piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oceńmy radnego - Witold Chludziński

Szukam dobrej pani ktora wytłumaczy mi chemie na poziomie rozszerzonym PILNE! !! PROSZE O JAKIES NAMIARY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

witajcie, ja potrzebuje obecnie ubranek dla dziewczynki 0-1 i z chęcią odkupiła bym ubranka w dobrym stanie. Mój adres joanna_beata@o2.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

M.i colt 1.3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

Poznańska 70 tel. 503603103
www.unispaw.pl
wyroby z nierdzewki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

Autor: lunatyk (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 23-09-11 23:20

@Zbychu za strażą jedziesz ulicą Łukasińskiego i skręcasz w prawo i masz Lipową. Obserwuj prawą stronę, będzie sklep spożywczy i obok niego kebab Magia.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

Dzisiaj byłam na uczelni i powiedzieli, że informacje będą lada dzień na stronie, a najprawdopodobniej w piątek na godz.8 jest to całe spotkanie studentów, dadzą indeksy, będziemy mieli szkolenie biblioteczne i to skończy się koło godziny 14. Ale to są wstępne informacje, trzeba czekać na to co zamieszczą na stronie.
Poza tym wjazd od strony poznańskiej w akademicką jest rozkopany i na uczelnie trzeba iść/jechać jakimiś polnymi ścieżkami od ul. spokojnej, więc jeśli ktoś zna jakieś inne tajne przejście to byłabym wdzięczna ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się Drogi Internauto, który z kandydatów do parlamentu naprawdę dba o rozwój Naszej Łomży??
Zapraszam do lektury :)


Poseł Jarosław Zieliński
Na antenie radia Nadzieja Pan poseł Jarosław Zieliński opowiadał się za wariantem białostockim jeżeli chodzi o trasę Via Baltica. Wraz z innymi posłami (Jacek Bogucki, Kazimierz Gwiazdowski, Krzysztof Jurgiel, Mariusz Kamiński, Krzysztof Tołwiński) wystosował interpelację do Premiera o ponowną analizę przebiegu trasy Via Baltica, sugerując, że wariant przez Białystok jest korzystniejszy... (polecam, http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=23141)

Poseł Kazimierz Gwiazdowski
Nazwisko Pana posła Kazimierza Gwiazdowskiego zostało już wymienione wyżej. On również opowiadał się za Via Balticą przez Białystok.
Panie pośle Gwiazdowski! Skoro reklamuje się Pan jako "Dobry sąsiad" na portalu "4lomza" to dlaczego wspiera Pan odległy Białystok a nie sąsiedzką Łomżę?!

Wracając na chwilę do Pana posła Jarosława Zielińskiego należy nadmienić, że zorganizował on w Łomży wystawę o katastrofie smoleńskiej. Pamięć o tym tragicznym wydarzeniu jest ważna ale dla Nas łomżan ważniejsza jest obwodnica, o którą zabiegamy od wielu lat (uzyskamy ją dzięki Via Baltice) a której Pan był przeciwny...
Panie pośle Zieliński! Jak przy takim Pana postępowaniu, my łomżanie, mamy oddać na Pana głos?!

Obaj Panowie uśmiechacie się do nas z internetu, billboard'ów i plakatów myśląc, że łomżyński elektorat nie wie, że całą kadencję działaliście na rzecz Białegostoku a nie Łomży.
Dlaczego dopiero przed wyborami przypomnieli sobie Panowie, że w województwie Podlaskim nie istnieje tylko Białystok ale również nasze piękne miasto Łomża??

TYM PANOM JUŻ PODZIĘKUJEMY!

Jedynie, prawdziwy poseł ziemi łomżyńskiej Pan Lech Antoni Kołakowski, przeciwstawił się grupie posłów "białostockich" i w pojedynkę zabiegał o Via Balticę przez Łomżę. Niestety zapłacił za to dopiero! 7 miejscem na liście wyborczej...
Podziękujmy Panu posłowi Lechowi Kołakowskiemu, który jako jedyny naprawdę dba o rozwój perły Podlasia- Łomży, oddając nie niego swój głos.


Serdecznie pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

jak się nazywa restauracja na farnej?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

A jak kogos w piatek nie bedzie? Wywala mnie z uczelni?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

moze orientuje sie ktos czy sa zapotrzebowania na ochroniarza w ambreli czy purzeczko? i ile mozna w takiej branzy zarobic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

hmm, wiem, że niby trzeba mieć wpisy z tych zajęć, ale czy Cię wyrzucą, nie mam pojęcia.
kto w pierwszej a kto w drugiej grupie na zajęciach bibliotecznych?;p ja druga;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oceńmy radnego - Witold Chludziński

nie jego tylko Ciebie haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org