czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Sprzedam owczarka niemieckiego, samiec, 5 tygodni.

Kontakt: brooklyn156@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Musisz się zgodzić - inaczej postępowcy wyzwą cię od nietolerancyjnych homofobek, zaściankowych moherów, faszystów, ksenofobów, rasistów i pedofilów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

http://www.youtube.com/watch?v=fiwK5hijjV0&feature=youtu.be

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Jak w tytule, czy jest coś takiego wogóle w Łomży, czy nie zdzierają zbytnio i czy chociaż trochę znają się na rzeczy? Zależy mi ogólnej konserwacji hardware, tj wyczyszczenie wnętrza, obniżenie temperatury procka(nasmarowanie pastą termo-przewodzącą itp), wymiana zepsutego złącza rj45, naprawa niedziałających przycisków multimedialnych,sprawdzenie czy laptop lub zasilacz nie niszczy przypadkiem baterii), ewentualnie kupno oryginalnej baterii... Możecie kogoś polecić?
Z góry serdeczne dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

2152
Szantaż i fałszywe oskarżenia podstawą normalnego związku...
Współczuję Twojemu partnerowi/partnerce :)
Amerykański komediant, Chris Rock, powiedział kiedyś, że kobiety dzielą się na dwie grupy. Pierwsze to te, które nie lubią wyuzdanego seksu i nie spełniają fantazji seksualnych męża. Drugie to te , które żyją w szczęśliwych związkach :)
Nie mówię tutaj żeby zapraszać do pożycia kogoś trzeciego, tutaj stanowczo odmów bo jeśli się zgodzisz to będzie dla niego sygnał do jeszcze "Wspanialszych" pomysłów. Spróbuj sama zaproponować mężowi jakieś "urozmaicenie".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Widocznie jakieś zboczenie chodzi mu po głowie, jeżeli coś takiego jest zaproponować własnej ukochanej żonie, której przysięgał w kościele. Znaczy mamy czasy Sodomy i Gomory gdzie każdy z każdym :( Jeżeli on chcę się niewolić demonem seksu, to niech się niewoli. Odstaw od cycka wnieś o separację, wcześniej nagraj jego te mądre propozycje, by było iść z czymś do sądu i tyle .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Porozmawiaj z nim i zagrajcie w otwarte karty. Wiem że niekiedy rozmowy są trudne ale warto. My rozmawiamy i jak się komuś nazbiera w środku to siadamy i mamy takie wylewanie żalów. Ja mówię co mi nie pasuje w łóżku czy żyxiu codziennym i mój też mówi. Takie rozmowy oczyszczają atmosferę. Jedno jest pewne w życiu nie poszłabym na taki układ. Bo nie potrzebuję. Mam do siebie szacunek i do męża też a on do mnie. Jesli mężczyzna szanuje swojąkobietę to w życiu nie podzieli sięz nią z innym. Zapytaj go że skoro pozwala ci na seks z innym to czy możesz go zdradzić. To chyba to samo tylko że nie na jego oczach. Zapewne ta propozycja nie przypadnie mu juz do gustu, a przecież Ci pozwala na sex z innym. Sam sobie zaprzeczy. Co do rutyny wiadomo w każdym małęństwie kiedyś się pojawia, ale seks to nie wszystko liczy sięteż wzajemne poszanowanie, zrozumienie. Nudę w łóżku można rozwiać innymi sposobami i nie potrzebna do tego 1 jedna osoba bo 3 os to już jak dla mnie tłok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

prawda jest taka ze mu sie znudzio lub znudzilas




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

torro- bo lubie sie angazowac :)


TurboDymoMen- 515141913

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

zaproponuje faceta- to jesteś dla niego jak dziwka którą każdy moze dostać jesli on zechce
zaproponuje babkę- to znaczy że nie jesteś dla niego atrakcyjna seksualniei szuka nowych doświadczeń

Tak czy siak źle. Jak mu się zachciewa kogoś innego to niech się zastanowi co dla niego wazniejsze Ty i związek ktory tworzycie czy seksualna przygota i strata Twojego szacunku do niego i rozpad związku. Niech sam wykalkuluje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

grubaryba to zwolnij się wreszcie z tej piekarni, a nie biadolisz od miesięcy.
To nie jedyna firma!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Na miejscu laptopy serwisują w Unitechniku na Starym Rynku. Pracuje tam Pan Zbyszek, elektronik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Na naprawy dają 3 miesiące gwarancji. Wiem, bo pzn Zbyszek naprawiał mi kilka rzeczy oraz laptopy znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!



