niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Petycja do Trumpa art 447

Zostawiłem im dziś noże kuchenne i sitka do maszynek, sklep ma naprawde profesjonalny sprzęt ostrzący, mało tego była przy mnie fryzjerka i chwaliła jakość naostrzonych nożyczek fryzjerskich jako jedynych w łomży - POLECAM W KOŃCU COŚ TAKIEGO POWSTAŁO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

zgadza się i abonament 60 miesięcznie omnibusie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

A ja nie jestem zadowolony z ostrzenia na dworcu :(

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

a co ci zle naostrzyli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Rzęcha z centymetrem szpachli na blachach i za podwójną cenę :):)

Dziękuję ci za propozycję , złomu nie kolekcjonuję :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Udany związek to jest wielka sztuka kompromisu, w każdej dziedzinie wspólnego życia. Trochę mnie dziwi wypowiedź „że po trzech latach, jest już tylko chemia”a co będzie po dziesięciu?
Jola z tego co piszesz, to szukasz stałego związku, i jednocześnie chcesz być wolna, ciekawi mnie jak Ty to chcesz pogodzić? Moim zdaniem nie da się tego pogodzić w normalnym związku opartym na miłości.
Przecież teraz jesteś wolna, i co zadowolona jesteś z takiego życia? Chyba nie bardzo.
Jeżeli stworzysz z partnerem związek na zdrowych zasadach, to Sam chętnie pójdziesz w jasyr, zapomnisz o koleżankach, własnych poglądach, itd.., będziesz chciała każdą sekundę spędzać wspólnie, partner vice versa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447



aikon1
Jeszcze nigdy nie spotkalem bankomatu wyplacajacego 10zl.
Bankomaty z ktorymi mialem do czynienia wyplacaja 20 lub 50zl
najmniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

na pewno pierścionek nie trafił do Ciebie przypadkowo.
musisz bowiem zanieść go teraz do Mordoru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Ok dzięki w tygodniu sie wybiore może i zapytam ale na wszelki wypadek czekam na dalsze propozycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Tu jest lepsza okazja !!!
Zerknijcie ile ma koni to chyba silnik odrzutowy haha

http://otomoto.pl/opel-vectra-C20418461.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Dostojevski, zajebiscie trafiles w sedno! Absolutnie sie z Toba zgadzam! Czy udalo Ci sie znalesc fahowca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Autor: bob (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 17-09-11 21:28

Klasyczny burakowóz.

nie o to tu chodzi przeczytaj dokładnie dana techniczne

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

kiedyś było fajnie za czasów radia łomża.
--------------------------------------------------------------
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Taaa 68,45 to było TO

"Chce się budzić i zasypiać z tobą - Tu Radio Łomża co dzień na nowo" brakuję mi tego :(

Obecnie ESKA dla mnie to dno - prezenterzy nędznie próbują naśladować prezenterów z innych rozgłośni no i do tego te w kółko powtarzane piosenki. Obecnie RMF FM co dzień mnie budzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Też bardzo miło wspominam Radio Łomża. "Pierwsze radio na Łomżyńskiej Ziemi". Fajne poranki, dużo konkursów, dobra muza"piosenki na życzenie" itp.
Majówki w Nowogrodzie też były niezłe, Boney M., Stachurski, jeszcze wtedy u progu kariery. Muzyka w odróżnieniu od Eski była nie tylko dla małolatów. Fajni ludzie pracowali wtedy w Radiu Łomża. Tamto radio miało swój klimat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

W sex shopie. Tylko nie mów, że to dla dziecka, bo cię zamkną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

gdzie dostane ciało do czekolady ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

MENIA MASZ RACJE!!!!!!!!!!!!!! GDZIE JEST KU*** PINKI??!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447


:)

http://www.youtube.com/watch?v=YuM3SteeAgY


Miłej niedzieli życzę Wszystkim :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

no gdzie?!!!!! dobre pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Witam, widzę że na tym forum poruszane są rozmaite tematy i toczone są dyskusje. Chciałabym również coś napisać i zobaczyć co macie na ten temat do powiedzenia.. Bardzo prosze o poważne podejście do sprawy bo dana sytuacja naprawdę miała miejsce....

Mam 29 lat, 8 lat po ślubie, dwoje dzieci. Do tej pory uważałam że moje małzeństwo należy do udanych, że jestem kochana itp itd ... Aż tu nagle mąż zaproponował tzw trójkąt małżeński czyli współżycie z jeszcze jedną osobą.. miałby to być II facet..

