poniedziałek, 21 maja 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Walka z trollami

ABW zabrała się za walkę z wojną hybrydową. Ciekawe czy aktywność kilku nicków zmaleje na portalu?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Walka z trollami

Masz na myśli orędowniczkę Moskwy i Putina , forumową Kaśkę i jej przyjaciela - kali ?

Zobaczymy po spadku aktywności.

Sam zapier.dalasz w klawiaturę od świtu do nocy PISdowaty kołnierzu i masz czelność zabierać głos! Ty nędzna sfrustrowana wszo łonowa ...

I wszystko jasne.

towarzysz to. ja4 się pokazał? Co tam słychać u twego idola Stasia Piotrowicza? I po ile wymieniasz ruble otrzymywane od twoich mocodawców?

I czopek się ujawnił, to ile bierzesz od posta?

On nie bierze, on daje, tak po cichu, cichodajka taka... chociaz moze i bierze, ten 4..... ;)

urbi et orbi !!!

to.ty4
...staczasz się na samo dno demagogii i ignorancji w sprawach publicznych..., co ma bowiem akcja ABW wymierzona p/ko wojnie hybrydowej Rosji p/ko POlsce z wPiSami na tym forum..?, jak dotąd jedynie De.wotka wykazuje umiłowanie Putina i nienawiść do Ukraińców...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Paplak a u psychiatry ze swoimi bzdurami, które innym usilnie chcesz przypisać byłeś? Napisz lepiej o umiłowaniu do Izraela i jeszcze więcej o polonofobii i to do tego stopnia, że aż mdli...

Kasia..

De.wotko
...ty się teraz baczniej oglądaj do tyłu i rano obserwuj kto zajeżdża POd twoją bramę, bo twój zachwyt Rosją i Putinem akurat pasuje do: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/abw-zatrzymala-obywatelke-rosji/yfm5beb

To żeś mnie rozbawił. Moje poglądy były, są i będą takie same, a nie w przeciwieństwie do niektórych kto komu i ile zapłaci...

Kasia..

Naszym trollom z 4lomza nic nie zrobią.
Namierzą speecha to zobaczą że to nieszczęśliwy chory człowiek pokaże im żółte papiery i odjadą

Namierzą paplika zobaczą że to sodomita a jesteśmy w uni wiec sodomici to święte krowy i też pojadą.

...za to ciebie uznają za POżytecznego kretyna, wszak są to PiSlamskie służby kierowane przez Feliksgniewa Ziobrzyńskiego, jeżeli ogarniasz swym ograniczonym rozumkiem parafrazę...

Autor: to.ja4, barani łeb znów wyszedł na durnia :)
udziela się a nie wie o czym pisze

(Jekaterina C.) nie działała w sieci, nie korzystała z mediów społecznościowych, skupiając się na bezpośrednich kontaktach z osobami związanymi ze środowiskiem jawnie sympatyzującym z Kremlem.

Wg ABW , ta ruska studentka i wydalone osoby , brały udział w \"podsycaniu animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowaniu i podważaniu polskiej polityki historycznej i zastępowania jej narracją rosyjską\"

... i tu to jak ulał pasuje do forumowej Kaśki

\"Podsycanie animozji polsko-ukraińskich\" Hmm pewnie wszelakiej maści mendy by chciały aby pamiętać tylko o Katyniu a zapomnieć o bestialsko pomordowanych ludziach na Wołyniu. Pewnie w imię poprawności politycznej ma mamy tym Polakom napluć na groby.

Kasia..

co ma współczesne POkolenie do czynów ich POprzedników..?, czy dzisiejszych mieszkańców Jedwabnego mamy piętnować za mord na PObratymcach Jezusa..?

A co w takim razie ma cały Naród Polski do Jedwabnego? Co ciągle drzesz ryja aby wszyscy przepraszali?! Cały Naród Ukraiński nie ma, tyle że pod obecną władzą na Ukrainie odradza się to co widać, ulice zbrodniarzy imiona przybierają, stają się ukraińskimi bohaterami i marsze po ulicy na ich cześć są organizowane!

Kasia..