Powiem Wam dowcip w podobnym temacie.

Lekcja biologii w szkole podstawowej.Pani pyta:
-Dzieci jak sie nazywa mezczyzna wspolzyjacy z mezczyzna?
Dzieci chorem.
-Pedal!
-A powiedzcie mi jak sie nazywa kobieta wspolzyjaca z kobieta?
Znow chor.
Lesbijka!
-A jak sie nazywa czlowiek wspolzyjacy ze zwierzeciem?
Nastala cisza.Dzieci patrza po sobie i wzruszaja ramionami.
Jas zglasza sie z odpowiedzia wymachujac dwoma palcami.
Pani wskazuje na niego by odpowiedzial.
-Gucwinski,prosze pani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

bo ludzie jeżdżą na pamięć! a tu psikus nowa organizacja ruchu
_____________________________________________________
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Normalnie bede musial omijac to rondo zeby mi fury nie zniszczyli he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

znaki pionowe są ważniejsze niż poziome, wiec dalej jest rondo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

to na co ludzie sie zatrzymują na rondzie? hehe
___________________________________
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Taa i kazdy czlowiek ma inne poglady, upodobania itd. Widzisz to ze nasze miasto jest zacofane to swiadczy o rzadzacych nim ze sa skapcami i zlodziejami... ale to tylko moje zdanie. Zaraz ktos napisze ze to prawda, a nastepny wysmieje. Bo kazdy jest inny. Kazdy zyje na swoj sposob.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Jam tam załatwiałem kilka rzeczy z komputerem i jestem zadowolony. Nie wiem o co wam chodzi z tym chamstwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

a nie slyszeliście o skrzyżowaniu z sygnalizacja świetlna z ruchem okreznym? Kto wam dal prawko ludzie :-/....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!


jola123123 fajnych facetów po 30 nie ma:(
A z tego co napisałaś to spotykałaś się z żałosnymi dupkami:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

para3125 Cekawe jak byś się uśmiechał jak by żona zaprosiła kolege i by posuwał twoją żone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

chłopcy radarowcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Witam, czy ktoś może wie kiedy będą wiadomości o rozliczeniu ogrzewania centralnego za ostatni sezon grzewczy w Perspektywie? W poprzednich latach było wiadomo do końca wakacji , a teraz jest po połowie września i cisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Mam pewne pytanie , czy postępowanie rekrutacyjne do Policji da się jakoś przenieść z Białegostoku do Warszawy żeby tam mieć testy psychologiczne czy niema takiej możliwości ? Miałem już testy sprawnościowe 2 tygodnie temu i zadzwoniłem do KWP z zapytaniem na jaki dzień można się umawiać na testy ( strasznie długo ) zapytałem też czy można przenieść postępowanie do Warszawy Pani stwierdziła że nie .. i że tam też długo się czeka , pytam ponieważ słyszałem od kogoś tam że można i do końca nie wiem . Dziękuje z góry za pomoc.










P.S JEŚLI CIĘ TO NIE INTERESUJE TO NIC NIE PISZ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Rzeczywiście, w okolicy najlepsze jedzenie i obsługa jest ,,Pod Topolami".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

para3125
Jak za takiego wyzwolonego się uważasz, to weś se dwóch chłopaków i stwóż trójkąt. Zobaczymy jak będzie ci się uśmiechało posuwanie w kakao. Nie mam nic do gejów i lesbijek. Niech dadzą im możliwość legalizacji tych związków, tylko z pewnymi zakazami typu brak możliwości adopcji. Zakazy typu lizanie, chodzenie za ręke w miejscach publicznych. Tylko tego tybu zakazy z góry są bez sensu bo nikt ich nie przestrzega i nie złapie za ręke. Ale z przyzwoleniem że za takie typu żeczy w miejscach publicznych i przy dzieciach, w morde od pierwszej lepszej osoby mogły by dostać, oczywiście przy swiadkach i bezkarnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Jak 30min to dla was za długo to jedźcie na mazury, nad morze lub nawet do stolicy czy białegostoku. Tam poczekacie ok 45min na swoje zamówienie. Oczywiście wszystko zależy od ilości osób w lokalu. Ja zawsze trafiam na dużą ilość klientów i to chyba o czymś świadczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Jebać konfidenta , jebać psa , jebać gada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

byli , byli z LSM:))) ale rozliczenie to napewno w pazdzierniku jak zwykle

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Ja 26 - Komenda Stoleczna Policji ! tam skladasz papiery ale gdzie bedziesz zdawac nie mam pojecia , moze Piaseczno (oddzial Prewncji a moze Legionowo?) a moze szczytno? Po zdaniu licz sie z tym ,ze 3 latka w warszawce:)))




