piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

kittka701 oj roześmieliśmy się właśnie bo pisałem do Ciebie maila:(

Zaraz pójdę do Twojej pracy i przestawię wszystkie komputery zegarki na godzinę wyjścia z pracy żebyś już miała dzionek w pracy z głowy;)
A temu komuś co Cię obarcza obowiązkami pokiwam palcem NO NO NO;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

a nie przypadkiem dlugosc stopy w cm i czas robienia fryzury?
Nie wiem co to ma wspolnego z promocja walki z rakiem piersi. Chyba tylko debil zauwazy jakies powiazanie. Nie lepiej podac link do arytkulow opisujacych problem z rzetelna infromacja i pomoca... Ale grunt to pseudosatysfakcja z pomocy. Mojej uwagi na problem to nie zwrocilo i sa lepsze sposoby na to, a nie kolejne glupie pomysly uzytkownikow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

po tym co tu widze to niektorym ten smod odpowiada owszem zaklady niech sa i istnieja ale ten smrod to lekka przesada... wczoraj okna nie bylo mozna otworzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

kittka701 sorrki ze wszystkich dobrych rad Twoich mogę skorzystać i wziąć do serca ale z tej rady nie skorzystam:(
NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA Z NIĄ SIĘ ZAWSZE ZGADZAĆ TRZEBA;))))

Nie długo powstanie pewnie wersji piosenki ale chyba najlepsze powstają na początku;)

Ja również miłego dzionka Ci życzę po raz któryś z kolei:)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

A ja mieszkam w Łomży i mam to gdzieś :):):)
Na wsi zawsze śmierdzi obornikiem podobno to ekologiczne jest :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

rzepicha
Napisz do Przyjaciółki :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

MIEJSCE 244 | LICZBA GŁOSÓW 6967


39 głosów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

parafianinem?:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

każdy pracodawca musi dbać o to, by ponosić jak najniższe koszty utrzymania firmy, dzisiaj są tak ciężkie czasy, że nawet najlepszego pracodawce poniosą nerwy, ale najważniejsze jest to, aby pracodawca potrafił rónież zachować się jak człowiek posiadający godność i szacunek nie tylko dla samego/samej siebie ale i dla innych otaczających go ludziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

pomyłka bo coś w kompie klawiatura mi zaczyna szwankować. pomijając to znasz może prawo jak to z tym jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

A co do biegania, potrzebuję opasek na kolana, czy w Łomży kupię jakieś dobre? Ma ktoś może orientację gdzie i za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

niuniek7 dobra koncepcja, najważniejsze to mieć szacunek dla pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS szykuje nową daninę, podatki dla dobrze zarabiających, aby znów jednym zabrać , drugim dać.

małgorzatka1 problem w tym, że nie każdy jest w porządku, ale każde zachowanie ma źródło i przyczynę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org