4 żyje głównie z forum, bo wiadomości do mocnych stron tego portalu nie należą, więc gdyby kilka nicków ubyło, to by nie było do śmiechu:)

i tu cię De.wotko mam...
...oto bowiem za Jedwabne należy uderzyć się w narodową pierś nie z POwodu garstki współsprawców zbrodni, tylko z ogólnego zjawiska nienawiści do Chrystusowego narodu, którego skutkiem było wiele POdobnych nikczemnych czynów...
...natomiast na gloryfikację zbrodniarzy spod znaku Bandery można przeciwstawić odradzający się, brunatny nacjonalizm w POlsce mający wciąż odradzającą się parszywą mordę antysemityzmu..., prawidłową - mądrą reakcją na to nie może być okazywanie wrogości do całego, współczesnego POkolenia Ukraińców i odwrotnie, a ty tkwisz po uszy w bezmyślnej POgardzie i nienawiści

Ale mały pierd*li!

To się uderz, ja nie zamierzam, niech proszą o wybaczenie ci którzy mordowali innych ludzi. O nienawiść rzeczesz? Idź do tych zabitych ostatnio w strefie Gazy i im powiedz za co tak cierpią. I nie pier, ol bredni o nienawiść do wszystkich Ukraińcow bo to w dvpę nie włazi.

Kasia..

Jak pójdziesz na te groby ludzi zastrzelonych przez snajperów w strefie Gazy i \"porozmawiasz\" to wtedy piździj o nienawiści.

Kasia..

Za odpowiednią zapłatą, poszedłby i do Częstochowy.

Paplakowi płyta się zacięła i pier, oli non stop tylko o krzywdzie jednych, szkoda tylko że także nie opłakuje śmierci milionów Polaków.

Kasia..

jak zwykle nienawiść do innych sprawia, że erdolisz jak POtłuczona...
oto bowiem wg ciebie sprawcy zbrodni z Jedwabnego byli jasnowidzami mszcząc prawie 80 lat temu za dzisiejszych Palestyńczyków zabijanych przez Izraelskie wojsko..., a kto sprawił ten konflikt..?, twój Trampek

Skończ z tą nienawiścią, chyba że o sobie piszesz. Trampka po tym co wyprawia mam tam gdzie i ciebie. Ogólnie nie trawię wszelakich marionetek, takich co muszą mieć pana bo mają naturę niewolnika.

Kasia..

przestrzegałem, że Trampek nie będzie miał kompetencji do sprawowania funkcji, która tak bardzo duży ma wpływ na losy świata, PiSałem, że to szołmen, a nie odPOwiedzialny POlityk, gdyby był choć trochę POdatny na sterowanie, POsłuchałby głosu rozsądku i nie POdpalał lontu na Bliskim Wschodzie, po jakiego grzyba było przenosić ambasadę, albo wyPOwidać wbrew całemu światu umowę z Iranem..?!

Nie ma sensu dyskutować z nałogowym KŁAMCĄ i zawodowym OSZCZERCĄ, jakim jest Paplak...

bo to także RZECZNIK załganej reputacji GiENiERAŁA Jaruzela oraz zdeklarowany MARKSISTA, czyli ZBRODNIARZ.
Dziś ZBRODNIARZE marksiści MORDUJĄ poczęte DZIECI oraz Prawdę. Liczba wymordowanych dzieciątek po wielokroć przekroczyła liczbę ofiar wojen.

Co do mordowania Prawdy - prosty przykład; Żydów Paplak nazywa narodem Chrystusowym. Tymczasem Żydowi wymówienie słowa Chrystus jest zakazane. Żydzi darują Żydowi przejście na islam, ma komunizm, ale przyjęcie chrześcijaństwa oznacza śmierć Żyda wśród Żydów.

Przecież „Krew Jego na nas i na dzieci nasze!” krzyczeli z powodu nienawiści do Sprawiedliwego. A dziś Izraelity z tego powodu nienawidzą polskich Polaków!

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Zapytaj tych Paplak dla których to zrobił, po co, na co i dlaczego?! Chyba wiesz gdzie masz depeszę słać, kogo wytyczne spełnia?

Kasia..

chyba twój stary penetruje twoje otwory w głowie spuszczając co nieco do mózgu...
Kmiocie
...cokolwiek Żydzi dzisiejsi, czy wczorajsi mieliby o Jezusie mówić, to w żaden sPOsób nie zmienia to faktu, że on był Żydem i to obrzezanym..., ba nawet Biblijne oPOwieści świadczą o tym, że on sam czuł się Mojżeszowym POtomkiem

Był...

ale od PRETORUIM i Krzyża żydowskość jest emanacją NIENAWIŚCI do chrześcijaństwa. A Zmartwychwstanie Chrystusa jest początkiem nowej cywilizacji, gdzie nie od narodowości jest ważniejsza Miłość. Ino Żydzi pozostali we władaniu mAMONA!

