piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Zybik mówisz serio? Jeśli tak, to był bym wdzięczny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

nieuki :)

co wygrałem ?

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

http://www.mmlomza.pl/artykul/lomza-swe-minusy-ma-420567.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

szkoda że tak wyszło ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

po obejrzeniu reportażu jestem naprawdę pod dużym wrażeniem, to optymistyczne, że są w łomży młodzi ludzie, którzy podejmują starania i co więcej działania by w naszym mieście coś się działo. Piotr Barbachowski- szacunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

POPIERAM TAKZE.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Wejdź na stronę http://sites.google.com/site/news048/ i zapoznaj się z ciekawą historią. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

to się narobiło ..........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów


Kto jest za ???


http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Pozbyli-sie-bezuzytecznych-straznikow-Kto-bedzie-nastepny,wid,13745682,wiadomosc.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

JAK SIE PSA KUPUJE TO SIE GO PILNUJE A NIE KUPUJE SIE YORKA I SWEET FOCIE NA FEJSIKA WRZUCA I LANS NA SKATEPARKU A PILNOWAC NIEMA KOMU. CO CHWILA JAKIS ZAGINIONY PIES NAJPIERW SIE ZASTANOWCIE A POZNIEJ KUPUJCIE !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

ciekawe gdzie? dzisiaj rano ten smród było nawet na rondzie czuć O.o, więc musieliby mieszkać gdzieś heeen daleko za Łomżą

smród pochodzi gdzieś z okolic Zawad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

W pełni jestem za polują z tym swoim śmietnikiem. A słyyszał ktoś kiedyś żeby jakąś akcje przeprowadzili życie komuś uratowali? Choć raz się komuś na coś przydali??? Wywalć tych dziadów :P





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

zeby zachowac legitymacje i korzystac z ulg komunikacji nalezy napisac ogloszenie o RZEKOMYM jej zgubieniu a nie temat na forum heh

kombinatorzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów




Zbychu ,
tego akurat nie jestem pewna? - kiedy wróciłam do auta oni stali obok i już coś w kajetach notowali-pewnie nr rejestracyjny ? HGW? Dostałam pouczenie w wyjątkowo miłej formie -od pewnego Strażnika , karteczkę "zlikwidował" i po sprawie ;)
A nie był to Dzień Kobiet ani jakieś inne miłosierne święto ;) Tak czy siak - raz mi się udało :D





------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich---------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

to Kurpiewskiego-6 ,moze 8 mieszkan -chyba od 90m2 do 120m2-o podwyzszonym standardzie .
ceny za m2 nie znam ,ale na pewno odpowiednio wysoka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

jestem za :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

jola123123 życzę powodzenia :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

http://www.youtube.com/user/polskietodobre1

Miłego oglądania :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów



Zbychu,

ha ha ha ....



- eeeee , ja tam skromna jestem ;) ....


ale jak chcecie to likwidujcie ;) - jestem za a nawet przeciw




------ lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

jestesie boscy dzieki za wsparcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

chyba raczej tak bądź masz dar przekonywania w oczach ..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

A co myślicie o tym na bawełnie ul. wojska polskiego nie wiem ile ale zaraz za rondem w prawo od strony Komendy...? Naprzeciwko Poczty..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

idz spać haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów





Robciu , zgadzam się z Tobą w 200% !!!

- łomżyńscy mechanicy to wyjątkowi partacze a do tego wszechwiedzący magicy-pożal się Boże.....





------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów



Zbychu,
weeknik zaczyna się jutro.... a Ty juz dzisiaj coś pobrałeś??? ;))))




------ lepiej należeć do niektórych niz do wszystkich -------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

oby nie było takiej potrzeby kittka701 :)

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów


Robciu,

taak , masz rację !!! nie będę kusić losu .... Póki co mam czyste konto i niech tak zostanie-AMEN!





------ lepiej należeć do niektórych niz do wszystkich-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Czy nikt nie wie ile kosztuje przedszkole "u sióstr"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów




alles gute und liebe Andy C ;))) !!!!





