piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do wszystkich trolli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Dzięki ; -) heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Antoni, dzieci każdy wychowuje za własne pieniądze, idąc twoim tokiem rozumowania to ja nie zgadzam się aby z moich podatków były kształcone twoje dzieci...
A kwestie ekonomiczne-wzrost gospodarczy idą w parze z dodatnim przyrostem gospodarczym. Jeśli politykierzy nie chcą wspomagać wzrostu demograficznego na nucie społecznej to niech to robią na ekonomicznej. Im więcej ludzi będzie pracowało w przyszłości, tym więcej podatków będzie odprowadzanych i będą wyższe emerytury. Widać że nie znasz polskiego systemu emerytalnego, skoro twierdzisz że sam pracujesz na swoją starość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Czesiu, a czym się różnią bladzie od qrw? Jeśli pochodzeniem to w Twojej wypowiedzi też można będzie dopatrzyć się rasizmu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

opeku nie polecam wrecz odradzam :) kierownik odzialu to jakis zart. zero pojecia o czym kolwiek tylko wilekie wymagania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

zapraszam do dodawania firm w katalogu na stronie lomzyniacy.pl <-- może komuś ta strona pomoże odnaleźć właśnie Twoją firmę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

nie widziales takie ogloszenia i nie zobaczysz nie wiem jak jest w dhl ale w OPEKu znam doskonale cala sytuacje. do firmy OPEK nie ma mozliwosci wstawic swojego samochodu i pracowac na wlasnej dzialalnosci gospodarczej. Pani kierownik oddzialu lomzynskiego powoli pozbywa sie takich ludzi ze wzgledu na to ze pan dyrektor calej firmy na polske wschodnia wraz z panem od szkolen zrobili sobie czysty biznes i malo tego ze maja swoje pensje w firmie to wstawiaja sobie w calej polsce prywatne samochody na postawionych ludzi typu zona czy szwagier poniewaz nie moga tego zrobic na siebie bo wyklucza to regulamin firmy. takie towarzystwo wzajemnej adoracji. a pracy u tych panow tez nie polecam bo zostaniesz oszukany predzej czy pozniej a i zapomnij o umowie o prace. tylko umowa zlecenie z wiadomych przyczyn. pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli



Andy C - ale się rozpędziłeś-- wow ;)

-zapracowana byłam - no ... w końcu teraz będę miała 2 dni wolnego ;))

-Zaczarowana dla Ciebie również alles gute und liebe x 2 ;)))




------ lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich-----

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

nie polecam jednak zakładu P Kurak pokierowałam się opiniami z forum i żałuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

jeśli ktoś znajdzie takiego króliko-kocyka prosze o kaontakt 663230531.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

A o com chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Takie tabliczki to wiocha na maxa!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

mam chyba coś takiego, malutki prosiaczek z Kubusia Puchatka z łapkami, wymiary gdzieś 30 na 30 cm, jakby co to mogę pożyczyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Skooby-doo hurtownia za stokrotką była Gośka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

jak w tytule jaką gitarę wybrać do nauki gry jestem całkowitym laikiem w tej dziedzinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

a jaki gatunek muzyki chcesz grać uczyć się ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Poszukuję namiarów na kogoś - najlepiej z Łomży lub z okolicy kto zajmuje się wycinką "trudnych" drzew (przy wycinaniu istnieje duże ryzyko uszkodzenia okolicznych budowli)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Chcesz wiedzieć kiedy odejdziesz.
Odpowiedź znajdziesz na stronie: http://sites.google.com/site/457news

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

hahahahahahahahaaaaaaaaaaaa.......





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

i jaka to ma byc gitara? Klasyczna, akustyczna, elektryczna? Bo gitara to wiele nie mowi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Do zaczarowana_jestem hmmmm .... bywam tu i tam byłem bardzo blisko bliziutko koło Ciebie ale chyba mi odwagi zabrakło by poznać Ciebie:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich trolli

Właśnie oni zepsuli mi nożyczki fryzjerskie za 450zł, nie wspone o nożach ostrzonych chyba szlifierką kontową :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org