wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

Właśnie, PROFESJONALNYM polerowaniem, a nie przypalaniem!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

200zł salon kia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

juz na stronie dostępny plik, tam wsio opisane. w piątek rozdanie indeksów itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

Dr. Mierzejewski jest troche dziwny ale ogolnie polecam,sam do niego chodze raz w miesiacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

Dzięki, ale po takiej cenie to mogę kupić nową a mi chodzi o taką z rozbiórki czyli stan nie idealny a co sie równa niższej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

Pani Bożena Siemion ul.Małachowskiego8/47

Rejestracja 600 072 235



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

w łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

Witam.

Poszukuję osób pracujących na własny rachunek do wspólnego wynajęcia lokalu pod biuro. Mam upatrzone miejsce z niskim czynszem. Możliwość wykończenia wg własnej koncepcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt w obozie władzy, ojciec Rydzyk i Szyszko ruszają przeciw PiS, dziś spadną maski.

Tam Geslerowa nic nie wskóra. Tam jest potrzebna rewolucja... październikowa. Tam się może podnieść poziom... Narwi, restauracja od lat prezentuje ten sam, niski poziom. Tam czas stanął w połowie lat 80-tych ubiegłego stulecia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org