sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

ja takze mam prace maturalna na temat:" Rożne koncepcje patriotyzmu. Scharakteryzuj je na podstawie literatury romantycznej i pozytywistycznej".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Oby PIS wygrał ,a Partia Oszustów poniosła klęskę :)Koniec z Tuskiem i jego fałszywymi obietnicami...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

właśnie dajmy szanse palikotoju :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Nie ma na kogo głosować

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Oczywiście PIS ;)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

haha jak bazar do wyboru do koloru .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Bardzo ciekawe rozważania i trudno się nie Panem zgodzić, ale chyba zeszliśmy trochę z tematu.
Wątek można kontynuować np. w temacie "Rozważania nt przyszłości Naszego Miasta" lub "ponarzekajmy na władze, księży, komunę, demokracje itd itp..." lub coś podobnego:)

w Tym wątku chciałbym, żeby wypowiadali się forumowicze o tym jakich lokali Im brakuje. I nie chodzi (jak to napisał naładowany @rewolwer) o pomysł na biznes. Przecież napisanie "otwórz KFC" lub "dobrą restauracje" to jeszcze nie jest pomysł na biznes:)

Założycielka chciała zaspokoić potrzeby mieszkańców, którzy nie maja możliwości (nie koniecznie finansowych) otworzenia jakiegoś lokalu a chętnie by z niego korzystali.

Np. gdyby okazało się że wszyscy nagle zaczęliby pisać, że brakuje im ... teatru czy opery i że chodziliby i kupowaliby bilety za XX lub XXX złotych to można by było się zastanowić... :)

A jeżeli jest ktoś kto ma pomysł ale nie ma "trochę grosza" i lokalu i nie chce nim (pomysłem) się dzielić na forum to niech nawiąże bezpośredni kontakt z założycielką i może się dogadacie:)

Może łatwiej będzie jak będziecie pisać CZEGO NA PEWNO NIE CHCECIE żeby założycielka otworzyła? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Tez mam taka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Prawdopodobnie w Łomży już jest darmowa telewizja, ok. 20 programów. Czy to prawda a jeśli tak to jak to uruchomić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

a jakie dokładnie masz problemy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży









Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Dlaczego oddasz dla dziecka , a nie dziecku?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

To już zależy co Ciebie interesuje. Każdy język programowania ma swoje główne zastosowania jak sieci, urządzenia RTV, bankomaty itd. Na pewno najbardziej wartymi uwagi jest Java oraz C# lub ogólnie platforma .NET. Pracy w tych technologiach jest najwięcej. Potem jest chyba PHP. PHP jest prostszy w nauce ale dużo więcej można zarobić pisząc we wcześniej wymienionych językach. Musisz też brać pod uwagę lokalizację w której będziesz szukał pracy. Wiadomo że na podlasiu nie ma jej tyle co np. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie no i raczej będzie to głównie PHP. Warto też rozejrzeć się za jakimś rzadko używanym językiem programowania. Pracy jest może mniej ale także i specjalistów niewielu więc po pierwsze można walczyć o lepszą płacę jak i nie ma dużej konkurencji na miejsce pracy.

Ale pamiętaj, że trzeba naprawdę coś umieć aby zarabiać dobrze w tym zawodzie. Z samego doświadczenia z mojego miejsca pracy wiem, że mimo iż firma prowadzi sporo rekrutacji to też bardzo dużo kandydatów odpada na testach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Zarówno Cztery Łapy jak i Leończak . Obydwa gabinety są na Hipokratesa /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

dziękuję za wszystkie odpowiedzi te prawdziwe jak i te fałszywe i oczerniające opinie zespołu. Dobrze że każdy człowiek ma własny rozum i sam decyduje o wyborze. już się przekonałam że są świetni:)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

Szczepienie to żadna filozofia już tego chyba nie ma nawet jak spartolić... Polecam "Filemon" na Wyszyńskiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

wrócił dziś rano nawet z swoją panną widocznie randka im się przedłużyła ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Agnieszka Muzyk kandydatem na prezydenta Łomży

"na liście Wildstaina nie ma skąd żadnego" - no, nie ma. Ale lista ta to nie IPN. Listy typu Wildstaina, Maciarewicza itp. miały tylko i wyłącznie za zadanie zaciemnić rzeczywisty obraz.
Ja tylko zapytałem się, czy w Łomży istnieje firma ochrony osób i mienia, której właściciel lub współwłaściciel nie był w przeszłości związany z SB.
Otrzymałem 2 odpowiedzi, że nie ma i odpowiedź od jednego byłego esbeka, który jak myśli, że nie ma go na liście głównego współpracownika SB, to znaczy, że nie był współpracownikiem, a tym bardziej f-szem SB.
Panie IzzyRajder podaj pan swój stopień, imię i nazwisko oraz pełnioną funkcję w SB. Nie znalazłem Pana na liście "Wildstaina", a to pewnie oznacza, że pan pracował w wydziale IV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org