piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

ok , dzięki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

ok :)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

Witam, chciałabym kilku porad na temat mojego problemu bo może dla wielu również nie jest on obcy.. Nie dawno przyłapałam męża na utrzymywaniu bliskich kontaktów z pewną kobietą ( nie będę opisywać szczegółów ). Jest to dla mnie cios poniżej pasa. Nie pozostaje mi nic innego jak złożyć do sądu o separację poniewaz w takim przypadku nie potrafie żyć z tym człowiekiem pod jednym dachem..
Czy ktoś z Was wie jak to wygląda w praktyce? Tzn kto ma opuścić mieszkanie - mąż zdrajca czy matka z dwojgiem małych dzieci ..? ( mieszkanie zostało kupione w trakcie trwania małżeństwa i jest męża ) Prawdę powiedziawszy nie chodzi o sprawy majątkowe ale trudno żebym to ja musiała je opuszczać.. Chodzi mi tylko o sprawiedliwość..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

to sie odezwij na meila to sie dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

I zapewne dostaniesz w Łombazie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

On ma swój warsztat zaraz obok cpnu jadac poznanska. Za podlaczenie pod kompa kasuje 49 zł. A tu jego strona internetowa http://autoborawski.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

zostało to zgłoszone tylko ze potrzebna jest osoba kóra tez została oszukana prze nich a wiem ze są takie osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

....i na tenczas nastaly czasy Hitlera Adolfa....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

Nieto że jestem za nimi bo nie jestem ale spójrz ilu to naszych wszędzie siedzi i czasami niezłe cyrki odstawia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

mapa google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

no to akurat fakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

jasne,ale to nie ta skala dzialania.nasi to zwykle robotnicy,odwalający raczej na plaszczyźnie marginesu spolecznego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

Bardzo dziękuję za porady :) Nie ma to jak podtrzymanie na duchu i to jeszcze przez tych których tak naprawdę... nie znam... :)



PleasurmexC18 pytam na forum bo tak jak napisałam podejrzewam że nie jestem jedną która ma taki problem..więc wiedziałam że znajdę tu zrozumienie. Rodzinie i koleżankom na razie nic nie mówię więc do kogo mam się zwrócić...:/

I niech nikt nie myśli że żeruję na mieszkanie ale nie pozwolę się wyrzucić jak niepotrzebny śmieć na bruk tylko dlatego że się znudziłam..może nie jest moje ale od tylu lat łoże na jego utrzymanie, za swoje pieniądze powymieniałam wszystkie okna i drzwi, zabudowałam balkon itd.. A tu proszę jaka niespodzianka..

Myślę że jestem dosyć atrakcyjną osobą, wiele razy miałam okazję do flirtów itp ale nigdy tego nie wykorzystałam..teraz żałuję..nie warto być wierną..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zginął temat : Koledzy Chrzanowskiego ?

rzepicha, tobie przeszkadza wszystko, kluby bo za głośno, zakłady produkcyjne bo śmierdzi, najlepiej żyłoby się tobie jak by tu była pustynia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org