Dodam że jestem osobą wierzącą i brzydzę się czymś takim..nigdy w życiu nie dopuściłabym się do takiego czegoś..nie wiem co mu odwaliło...może poprostu już mnie nie kocha i tyle..nie wiem teraz co mam o nim myśleć..dla mnie to nie jest normalne..

Wiem ze ludzie mają sto innych problemów ale dla mnie to tez jest problem..bo uświadomiłam sobie że pomimo tych wspólnych 8 lat nie poznałam swojego meża do konca.. przeraża mnie co on ma w głowie...:( Proszę o radę, najlepiej osób które są zamężne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

coś jest za PWSiP podobno
_____________________________
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Poza tym, jaki to stylowy klimat, skoro część wyposażenia pochodzi z Ikei, a nie jest rękodziełem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Moim podobnym zdanie do wypowiadajacych sie przedmowcow.Twoj facio ma ochote na ,kakaowe meskie oko',a taka propozycja to poszukiwanie przyzwolenia na to wlasnej zony.
To chodzacy meski bi sex,albo kamuflujacy sie u boku zony pedzio?!
Kopnij go w jaja ode mnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

ja non stop śmigam dzisiaj okolo 18 ognia :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Do zaczarowana_jestem oj oj butki porwałem i nie spotkałem Ciebie przypadkiem;) Czyli ta metoda po raz kolejny się nie sprawdziła po raz kolejny:D
Pozdrawiam i miłego popołudnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

Do kittka701 ;)




A wiadomości jak nie ma tak niema;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

a ja pomnażam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

więc:
przeczytałam o Wiszących Ogrodach chyba wszystko , co było tu pisane. Wspaniała wiekszość opinii , była na NIE!Ciekawość i brak zaufania do forumowiczów wzięła góre i dzis odwiedziałam to miejsce z rodziną.I to był błąd!!!!!!!!!!
położenie - faktycznie piękne ale to akurat żadna zasługa pani Gessler czy właścicieli. Ludzi sporo, więc kelnerki latają jak w ukropie. Wystrój taki sobie,sa miejsca fajne, sa takie że zalatuje tandetą. Z czystościa na stołach mocno na bakier-goście obok prosili kelnera o wyczyszczenie krzesełka dla dziecka - bo najnormalniej w świecie brzydzyli sie własne dziecko w nim posadzic......... ( wszystko z braku ludzi do pracy-co ewidentnie czuć )
jedzenie? PORAŻKA przez zaj.................wielkie P !!!!!!!!!!!!!!!-
-żurek- w miare smaczny , podany za to z 1 ( słownie : JEDNĄ) kromką chleba
-placki ziemniaczane - ok! tyle ze w karcie napisane jak wół : SZTUK 6 dostałam 5 :-))) takie malutkie przeoczenie kucharza:-)))
- pierogi z mięsem - miernota nad miernoty. Pierogi mojej mamy czy teściowej biją te na głowę!!!!!!!!!!!!
- grilowana pierś: nasypane od groma pieprzu a w środku krwiste kawałki mięcha, że strach go jeść
- pstrąg- gumowa stara podeszwa - w dodatku nie cała ryba tylko przepołowiona , co wygląda strasznie i tak samo zresztą smakuje!!
- piwo? jakies sikuty, a nie Tyskie!!!
Najepsze danie????? a było takie!!!!!!!!!!!!!! były to FRYTKI :D:D:D:D:D:D:D
Wnioski?
Miernota nad miernoty, nie wierze że dzis pod tymi daniami które jadłam i moja rodzina podpisałaby sie pani Gessler. Pieniądze wyrzucone w błoto, zniesmaczenie, zdegustowanie i jedno wspólne postanowienie:
NIGDY WIĘCEJ OGRODÓW, BO DLA MNIE ONE NIE WISZĄ , TYLKO LEŻĄ I KWICZĄ.
Pozdrowienia ;-)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

cały zestaw firmy activlab

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

mnie interesują, właśnie mam zamiar zakup zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447



Chce urozmaicenia to kup mu koze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

ja robie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

na ul. wąskiej

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Trumpa art 447

rafalek941 jedż sam i oceń a zobaczysz że mamy rację co ci będą mówić antyreklamę

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org