sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

niezapomnij jej paczke erosow w prezencie dac jesli wyjedziesz gdzies na pare dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Słuchajcie wiecie jak jest z planem dokładnie? Jeżeli ktoś jest w PP3, PP2 to we wtorek ma tylko jedne ćwiczenia? Bo te grupy są jako jedne PĆW2...i nie wiem jak to czytać:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

tylko lumpex,polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Ja korzystam z merlin.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Jak w Łomży.. to tylko na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Coś słyszałam o Avanti , dzięki . Do lumpexu dziękuje ale nie . Chodzi mi o sklepy jak Cropp , Diverse , Adidas , Nike i te inne firmowe . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Czekać, ja miałem rozłożone wcześniej oc w mbanku na 12 rat i parę razy się zdarzyło że nie miałem wystarczających środków na opłate raty, po paru dniach od wpłaty pieniądze same znikały bez żadnych powiadomień itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Mi jakieś 10lat wstecz, starając się o pracę w Urzędzie Gminy, powiedziano wprost "w tej chwili żadnych przyjęć nie ma, ale nawet jakby były, to w pierwszej kolejności pracę dostałyby dzieci naszych pracowników, którzy uczą się w tym kierunku". Podziękowałam kobiecie za szczerość... Dobrze, że są jeszcze prawdomówni ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Dziwi mnie rozstawienie znaków. Jadąc Piłsudskiego w stronę szpitala znak :"przejście dla pieszych zasłania sygnalizację po lewej stronie.... gratuluję osobie która to wymyśliła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Jak nikt nie chodził to była to rzadkość na ulicy, a teraz wielki bum. No ale na 100% są w sklepie na ul. Farnej (jakieś niby końcówki kolekcji, z różowym szyldem jak się nie mylę) naprzeciwko sklepu z sukienkami. Byłam tam z 2 tygodnie temu to było ich do wyboru do koloru. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Chłopie jak nie wiesz jak się oświadczyć i pytasz o to ludzi na forum to tego nie rób. Ty dobrze masz z główką alby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

zapytaj się kmicica co trzeba zrobić :-) : zakłądam że odpowiedział by że powinniścię pop...dolić wspólnie na kolanach na romantyczną baśniową pielgrzyme do lichenia a potem reszte życia leżeć krzyżem i nadstawiać dupy klerowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Warszawa wschodnia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

mój nr 789459420

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Żadna satelitarna, zwykła siatkowa - sygnał nie leci od bozi z nieba tylko z nadajników naziemnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Bo te 50% procent masz więcej soku a reszta to woda pewnie i z tąd masz 2 litry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

pamientaj o tym, że oświadczyny to najpiękniejszy dzień w życiu kobiety. Napewno go zapamienta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Camiloo pytasz jak ona wygloda? Hm.Jestem wzdeczny ciebie ze chcesz pomoc. Ale i tak nie znajdzesz ja) Ona jest jak zwykla Polka. A POLKI SA NAJIPEKNIEJSZY DZIEWCZYNY NA CALYM SWIECE(naprawda w tym niema przysady) bylem duzo krajach w europy(w tym nawet w ukraine ) rzecziwiszczi jest w kazdoj nacji wadny dziewczyny,no jak w Polsce naprawde nigde niema! A POLSKA TO BARDZO PIEKNY KRAJ. I wlasne dlatego ten kto byl jeden raz w Polsce zachce wrucic znowu. Pariz czy Berlin to wiesz porywnaniu do Warszawy:) a co do tej dziewczyny to ona blondynka o pieknych oczach:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

w weekendy można sobie dorobić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

a ja kocham swoje miasto....

Moje miasto ....
Tu się urodziłem i tu zostanę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Szanowny Panie podpisujący się tu "OjciecR"

Masz rację mówiąc że cyt: "w Łomży brakuje kreatywnych ludzi," .
Zadajmy sobie pytanie Dlaczego?

Z moich osobistych doświadczeń oraz doświadczeń moich znajomych jednoznacznie wynika że kreatywność nie była w Łomży mile widziana.

Kreatywni uciekali z Łomży nie mając w niej możliwości rozwoju swojej kreatywności ani szansy na realizacje jej owoców.

Komu i dlaczego zależało na tym żeby wypielić kreatywny postęp na rzecz postępu w tradycji budując w ten sposób moherowe społeczeństwo Curwa Wiary które dziś Benedykt XVI nazywa rutyniarzami. Pamiętam jak z Łomżyńskich ambon nauczano że komputery, internet to szkodliwe zło a ortodoksyjni rodzice zakazywali dzieciom korzystania z komputerów.

Pokolenie które było wychowane przed gwałtownymi zmianami postępu technologicznego i społecznego to dziś moherowi ojcowie i matki a raczej dziadowie i babki tradycyjnie wierni tradycji kultywowanej przez kapłanów przez takich ludzi były zdominowane w większości Łomżyńskie rodziny w których
dokonywano aborcji społeczno-ekonomicznej rodzącej się w Łomży kreatywności



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHRZANOWSKI ODPADA Z WYŚCIGU O FOTEL PREZYDENTA ŁOMŻY... REZYGNUJE !

Jak ma pana analfabetę to nie dziwne że "zaginoł"... ale jak to bokser to wróci cały i zdrowy, tzn.w pieprz nie dostanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org