piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wy w tej pis to wszyscy tacy \"yneligentni\" jak Gmyz?

...takie czasy Facebook-a i dyslekcji i tym podobnych wymysłów ;) Nie ma więc co się dziwic ;)

ksiozki ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

Państwo dąży do pełnej kontroli nad obywatelem. Po to NIPy, PESELe i inne. Niedługo nie będą mówić po nazwisku tylko numerkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

To zależy kto ile używa :):)
Ja jadam kebaby i nocuję w domu 2 dni w miesiącu to mi starcza na cały rok :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

a co będzie jak ktoś zgubi taki dowód?? I po co wszyscy muszą o nas wszystko wiedzieć...??
Wydawało mi się, że żyjemy w wolnym kraju.. chyba jednak nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

PKS ŁOMŻA





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

Witam,
szukam osób, które zgłosiły się do Akademii Kontaktów z Mediami, biuro projektu już nieczynne a potrzebuję informacji czy to projekt tylko dla przedsiębiorców, czy też dla ngo'sów

z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

A ja dla dzieci polecam plac zabaw :):):):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

Jak w temacie gdzie mogę dostać obroże i smycz?? I gdzie jest największy wybór takich artykułów..?
Z góry dzięKi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

na allegro ....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

Nikt nie biadoli. Jeżdżę trochę rowerem to mogę coś powiedzieć. Te ścieżki to poszerzony chodnik. Gdy się nimi jeździ, to trzeba uważać na pieszych. Ścieżki rowerowe powinny być oddzielone od chodników, inaczej piesi nie wiedzą do czego takie ścieżki a zwłaszcza znaki "ścieżki rowerowe" służą.
Słup na środku ścieżki rowerowej? Genialnie. Z tymi przystankami - przyznaję rację. Bezmyślne posunięcie. Z górki można się łatwo rozpędzić, a wątpie, czy wysiadający z autobusów będą się rozglądać.
Nie narzekam na ścieżki, fajnie, że są, ale ten co je projektował, chyba zapomniał o podstawach bezpieczeństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

hehehehehehe

no właśnie , a ja lubię swój gatunek ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy w tej pis to wszyscy tacy \\\"yneligentni\\\" jak Gmyz?

Widzisz zatrzymujący się autobus = ludzie wysiadają. Masz lepszą widoczność z roweru czyż nie? Tak więc jeden z drugim zatrzymaj się na tym rowerze, przepuść wysiadających i po sprawie. Nie jesteście jedynymi użytkownikami ulic w tym mieście, wystarczy pomyśleć a wszystkim ułatwi się życie.
W każdym innym kraju, gdzie tych ścieżek jak i rowerzystów jest na prawdę sporo! ludzie potrafią znaleźć rozsądne rozwiązanie bez poruszania nieba i ziemi. Tylko tutaj NIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org