piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Przykre



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

myślę.że zsiniała ci ta suknia bo zapewne dostałaś tą z wystawy....
dobrze,że napisałaś o tym w internecie, ponieważ sama byłam w tym salonie i zastanawiałam się nad jej kupnem... teraz wiem,że nie warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

A gdzie to jest, żebym przypadkiem tam nie trafił???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

jesteś pewnie właścicielem jakiejś małej gównianej restauracyjki i niepasuje Tobie to,że straciłeś klientów ;-] pewnie nawet Ciebie tam nie było i wypisujesz takie farmazony zawistny pseudokrytyku kulinarny.Nie pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Odnośnie wiszących ogrodów mam identyczne zdanie jak kolega ktory zalozyl posta a polecam bar matysiaki w lomzy na dlugiej ta sama wlascicielka ale 100 razy lepsze jedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

hahaha co Ty matysiaków porównujesz ;-D dobre....
p.s Matysiaki mają zaj*bistą klientelę....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

I tu Kolego Szanowny masz absolutną rację. Pominąłeś kilka istostnych szczegółów. Mianowicie ochotę na Twojego kotlecika miały również wygłodniałe muchy, które należało jedną ręką przeganiać a drugą transportować kotlecika do otworu gębowego. Po drugie zazdroszczę Ci, że miałeś sposobność rozmowy z pseudokelnerką, bo ja po kilkunastu minutach czekania na podanie karty zwanej menu zabrałem je od Pań z sąsiedniego stolika (pozdrawiam), które siedziały z tymi kartami okrągłe 40 minut. Po trzecie miałeś niesamowitą okazję otrzymać danie, które zamówiłeś, bo Pan ze stolika obok nie miał już takuego szczęścia. Postanowił zwrócić uwagę Pani podającej zwanej dalej jadłopodawcą, że zamawiał kotlecika z frytkami, a nie z ziemniakami. Jadłopodawca odpowiedział z delikatną nutką sarkazmu, że to już nie jej wina, gdyż takowy posiłek otrzymała z kuchni. I po czwarte głodny jak wilk udając sie w powrotną drogę do Łomży zastanawiałem się jak to się stało, że właściciele restauracji znów nie podołali wyzwaniu zatrudniając zbyt małą ilość osób do obsługi tego tłumu wygłodniałych telewidzów, którzy zachęceni piękną reklamą postanowili zasmakować tych pyszności serwowanych z przepisu najwspanialszej kucharki w Polsce. Smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Nie jestem mało wymagająca a liczyć umiem dobrze, swoje w szczególności haha. Podzielniki mam elektroniczne i nie na klatce a na grzejniku, przy nich cudów na kijku nie zrobisz. Normalne zużycie ciepła- grzejniki poodkręcane na 4.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

pewnie był już taki temat ale i nie działa przeglądarka starych postów. chodzi mi o antykwariat. czy jest takowy w łomży? jeśli tak to gzie?
z góry wielkie dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Eos a jak Ci powiem że jesteś brzydki jak noc listopadowa nad ranem tonie wyjdziesz już z domu ????

Wierzysz jakiemuś grymbołowi no weź haha\
Pewnie go złapali jak drożdżówkę zapier... i teraz się mści



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

To jest najlepszy

http://www.zielo4x4.pl/





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

"A muzę miksował bedzie didżej Marek!!"


tak tak bez zmian ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

zbychu ja w kilku zakladach mialem praktyki i wiem co tam sie dzieje wiec jak ufasz ze wszystko jest robione higienicznie i bez dodfatkow od siebie to pozdro .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Niektórzy to koneserzy KEBABÓW że aż żal tylko krytykować potrafią.
Sam pokaż co potrafisz haha 'polaczki'



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Witam widze ze ktos tu bezprawnie urzywa mojego nicka co do "stadniny " na fortach to takowa nie istnieje jest to nie zarejestrowana dzialalnosc pseudo instruktorki elwiry nie ma nic wspolnego ze stadnina .Zero ubezpiczenia i niezarejestrowana dzialalnosc gospodarcza. ciekawe kiedy Wujt Piatnicy zrobi z tym porzadek a zapomnialem Wojt jest w bardzo dobrej komitywie z wlascicielem i nie wypada mu brac podatkow od kolegi .Nie polecam i prosze nie dac sie nabrac ta "instruktorka" jazdy nie ma zadnych uprawniej jezdzieckich chyba ze na krowy bo o innych mi nie wiadomo .pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

