porobiło

PS:
Swoją drogą, kto ma jeszcze konto na FB może sprawdzić z ciekawości,
kim są i gdzie pracują te dwie osoby popierające prezydenta.
Ciekawe jak by powiązać te profile z konkretnymi osobami ?
Niestety, ja tego nie mogę sprawdzić, bo nie mam aktywnego konta na FB .

... a tu na 4 lomza i tam na mylomza ...

JEDNA OSOBA MOŻE SOBIE ZAŁOŻYĆ KILKA KONT

I PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI JEDNOCZEŚNIE

- NA FACEBOOKU NIE MA PRAWIE WCALE KOMENTARZY POZYTYWNYCH I WYSTAWIAJĄCYCH MU LAUREK INTERNAUTÓW -

DLACZEGO ?

A NO BO TAM NA FACEBOOKU , TRZEBA SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA

10ciu PROFILI SOBIE TROLL NIE ZAŁOŻY :)

Do którego kościoła chodzi Chrzanowski na mszę świętą ?

A co?
Chcesz sie razem pomodlic??
Albo sugerujesz cos?

Kosciol to wierni....a do Kosciola idzie sie do Boga a nie do Biskupa bo akurat msze odprawia i pozdrawia pierwsze lawy.
A kto w nich siedzial???
Chrzanowski nigdy sie nie pchal tylko był skromny. Za to barbarrra tak.
To ich rozni Chrzanowski uczciwy, szczery czlowiek. Barbarrra to ,nieszczera i falszywa osoba.

Jednak pobiegla do ciebie sie zalic mowilem ze macie cos wspolnego. Uwazaj na nia to toksyczny czlowiek. Przykro mowic ale wladza przewrocila jej w glowie. Opetalo ja pragnienie wladzy.

Dostała bardzo wiele i tak się odwdzięczyła, że knuła za plecami Prezydenta. Miała wszystko, a pewnie zostanie z niczym. Za nielojalność, fałsz, zdradę, ślepe dążenie do władzy. Miałaby zostać kandydatem PiS nie będąc członkiem partii, w mieście rządzonym przez Prezydenta PiS? Ta strategia już na samą myśl wydawała się szalona. A ona ją realizowała... Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak działać?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0