piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Petru założy nową partię

nie wiecie może, gdzie w sieci można znaleść taki druk?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

ja jadę ale dosyć późno i nie mam konkretnej godziny,511329741 jak coś to się dowiaduj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

Dzięki 100mario i innym, pozdrawiam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

Ja Wam powiem tak:) Fakt nie ma tego co było kiedyś, ale i tak co którąś noc z kolei policja jest bo sie tłuką wyzywają i cyrki robią. Nie mówie już o chlopakach, ale ostatnio naprzeciwko mojego okna siedziała babka co wode z gwinta piła a obok dwojka malych dzieci. Szok doslownie. A poza tym dużo osób sie wyprowadziło częsc za granice a reszta cholera wie gdzie są :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

Witam ;) mam zamiar studiować kosmetologię na pwsiip na dziennych,ale początek wychodzi mi fatalnie...nie mieszkam w Łomży, jestem z daleka...z tej racji,że nie mogłam być na tym spotkaniu adaptacyjnym w piątek to nie mam ani indeksu ani żadnych informacji na temat pierwszych zajęć....;( nie mogę też zalogować się do osos i zobaczyć jakie są moje zajęcia i o której, w jakiej jestem klasie...teraz nie wiem totalnie gdzie,co, jak i kiedy (???) proszę pomóżcie ;) :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

Ale to nie ma nic wspólnego z trójkątem tym starym:) Tamtędy człek się nie bał chodzić kiedyś bo BYŁ PORZĄDEK teraz są meliny.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

Mam do oddania małą szarą kotkę
Kontakt 660148780



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

Do DVW, to że takie ciągi komunikacyjne powstają, to jest wina góry. Ja tylko piszę o głównych przyczynach wypadków i stłuczek.
Czy rondo czy skrzyżowanie to i tak znajdzie się jakiś tłumok, który wyskoczy Ci na chama przed maskę. Co niektórzy też nie potrafią jeździć bo korzystają z samochodu okazjonalnie.
Trzeba było krzyczeć jak były projekty budowy, a nie teraz jak jest po fakcie.
Każdy ma prawo wglądu do projektów, tylko jakimś trafem z niego nie korzysta. Bo po co? Krzyczeli na Kamiennej i wywalczyli swoje. Tu przy rondzie solidarności więcej ludzi mieszka a jakoś nikt wcześniej nie protestował. Najlepiej skulić się jak myszka.
Albo się dostosujesz do nowych rozwiązań, albo szukaj objazdów.
Ja nie mówię tu o tym, że Łomża kiedykolwiek osiągnie poziom Białego, a tym bardziej Wawy, bo to jest nierealne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

Jesli pisza 50% gratis czyli musza dodawac do 1 litra prawda ? A nie odejmuja od 2 litrow. Moim zdaniem jest zle tylko czemu taka znana firma jak Garden pisze takie rzeczy na swoich kartonach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru założy nową partię

w word-zie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org