piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\"

co ty za głupoty piszesz dajesz pieniądze na wypłaty dla choć 1 nauczyciela darmozjadem sam jesteś ciekawe czy już poprosiłeś rodziców by opłacili ci inernet bo tak łatwo po to się kończy studia by potem zwracały się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

Witam,mam gorącą prośbę-szukam kontaktu do Pani Wioli Matulewicz,która udziela korepetycji z jęz.niemieckiego,od niedawna przebywa w Łomży na Osiedlu Perspektywa...dziękuję serdecznie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

Autor: Mee (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 12-09-11 17:01

Widzisz zatrzymujący się autobus = ludzie wysiadają. Masz lepszą widoczność z roweru czyż nie? Tak więc jeden z drugim zatrzymaj się na tym rowerze, przepuść wysiadających i po sprawie. Nie jesteście jedynymi użytkownikami ulic w tym mieście, wystarczy pomyśleć a wszystkim ułatwi się życie.
W każdym innym kraju, gdzie tych ścieżek jak i rowerzystów jest na prawdę sporo! ludzie potrafią znaleźć rozsądne rozwiązanie bez poruszania nieba i ziemi. Tylko tutaj NIE.


Mądrala z ciebie.Powiedz po co są robione ścieżki rowerowe?.....no?Ścieżki rowerowe są po to,by ułatwić i usprawnić poruszanie się rowerem,a jakie to usprawnienie jak mam omijać pieszych.Nawet jak ludzie po tych ścieżkach będą bardzo ostrożnie jeździć,to i tak będzie dochodzić do kolizji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

po nsr 12 lat pracy i na ulice... bez emerytury i niczego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

gdzie w Łomży kupie takie buty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

na www.allegro.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

nie szukam tu dziewczyny ;) mam kilka zakochanych ale nie chce być z plastikiem ;) chce zwyczajną dziewczynę ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/wyciagaem-zwoki-z-ruin-wtc-teraz-zabija-mnie-rak_204567.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

Jeśli chcesz kogoś poznać wyjdź wieczorem na spacer po mieście, ( nie, nie po klubach ) tam gdzie spokojnie można pochodzić i na pewno spotkasz kilka interesujących osób. Wystarczy zaryzykować i zagadać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

do: Janiny Seweryn

No jak skończyło się Twoje spotkanie z wybranym projektantem? Kogo wybrałaś, oraz czy jesteś w pełni zadowolona z projektu i realizacji? Kto Ci wykonywał prace budowlane? Pozdr.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

trzeba mieć poprostu troche odwagi i pewnosci siebie rzeby zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy mi troche tego brakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

Gdzie w łomży można kupić taką kurtkę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

nie mam czasu barany jeb ane sam napisać bo ciezko pracuje!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

Zastanawiam się dlaczego robicie aż tak wielki problem z nowych opłat za przedszkole? Przecież jak podliczy się koszty pobytu dziecka to wychodzi dokładnie to samo co wcześniej. A 1,80 za godzinę to śmiech a nie pieniądze.

Moim zdaniem dzieci, które zostają tylko na 5 godzin w placówce nie powinny być przyjęte wcale, bo przedszkole nie jest dla wszystkich tylko dla potrzebujących rodziców.

Czy może przedszkole powinno być za darmo? Co chwilę jakieś narzekania, a przecież za najlepszą opiekę dla dziecka trzeba zapłacić, a 200-300zł miesięcznie za super panie nauczycielki, dobre jedzenie przygotowywane na miejscu, spacery, zabawy, naukę... Często tego nie potrafią zapewnić nawet rodzice dzieci, ale nie...

WSZYSTKIM SIĘ TU WSZYSTKO NALEŻY ZA DARMO!

A i dodam, że po zmianach w płatnościach jest dużo łatwiej, bo rodzice zapłacą dokładnie tyle ile dziecko będzie w przedszkolu, wychodzi 2 godziny wcześniej - nie płaci. Jest chore- nie płaci. Patrząc na to jak często maluchy chorują czasami rodzice prawie nic nie zapłacą...

Mama 3latki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

bogdan49
"...więcej na tacę nie dam..."Daleś na budowę to i teraz utrzymać trzeba coby Twoja ofiara nie poszla na marne:-( hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koalicja UBewatelska Platformy i Nowoczesnej wystartowała plując jadem i nienawiścią POd hasłem \\\\\\\"ODDAJCIE NAM KORYTO\\\\\\\"

potwierdzam, ceny i niechęć do "łomżyńskich przecen" w stylu podnieśmy cenę a tłum ciemny kupi, myśląc, że ma 50% taniej

no ale najlepiej zwalać winę na władze, że nie chcą zająć się obszczymurkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org