czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

Franz wstydzisz się przyznać , że kupiłeś Wieśvagena. Opinie użytkowników na autocentrum powiedzą wszystko. Oj drogie będzie te wielo wachaczowe zawieszenie po rajdach po naszych drogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

Sam wyślij , na forach można znaleźć dobry i niedrogi serwis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

heheheee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

Brzeczyszczykiewicz , tylko w plenerze korzystam z tego co mam dołożone za free do abonamentu , tv online się tnie , korzystam z modemu gsm usb , bo telefon się mocno grzeje i pada bateria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

Autor: mestenio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-09-11 17:55



takie papiery to można za parę euro kupić heheheheeee
i całą nową historie serwisową .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

wyobraź sobie tego "II faceta", gdy ten w smrodliwym barze opowiada swoim kumplom o tym, jak był w waszym mieszkaniu, jak to wszystko potem po kolei leciało, oraz o tym jak wglądasz i jaką ciotą wg niego jest Twój mąż...
wyobraź to sobie.

pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

Sylwia uważaj. Jeśli byś się zgodziła źle by o Tobie to świadczyło.
A to, że zaproponował źle świadczy o nim.

Gdyby moja kobieta zaproponowała coś takiego miałbym nadzieję, że to żart...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..

ja nie jestem kobieta :] wiec nie używam takiego "gówna" ;) hehehe ale znam takie którym wystarczy wcisnąć dobry kit a będą z takim "rondlem" godzinami w wannie leżeć hahahaha... Pozdrawiam :]

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk nagrodzony za promowanie Polski w Europie, nagroda europejskiej polonii ..



Jakbys chciala miec fantazyjne loki na ,myszce'
to trzeba potrzymac dluzej skierowana na wzgorek
opalarke do drewna.
Wyjdzie miodzio!Zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org