------ lepiej należeć do niektórych niz do wszystkich-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Alibaba, taki PKS, czy MPK, to mały pikuś. Gdyby tak, za każdy przekręt, korupcję ikradzież, zamykano by winnego, to ten kraj już od wielu lat byłby bez rządu i parlamentu. A w tak zwanych tfu-k*rwa, partiach politycznych, pozostaliby jedynie najmłodsi, którzy wierzą że, jak dostaną pęcherzy na dłoniach od bicia braw. To również i oni kiedyś będą mogli coś sobie skubnąć. Do niczego innego i jakiejkolwiek pracy i tak, się nie nadają i nie potrafią cokolwiek zrobić. Ilekroć widziałem to tałatajstwo, zawsze miałem obraz foki z cyrku, która wali płetwami jak PO'******, sama nie wiedząc po co, lecz licząc na rybę lub innego zdechlaka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Przedszkola i żłobki powinny być za darmo tak jak i szkoły są za darmo. Niestety politycy myślą od wyborów do wyborów, które w Polsce są co roku i olewają to że za 20-30 lat będzie nas mniej o kilka milionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

dlaczego w łomży nie ma pracy.w której zarobiło by sie normalnie na życie . a to dlatego że karzdy by chciał byc szefem pootwierali sobie firmy i udają mocnych szefów zatrudnią kogoś za grosze. myślą że sie zbogacą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Witam!!
Wydaje mi się, że mam pomysł.Na pewno jest kilkaset osób, którym smród przeszkadza.Jeżeli każdy niezadowolony zadzwoni choćby raz dziennie do Urzędu Miasta, na Policję, do spółdzielni mieszkaniowej -spytać Pana Prezesa co robi w tej sprawie dla swoich członków, do Straży Miejskiej itp. nasze telefony mogłyby paraliżować pracę tych urzędów i jednostek . Po tygodniu czy dwóch na pewno ktoś się tym zajmie. Tylko trzymajmy się razem i bądźmy konsekwentni.Za każdym razem należy prosić o odnotowanie naszej rozmowy i odpowiedni wpis- przyda się to przy pozwie zbiorowym kiedyś. Ja już zaczynam od dzisiaj dzwonić. Do dzieła!!!

Niedługo będziemy mogli składać podpisy pod pismem do Prezydenta- na razie "się pisze"

Pozdrawiam i namawiam. Róbmy coś!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Teraz już rozumiesz co miałem na myśli we wcześniejszych postach - Polak jest największym wrogiem Polaka. Czeczen trzyma z Czeczenem, Cygan z Cyganem, Włoch z Włochem, Żyd z Zydem a Polak trzyma z każdym tylko nie z Polakiem.
Przyjrzyj się sytuacji w Łomży - ilu tu jest idiotów, którzy wolą dawać kasę Czeczenom niż przeznaczyć ją na coś pożytecznego - dokarmianie bezdomnych kotów, czy cokolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/1789/marek-czy-w-polsce-mamy-rasizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

A! Jeszcze jedno.Myślę, że zlikwidowanie smrodu w naszym mieście to najważniejszy sprawdzian skuteczności i jednocześnie troski o obywateli naszego miasta dla obecnych władz Łomży.
BO KOCHANI- CÓŻ NAM Z PIĘKNYCH ULIC, PARKÓW, CIEKAWYCH IMPREZ KIEDY ŁOMŻA BĘDZIE ŚMIERDZIAŁA????

ZAWSZE TO BĘDZIE ŚMIERDZĄCA ULICA, ŚMIERDZĄCY BULWAR NAD NARWIĄ, IMPREZA CZY KONCERT W SMRODZIE.!!! ŚMIERDZĄCY STARY RYNEK , ŚMIERDZĄCY PLAC ZABAW ITD.NA SPACERY TEŻ NIE CHCE SIĘ WYCHODZIĆ. PRZEBIJAMY OSTROŁĘKĘ W OBRZYDLIWOŚCI I INTENSYWNOŚCI FETORU

PANIE PREZYDENCIE!!! WIERZYMY W PANA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

A jednak przyznajesz, że nie jest w porządku, gdy Polak zarabia 1000 zł a Czeczen za nic dostaje 4000 zł.
Oczywiście, że winni są politycy, którzy piszą ustawy, jednak narzekanie na polityków nic nie da. To tak samo jakbyś do swego kolegi, do którego masz jakiś zarzut mówił "jesteś gupi". To nic nie znaczy. Powiedz konkretnie "przelaciałeś moją żonę, nie rób tego więcej" . Tak samo w tym przypadku - trzeba politykom dać konkretną wskazówkę "nie chcemy w Polsce Muzułmańców żyjących z zasiłków".
Poseł Kołakowski załapał nastroje w Łomży, nie starczyło mu jednak odwagi, żeby sprawę dalej ciągnąć. Może jakby czuł, że Łomża go popiera dalej działałby w tym kierunku.