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

ze tez tym krzyzem, nikt nie pacnie cie kmiocie, w te pusta lepetyne...

urbi et orbi !

A syn pana bucka to był Polakiem czy Żydem ?
Nawet w KK gdzieś tam jego napletek z obrzezania wystawiają jako relikwię :)))

Jeszcze niedawno Kościół obchodził 1 stycznia oficjalne święto obrzezania Jezusa, a związany z tym wydarzeniem fragment ciała był jedną z najcenniejszych relikwii chrześcijaństwa.

1 stycznia to data magiczna. Czci się dziś bowiem \"Święto Bożej Rodzicielki Maryi\". Jeszcze pół wieku temu nie istniało.
Zastępowała je inna okazja: \"Święto Obrzezania i Nadania Imienia Jezus\".
W swych kalendarzach mają je chrześcijanie, Anglikanie - dziś pod nazwą \"Święta Imienia Jezus\" oraz obrządki wschodnie - w XX i XXI wieku świętujące 14 stycznia.

Kim naprawdę był Jezus?

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jezus-chrystus-byl-zydem-cz-2017-06

Trochę tego, ale jeśli ktoś przebrnie, powinno nieco rozjaśnić.

A poniżej druga część tego co powyżej:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jezus-chrystus-byl-zydem-cz-ii-2017-06

Powinno wystarczyć.

Kmiocic i reszta to heretycy...
...oto bowiem W Katechizmie Kościoła katolickiego czytamy: „Wierzymy i wyznajemy, że Jezus z Nazaretu, urodzony jako Żyd z córki Izraela w Betlejem (…) jest odwiecznym Synem Bożym, który stał się człowiekiem. (…) W tym celu Bóg odwiecznie wybrał na Matkę swego Syna córkę Izraela, młodą Żydówkę z Nazaretu w Galilei”.
Jezus rodzi się pośród ludu Izraela, wzrasta w Jego kulturze i religii, myśli i mówi po aramejsku według ówczesnych zasad pojęciowych i lingwistycznych, zachowuje zwyczaje i obyczaje swego środowiska. „Jezus jest Żydem i na zawsze nim pozostanie” – naucza Kościół katolicki.
nie znajdziemy w żadnej z Ewangelii najmniejszych sugestii, pozwalających wątpić w żydowskość Jezusa. w ewangelicznych opisach wielokrotnie widzimy Jezusa nauczającego w czasie nabożeństw w galilejskich synagogach? Bez trudu rozpoznaje też narodowość Jezusa samarytańska kobieta, spotykająca Go w czasie podróży do Galilei, zauważając: „Jakże Ty, Żyd (gr. Judaios), prosisz mnie, Samarytankę, o wodę?”. Także apostoł Paweł w Liście do Rzymian, pisząc o Izraelitach, „do których należą przybrane synostwo i chwała, przymierza i nadanie Prawa, pełnienie służby Bożej i obietnice”, dodaje: „Z nich też jest Chrystus według ciała, który jest ponad wszystkim, Bóg błogosławiony na wieki”.

kmiocie twa wersja milosci nazywa sie samogwalt

Paplak tu pewnie faktycznie i do mózgu penetrowane było.

https://youtu.be/Tyyi-NimsJU

Kasia..

Kaśka, niedługo pójdziesz w pasiaki za branie udziału w podsycaniu animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowanie i podważanie polskiej polityki historycznej i zastępowane jej narracją rosyjską.

Zabawny jesteś...

Kasia..

zabawę to.ty będziesz miała, jak cię w kiciu POtraktują jak jakąś Marusię...

Nie strasz, bo się...Ja nie z tych strachliwych...

Kasia..

Kaśka, to prawda, że znajomi nazywają cię : kruszynka ?

A to prawda, że ty nie masz znajomych?

Kasia..

Katarzyno N. przyznaj się . KRUSZYNKO :)

Aleś ty bezdennie głupi.Chyba zaczynasz szukać, czegoś do odbytu? Z Ziomkiem zagadaj.

Kasia..

