piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

Haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

Miśka a jaki kierunek? ja już mam plan zajęć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

Proszę o interwencję. Na ulicy Rycerska / Kasztelańska błąkają się trzy psy. Dwa z nich mają obrożę. Jeden jest duży koloru beżowego, sierść krótka podobny do labradora. Ma metalową obrożę, coś jakby kolczatka.

Drugi natomiast jest koloru brązowego, sierść dłuższa, wielkość psa średnia. Pies ma czerwoną obrożę. Umie podawać łapę, i reaguje na komendę siad.

Natomiast trzeci pies jest również średniej wielkości, coś jakby pudel, jasnego koloru, utyka lekko na lewą łapę.

tel. 696202574

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

ja uwazam ze 1000 zl jak ktos ci zaplaci netto to sie ciesz,jestes na miejscu,blisko masz do domu i tysiaka dostac,chyba jest swietnie.To jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

to co kto organizuje? ja przyniosę duuuużo ubranek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

od kiedy to patrole robią 3 osobowe ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

ludzie to nie o nianie tylko chodzi tak jest wszedzie znajdzie sie osoba za te pieniadze bo zeby nikt nie chcial za te marne grosze pracowac to stawka w góre mósiała by isc np pracodawca potrzebuje 5 ludzi do pracy daje stawke po 5zł nikt nie chce to pracodawca zatrudnia 2 ludzi i daje 12,5 zł ale wymaga zeby pracowali za2-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

P.S. Mowa ogólnie o polskiej prokuraturze, nie konkretnie o łomżyńskiej. Piję do tego, że prokurator nie taki ważny urząd jak się wydaje. Lwią część robi policja, której etaty tną, więc czemu w prokuraturach miało by być inaczej? I naprawdę dla kilku osób nie ma potrzeby małych prokuratur utrzymywać. A jeśli etaty w krajówce są też takie rozdmuchane, to i tam miotła powinna dojść.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

Ja kupuję tylko piwo w promocji nie ważne jakie inaczej to by mnie żona zabiła, ale Wojaka jeszcze nie piłem haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

zajebiscie by było gdyby były pociagi ale nie mamy chyba o czym marzyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na M. Chrzanowskiego

browar wrzucony



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org