To ty zmień myślenie. Teraz masz podejście "a co ja mogę??? Cygan mnie okradł, Czeczen zgwałcił mi córkę, ale co ja mogę? I tak banda polityków kradnie mi podatki, więc niech i śniade bandziory mnie okradają, dla mnie to bez różnicy. Co ja mogę? Wyjadę na zachód pracować jak niewolnik".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

TO SUPER:)))))))))))) pierwsze zadanie ----------- ZLIKIWDOWAC SMROD ,FETOR W LOMZY PANIE CZARNIAWSKI!!!!!!!!!!! WESPOL Z KIEROWNIKAMI!!!!!!!!! ma pan super zaplecze!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

jesteś zapewne pracowniczką ratusza tak się napinasz hi hi hi Właśnie ze będę pisała o wszystkim co uważam za słuszne i potrzebne i szkodliwe społecznie .hihihi .A mogą mnie jedynie mieć dosyć ci co maja coś na sumieniu !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

obyś nie trafiła na takiego Czesia... prostaka, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Autor: alibaba (---.139.184.19.introlan.pl)
Data: 16-09-11 11:01

jesteś zapewne pracowniczką ratusza tak się napinasz hi hi hi Właśnie ze będę pisała o wszystkim co uważam za słuszne i potrzebne i szkodliwe społecznie .hihihi .A mogą mnie jedynie mieć dosyć ci co maja coś na sumieniu !!

,Człowiek niech będzie szlachetny,
Pomocny bliźnim, dobry!
Bo tylko wtedy jest inny
Od wszystkich znanych nam isto _______________________________________O kim mowisz i do kogo?????????? dokladniej prosze a nick Alibaba swiadczy o cudach:))))))))))))))) Nigdy w zyciu nie pracowalam w UM! ale pierwsze zadanie Prezydentowi dalam:)))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

PRAUJA W TAK ZWANYM EUROKOLCHOZIE:))) wystarczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Ha ha ha.No tak teraz przyklejasz mi łatke zwykłego polskiego niewolnika ,który słabą kondycją finansową był zmuszony wyjechać za granicę.
Tutaj się mylisz.
Ja wracając nawet dzisiaj do Polski mam kilka propozycji pracy i nie muszę się martwić.

Pan K. już dawno powinien skończyć z polityką.To co on wyprawiał nie miało nawet podstaw do nazywania go politykiem.To tak jak zwykłego żula z pod sklepu nazwać mędrcem.Chciałbyś ,żeby rządził tobą i narzucał tobie swoje teksty człowiek nie umiejący zachować się choćby w minimalnym stopniu przyzwoicie??

Tak jestem za tym ,żeby zabrali datki dla cudzoziemców i przeznaczyli je Polskim rodzinom.Potrzebującym rodzinom.Tam gdzie na prawdę tego potrzebują.

Wiesz ile jest takich rodzin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Czytając Wasze posty odnoszę wrażenie( wiem) ze większość TOLERUJE ,KUMOTERSTWO,MATACTWA,KRADZIEŻE i inne wszelkie zło aha także NEPOTYZM opamiętajcie się .Taki kraj za to macie ,mi to nie odpowiada .Jestem wykształcaną osobą (kobietą) i nikomu niczego nie zazdroszczę ubolewam na co niektórymi jak mogą płyciutko myśleć .
Czy te dwie "urzędniczki "w ratuszu na dole magistratu nadal tam pracują?czy są tam aż dwie potrzebne?? ,hmmm jutro zapytam o to osobiście prezydenta Czerniawskiego ,bowiem będę u niego z wizytą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Witam

Wie ktoś jak można dostać się do pracy na stanowisku kuriera w DHL lub Opku? Nie widziałem jeszcze żeby jakaś z tych firm umieściła gdziekolwiek ogłoszenie o prace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

do JULII


jesteś zapewne pracowniczką ratusza tak się napinasz hi hi hi Właśnie ze będę pisała o wszystkim co uważam za słuszne i potrzebne i szkodliwe społecznie .hihihi .A mogą mnie jedynie mieć dosyć ci co maja coś na sumieniu !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

kiedy do was WSZYSTKICH DOTRZE PRAWDA???? ,ze LOMZE ZAORANO !!!!!!!!!!!!!!!! iiLomza obecnie wyglada tak: "lepszy najmniejszy handelek niz szpadelek" to jest przyslowie zydowskie ale jakze prawdziwe!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

