niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
i PO Nowoczesnej

bez przesady nie każdy jest maniakiem pedałowania czy bieganie jak Fores Gamp lub machania rakietą . Nie każdy tez uwielbia maszerowanie po łonie natury. Jest cała większośc która zyje poza tego typu formami spędzania wolnego czasu a dla tych miasto oferuje niewiele.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i PO Nowoczesnej

hahaha noo ;d weź kij i idź udawać że ryby łowisz :DDD
a tak na serioo to idź na przykłąd na spacer.. albo na rower ze znajomymi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i PO Nowoczesnej

Biorą kasę , to powinni profesjonalnie podchodzić do tego co robią. Złych i pijących pracowników każda firma się pozbywa. Tak ma być i tu. Przyjdą inni , może młodsi którym będzie cokolwiek zależeć na tym co robią , przykład młody Kacprzyk. Mogą być z niego ludzie. Jeżeli trener nie panuje nad zawodnikami , trzeba zmienić trenera. Kto doprowadził do tego , że przychodzi 200 kibiców (ja też głupi wciąż się łudzę , że coś się zmieni) i z zażenowaniem patrzy na kompromitujący spektakl.
bobcats1 , czy Ty pijesz z piłkarzami? A może jesteś jednym z nich. Twoje posty nic nie wnoszą do meritum sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i PO Nowoczesnej

Tak najlepiej założyć durny post na zabicie czasu.Bo przecież jest tak nudno w tym mieście co tu robić? myśleć myśleć a po 5 godzinach stwierdzić..siedze dalej bo już za późno na spacery.Ale ta Łomża jest nudna a gdybym mieszkała tu czy tam to byłoby ciekawiej.
A gówno prawda dalej siedziałabyś w domu i zamulała.Wg mnie jak ktoś chce sobie znaleźć zajęcie to to zrobi.Jest wiele możliwości.
Na przyszłość życzę mądrzejszych postów;P

Miłego dnia i radzę korzystać ze słońca ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org