środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Styropianowy bolek w Sejmie

Super pomysł! Popieram w 100% !!!

Wcześniej mieszkałem kilka ładnych lat i w Dużym mieście i na wsi, ale cieszę się że ostatecznie jestem w Łomży:)

Bardzo lubię widok z kilku miejsc na Piątnicę-Kalinowo. Podoba mi się jak wygląda Ratusz i odnowioną starówka z Panią która słabo przypomina naszą rodaczkę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

Witam.
Czy znacie lekarza ortopede w Łomży ktory przyjmuje prywatnie, w tym robi prześwietlenia.

Brak możliwości normalna droga z powodu braku ubezpieczenia.

Ewentualnie koszt wizyty u lekarza + prześwietlenie w szpitalu itp - jaka cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

Jeżeli jest emerytka i kupuje za własne pieniądze to dlaczego nie używa mydła??? Przy wejściu tam gdzie ona stoi roztacza sie straszny fetor. Starsza to nie znaczy że nie może się umyć, to nie jest osoba niedołężna o która musi zadbac ktos inny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

Polecam dr.Pękałę przyjmuje na NFZ na wyszynskiego w przychodni a prywatnie w Zambrowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

Tak własnie myslalem,chyba bede musial przejechac sie do bialego bo potrzebuje min. 5 sztuk,jade jeszcze po pracy sprawdzić na Wesołej jedno miejsce znajomy mówił,ze cos maja zobaczymy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

gadałem z prowadzącym Z.P. z 23 żaden egzaminu nie zdał ostatnio, radze te 2000tys na coś innego przeznaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

hej "dziadkowa"z bandą ..co by to było ,gdyby Ciebie w Łomży nie było ..cały patriotyzm wziął by w łeb :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

W Budach Żelaznych ? A może jakiś kontakt do tych ludzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowy bolek w Sejmie

ile masz lat? 12?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org