Ja tu do ciebie kruszynko grzecznie a ty jak zawsze tłustą dvpą się wystawiasz
oj, Katarzyno N. nieładnie

Najlepiej abyś w ogóle się nie odzywał.

Kasia..

kruszynko, Katarzyno N.
to z racji twojego niskiego wzrostu i dużej tuszy

... taki przysadzisty taboret z głową blisko dvpy :)

Gdybaj, gdybaj dalej, zawsze masz deko zajęcia.

Kasia..

Chociaż Kasia to Maleńka, jednak maleńką nie jest.
W szpilkach równa mi wzrostem. A mierzę 175 cm. Odjąć 10 cm na szpilki, a wynik gotowy.
Wzrost średni, waga-Kruszynka.

Coś wzrostu mi deko zabrałeś... A z drugiej strony przez okres około dwóch lat wiele zmienić się mogło, więc zgadujesz...

Kasia..

No może szpilka krótsza była o te 2 cm. A dane mam sprzed roku przecież.

Chyba rok ci się pomylił, tak jak i wzrost? A ty nie możesz deko o Zuzie, tylko o mnie? Gdybym trolom chciała pisać takie rzeczy to bym sama to uczyniła.

Kasia..

Jakie znowuż rzeczy? Przecież same pozytywne. Piszą że mała, więc prostuję że średnia. Że jumbo, ja że kruszynka.

A ja wolę gdy trole gdybają, mają jakieś zajęcie bawiąc się w zgadul zgadula.

Kasia..

Czyli, będę musiał im podsuwać fałszywki. Aby gdybaniom i domniemaniom końca nie było.
Chociaż ze Speechem muszę grzecznie. Bo jeśli kiedyś był \"zezowatym szczęściem\", to nieźle mi pomógł. Mam nadzieję iż nie wkurzy się z powodu tego że, przysłużył się antysystemowemu.

kali, a w jakiej sprawie ci pomogłem ? tak z ciekawości...

Przyznam się bez bicia. Ryjąc w archiwalnych tematach ogólnych, natrafiłem na Twój wpis, gdzie podałeś dokładne namiary na fachowca od pralek. Czyli adres i telefon. Chyba Małachowskiego 9?
Napisz jeszcze jak ów gość ma na imię? Czy to pan Seweryn, czy inaczej?

Fakt, tak było , imienia nie pamiętam , żona ma gdzieś zapisane,
i co , sprawdziło się, kumaty facet, złota rączka, potrafi zawsze coś wymyślić , nie stwarza problemów i nie drogi .
... ale raczej nie Seweryn - ... chyba ?

Czy kumaty, to dopiero się okaże. Na razie dwukrotnie był gość z Wojska Polskiego. I nic nie stwierdził. A pralka pierze podług własnego kaprysu. Tzn. raz zaskoczy i pociągnie do końca cyklu. Innym razem też zaskoczy i po paru obrotach bębna ni cholery dalej.
Ja sam chciałbym nową kupić, Iphonem sterowaną. Są takie Samsungi po 2700 zł. Są i inne, ale ów Samsung jakoś mi przypadł do gustu. Jednak \"szefowa\" zawetowała zakup nowej. Można poradzić sobie i z PISem i z PO, ale na \"babę\" sposobu nie ma.
Niezłe zdziwko mnie ogarnęło dzisiaj, kiedy sąsiadka z 4-tego piętra oznajmiła mi że, jej LG pralka kręci już 19 lat bez naprawy. I to pewnie z tych tańszych modeli, bo tam raczej na wyższe półki się nie pchają.

Nie znam się, może to programator ?

Też nie wiem. Coś tam pstryka raz po raz, ale nie kręci. Wieczorem musiałem wodę odprowadzać ręcznie, wężykiem spustowym.
Pewnie jak zawsze, ktoś w końcu dojdzie przyczyny i będzie dobrze. Zawsze podobnie.
Dobrej nocy.

Starze sprzęty AGD są prądożerne, ale z zasady trwalsze.
Może jednak jest coś w tym , że jak plotka głosi projektanci zawsze celowo osłabią parametry żywotnościowe jakiegoś elementu, by co kilka lat mieli zbyt na części zamienne lub na nowe produkty?

Krzysztof jak to będziesz musiał? A to nie masz ważniejszych tematów tylko o mnie? Jak już cię kordzi i lubisz gdy się coś dzieje to popisz o sąsiadce z piętra wyżej i posadź Zuzę niech czyta.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0