pozdrawiam zbycha masz zdrowe i konkretne podejście do życia czego wielu brak. Natomiast to zachowanie pani Poleszukowej można różnie tłumaczyć . Każdy co innego zobaczy jeden zwyczajne skąpstwo drugi takt i kulturę . Bo przecież grube plastry nie sa synonimem chojności tylko prostactwa - tzn naw-pierdalać się az oczy wyjdą. Styl krojenia na takie grube plastry do tego właśnie nawiązuje tzn nawpierd alać się opic i zes rać. No wybaczcie tak wiec róznie to można postrzegac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

podoba mi się opinia polala bardzo stonowana i wywazona a jednak niesie jakiś konkretny przekaz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Nie konsultowałam się już później, bo on od razu mi powiedział, że mogę złożyć reklamację a jak nie przyjmą to tylko do sądu.
Chyba nie ta z wystawy, bo podobno była już wypożyczona a moją mieli mi specjalnie przysłać nową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .



Lekcje odrabiac a nie sie szwendac po chamskich wstrzasach!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

jak napisałam o tym to coraz więcej osób mi pisze o jakichś problemach z tym salonem. na fb znajomi również, że słyszeli niepochlebne opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

na googlach ten gryps wyszukałeś ? patroluj wątki trollu, na swoim forum kochanym, które jest twoją stroną startową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Witam
Nie wiem , ale jak dla WAS nikt nie dogodzi , jedynie budki z "HAM.. KEB.. itd".
Ludzie nie chwaląc w/w lokalu , ale naprawdę jedzenie jest ok.
Zresztą przywykłem , że w łomży i okolicach wiecznie jesteście na nie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Kup makaron gwiazdki, w porywach jakiegoś świderka, rozgrzej olej, wrzuć na patelnie, jak się piecze mieszaj i posol, a potem nawlekaj na nitki i już masz smaczne korale :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Tylko ie spal na złoty kolor maja być :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

witam chciałbym poruszyc bardzo powszechny problem jakim stał się w ostatnich latach nowotwór , chciałbym przyblizyc jego problematykę i zaproponoważ państwu test na raka http://sites.google.com/site/457news



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

szanowni Państwo
o co kruszycie kopie ?
A czyje życie od tego błędnego pisania wisi na włosku ? ( jest śmiertelnie zagrożone )
W życiu raczej nie o takie (nieistotne) błędy ludziom się rozchodzi


Nie ważne jak człowiek pisze ważne że wiadomo o co chodzi
Uczeni w piśmie nie tylko świętym jak im pofolgować są zdolni nawet zaszczuć Syna Bożego nie tylko Komorowskiego (Kowalskiego....itd.itp. ) a takie przykłady mamy w naszej historii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Zapewne fajny lokal jeszcze nie byłem ale według mnie jak się patrzy na tą stronę www to głowa zaczyna mnie boleć.
Chyba za jasne to tło zerknijcie sami.

www.czekoladowanuta.lomza.pl

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Hahaha ale się uśmiałem o kuźwa




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

dlatego pytam bo słyszałam ze jeżeli pokaże się bilet że się ma tylko się zapomniało to płaci się tylko jakoś opłate manipulacyjne tj.ok 11 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

czyli morał z tego taki że w czwartek należy kasować bilety a w pozostałe dni można mieć w.y.j.ebane jajca na kasownik ?
Dzięki za pomoc w znalezieniu dodatkowych oszczędności

Pozdrawiam i czekam na dalsze pomysły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Sledzac ogloszenia co 2 gi tydzien stykam sie z ogloszeniami na temat pracy w denteksie informatyk, magazynier, fakturzysta, pracownik biurowy, itd . czy ktos wogole sie tam zatrudnil lub czy dostał odpowiedz na wysyłane maile z Cv bądz dostarczone osobiscie . Ze sluchu moi znajomi podrobili kilka dobrze napisanych Cv i nawet im nie odpowiedzieli ani na rozmowę nie wzieli a z tego co mi wiadomo to tym 2 panienkom od rekrutacji to albo się chce zatrudnić taką "buzkę" albo nie miał już z tym ktoś stycznośći ? Bo z tego co się orientuję to nawet nie patrzą w CV :) warto tam wogóle skladać podanie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński, zwykły poseł leczy się na specjalnych warunkach VIP .

Nie zaginął komuś kotek- cały czarny z białym krawatem? Chudy, nieduży. Błąkał się na niemcewicza, nie bał się ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org