ee, alibaba daj spokoj! :)))))))))))))) a juz sie wscieklam ,ze to do mnie takie "Wycieczki" :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Dobra, czekamy na dowody a nie słowa. Nie zapomnij udokumentować swojej wizyty w Ratuszu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Dowiedz się co nie co o przyznawaniu rent i o okolicznościach.O wszystkich wyłudzających ,którzy za pare zł dostają ładne rentki.Dowiedz się o tych ,którzy są zdrowi ,ale zbyt leniwi by podjąć jakąkolwiek pracę.Bo gadka ,że nie ma pracy w Polsce to fantazja.Bo jak ktoś ma dwie lewe ręce to i przy tarciu chrzanu pracy nie dostanie.
W końcu dowiedz się o wszystkich przekrętach w gospodarowaniu publicznych pieniędzy i wtedy przyznaj ,że problem czeczenów to na prawde palący problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

W mieszkaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

a ja się nie wściakam , alibaba to chora kobieta. Pracuję w innym urzedzie .... to może i w moim wykryjesz zbędnych urzędników:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Wczoraj śmierdziało na pewno z Zawad.


Poniewąż wątek się powtarza, to i ja się powtórzę:
Wydaje mi się, że mam niezły pomysł.Na pewno jest kilkaset osób, którym smród przeszkadza.Jeżeli każdy niezadowolony zadzwoni choćby raz dziennie do Urzędu Miasta, na Policję, do spółdzielni mieszkaniowej -spytać Pana Prezesa co robi w tej sprawie dla swoich członków, do Straży Miejskiej itp. nasze telefony mogłyby paraliżować pracę tych urzędów i jednostek . Po tygodniu czy dwóch na pewno ktoś się tym zajmie. Tylko trzymajmy się razem i bądźmy konsekwentni.Za każdym razem należy prosić o odnotowanie naszej rozmowy i odpowiedni wpis- przyda się to przy pozwie zbiorowym kiedyś. Ja już zaczynam od dzisiaj dzwonić. Do dzieła!!!



Pozdrawiam i namawiam. Róbmy coś!!



A! Jeszcze jedno.Myślę, że zlikwidowanie smrodu w naszym mieście to najważniejszy sprawdzian skuteczności i jednocześnie troski o obywateli naszego miasta dla obecnych władz Łomży.
BO KOCHANI- CÓŻ NAM Z PIĘKNYCH ULIC, PARKÓW, CIEKAWYCH IMPREZ KIEDY ŁOMŻA BĘDZIE ŚMIERDZIAŁA????

ZAWSZE TO BĘDZIE ŚMIERDZĄCA ULICA, ŚMIERDZĄCY BULWAR NAD NARWIĄ, IMPREZA CZY KONCERT W SMRODZIE.!!! ŚMIERDZĄCY STARY RYNEK , ŚMIERDZĄCY PLAC ZABAW ITD.NA SPACERY TEŻ NIE CHCE SIĘ WYCHODZIĆ. PRZEBIJAMY OSTROŁĘKĘ W OBRZYDLIWOŚCI I INTENSYWNOŚCI FETORU

PANIE PREZYDENCIE!!! WIERZYMY W PANA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów


A u mnie na wsi (BLM) nadal nie śmierdzi :-)




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Ale moze gdzies potrzebuja ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Gdybym chciał uchronić dziecko od przekleństw to musiałbym nie wychodzić z domu, zamknąć okna i zostawić w spokoju "za.j.e.bisty telewizor"
Sposobem na nie powtarzanie przez dziecka przekleństw jest po prostu nie reagowanie na przeklinanie wraz z powtarzalnym uświadamianiem, że "nie ładnie tak mówić" tak mówią tylko ch...uje brunatne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów


Po prostu szukają ambitnych___________--co to znaczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Ja zapisałam się do szkoły i mogłam skorzystać z maseczki na twarz :). Poza tym są satynowe dłonie i malowanie paznokci z tego co się orientuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

kittka701 ja tylko po jeniecku potrafię napisać Ich liebe dich;)
Obiecuje Tobie że dziś nic z tych rzeczy>>>..



P.S posłuchaj fajne?:)

http://www.youtube.com/watch?v=yMuuc_pqx2s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niepełnosprawny to nie suweren dla PiSlamistów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org