piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brudzińskiego POlicja, czy mafia..?

Ja jakiś czas temu dawałem ogłoszenie, że oddam gruz w którym jest kilka tysięcy cegieł (dobrych) do wybrania. Był jeden chętny ale jak mu to jeszcze zawiozę za darmo :)
Teraz to mnie możecie .... pocałować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudzińskiego POlicja, czy mafia..?

ja to czasami śmigam przez jednaczewo, szablak, nowogród, chludnie, nagórki, czarnocin, piątnice. Około 50km. dobra trasa na rower.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudzińskiego POlicja, czy mafia..?

Jak oddawałeś na sikorskiego to zawiezli ja do cydzyna(ich 2gi zakład) i sami to robia a nie do Księżyna. Jak najbardziej polecam wulkanizacje z sikorskiego/cydzyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudzińskiego POlicja, czy mafia..?

nie używaj regionalizmu białostockiego w sformułowaniu "(...) Łomża zgłaszają dla POLICJI (...) " to jest niepoprawne i ****.owo brzmi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudzińskiego POlicja, czy mafia..?

..to napewno nie baba tylko facet..najprawdopodobniej były pracownik zwolniony za w/w wykroczenia a teraz podpieprza kolegów... oj nie ładnie, nie ładnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudzińskiego POlicja, czy mafia..?

http://www.youtube.com/watch?v=TF7WLy_jnu4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudzińskiego POlicja, czy mafia..?

Dlaczego chłopaki mając kochające ich dziewczyny(są parą) piszą i umawiają się na randki z innymi dziewczynami ?? i odwrotnie. Dla mnie to jest dziwna sytuacja ale znam takie przypadki;/może ktoś sie wypowie na ten temat??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org