czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

pracują tam młode dziewczyny, to dobrze, że mają pracę. Jeśli o to chodzi czy za karę:) to ... możliwe, nie są to zbyt atrakcyjne stanowiska urzędnicze w ratuszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

jeśli usługi to tylko na KPiR a podatek"na zasadach ogólnych" ... jeśli działalność na małą skalę zdecydowanie odradzam wchodzenie w VAT

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

kapitalizm zwyczajnie się wali - bogaci na zachodzi zaczynają się bać. Dotąd gwarantem ich spokoju był dobry status materialny i społeczny przecietnego mieszkańca europy czy ameryki. Dzisiaj kryzys doprowadził do powiększania się obszarów biedy i do w sposób skrajny i dynamiczny. Wzrost bezrobocia automatycznie pwoduje ,że miliony ludzi zostają na lodzie. Pamiętac trzeba przy tym ,ze społeczeństwa te wychowane zostały w dobrobycie i konsumpcyjnym stylu życie. To im zostało wpojone dlatego ich zapotrzebowanie na dobra jest coraz większe nie tylko pod względem ilościowym ale i jakościowym czyli luksusowym . Kryzys globalny spowodował ,że dysosnans pomiędzy rozbuchanymi potrzebami a możliwościami gospodarczymi danego kraju zaczyna zamienić się w przepaść a przepaśc ta budzi strach i emnocje które juz i niebawem znajdą swe ujście na ulicach. Wcale bym się nie zdziwił gdy zamieć arabskiej rewolucji tylko w innym znaczeniu przewali się przez europe i amerykę. jedno jest pewne kapitalizm się wali aczkolwiek ludzie z Wall Stret oraz swiatowa finansjera zrobia wszystko aby stary stan rzeczy utrzymac bo jest dla nich gwarantem dostatniego życia. Dla przypomnienia powiem wam ,że w dobie kryzysu bogaci stali się niewyobrażalnie bajecznie bogaci a biedni sięgneli już prawie dna.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

skoro lekarze z Łomży nie pomagają ( dziecko leżało w szpitalu i miało robione różne badania i nic mu nie wykryli) to czemu ma nie skorzystać z pomocy innego lekarza? Może u nas są dobrzy lekarze, ale nie zawsze umią pomóc, najczęściej dają różne leki na zasadzie "może pomoże, proszę spróbować" a dziecko to nie jest królik doświadczalny na którym testuje się różne leki.
Może za mocno tu napisałam, ale w momencie kiedy mam porównanie wizyty u lekarza rodzinnego a u lekarza w Białymstoku, który o wszystko dokładnie się wypytuje i na podstawie badań stawia trafną diagnozę, a także zmienia od razu dziecku leki po których widać 100% poprawę, myślę że warto zasięgnąć opinii innego lekarza.
A dla matki najważniejsze jest aby jej dziecko było zdrowe i aby ktokolwiek mu pomógł:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

tak tak księciunie na białych rumakach haha, na takiego prostaka jak ja to trzeba sobie zasłużyć lafiryndy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

szkoda ,że na tyle osób tam będących ,nikt się nie wypowiada ;p kilka osób zrezygnowało z dalszego słuchania ,ale większa część pozostała po przerwie i go słuchała dalej :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

Thomas - wiem o tej budowie i o płacy ich , o warunkach itp znam tą sytuację i ich prace przy tym basenie , znam szefa bo pracowałem również tam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MOSiR nie ma kumoterstwa i nepotyzmu :)

jak na razie to dalej obowiązuje ruch jak na rondzie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org