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

dodam , dzwon do kadr KSP! rozumiem dlaczego nie B-STOK:))))))))))one we dwie nadaja sie do psychiatry!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Magdalena 3 czy katarzyna 3? dziwne, że polecana adwokat to chyba też Magdelena. Zbieg okoliczności czy autopromocja? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

http://www.youtube.com/watch?v=dx8vfK6wY0s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Pani Doroto!!!!!
Choć od dłuższego czasu odwiedzam stale jeden salon fryzjerski (nie istotne jaki), ale.......
miałam może nie tyle przjemność co okazje co jakiś czas pokazywać się w salonie fryzjerskim p. Doroty. był taki czas, że jedna ze współpracownic Pani D. zachorowała i fakt właścicielka chciała stanąc na wysokości zadania przejmując klientki z tego dnia pod swoją rękę:) to miłe choć nie do końca odpowiedzialne !!!! właśnie tamtego dnia robiła mi upięcie śnięta Dorota i fryzura nie powiem ładna....ale co z tego jak po wyjściu z kościoła a przed wejściem na sale weselna nie miałam połowy spinek!!!!
pomijając nawet ten fakt, bo przecież jak można zrobić coś dobrze skoro jednocześnie biega sie przy pięciu głowach naraz!!:)
ale rzuciła mi się jedna rzecz w oczy, dla mnie bardzo istotna....siedząc tam ok. dwóch godzin, bo byłam tam z siostrą i jej świadkową, i tu apel do Pani Doroty....jesteś kobietą jak my wszystkie dobrą plotkarą:) ale bądź kobietą na poziomie i obgaduj na tyle dyskretnie by inne klientki ne poczuły się źle...albo nie rób tego w ogóle...(jako pierwszą obgadała koleżanke z pracy, która była w tym czasie na zwolnieniu lekarskim, bo przecież powinniśmy planować kiedy zachorujemy!!!!!)

Fryzjer powinien przede wszstkim dobrze wykonywać swoją pracę...nie możemy wymagać by od wejścia leżał czerwony dywan a na stoliku gorąca kawa i ciastka:) ale czyż nie lepiej wraca nam się do miejsc, w tórych czujemy się komfortowo ;)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

w Łomży chyba nie trudno o DJ'a
____________________________
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

dobrze lakieruje, drogi jest jakie ma ceny orientujesz sie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

My mieliśmy sesję w Drozdowie w dworku, znajduje się też tam piękny park, wcześniej trzeba wykupić bilet za 60zł jeżeli chcesz mieć w dworku i w parku można wybrać też tylko jedno z miejsc wtedy koszt zmniejszy się o połowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

julia co sie tak czepiasz moich błędów ortograficznych zamiast pisac na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

My mieliśmy gdzieś koło wizny, spory kawałek od łomży ale nie wiem dokładnie w którym to miejscu. Są tam takie fajne piaski prawie jak na plaży tylko że rzeka daleko a do tego forty w piątnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

I gdzie obrońcy tych wielce poszkodowanych Czeczenów? Dopiero jak wam do domu wejdą z bronią to zrozumiecie powagę sytuacji? NIE IMIGRANTOM z KAUKAZU w Łomży !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

przepraszam, piszę na temat, stokroteczka 123 prosi o informacje o szkole. Poziom nauczania jest w szkole jest w końcu najważniejszy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański Newsweek odpowiada: tak!

Witam!

Mam pytanko: co sądzicie o sprawieniu 12-latce szkieł kontaktowych? Moja bratanica musi nosić okulary, ale niestety ona nie chce w nich chodzić, zwłaszcza do szkoły. Ostatnio czytałem w sieci, że dzieciaki również mogą nosić soczewki kontaktowe (soczewki dla dzieci). Co o tym sądzicie? Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

Pozdrawiam :)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org