niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POmodlę się, żeby nie wyszł...

Kaja Godek trafiła do szpitala. \"Proszę o modlitwę za mniehttps://kobieta.onet.pl/wiadomosci/kaja-godek-trafila-do-szpitala-prosze-o-modlitwe-za-mnie-i-nasza-wielka-sprawe/bsftlkw
...dawno już się nie modliłem, ale teraz POmodlę się, żeby nie wyszła, chyba, że n..... do przodu...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: POmodlę się, żeby nie wyszł...

A co? Zaplanowana aborcje ma?

urbi et orbi !

Zgodnie z ostatnią modą na modlitwę za Franciszka,
idę dać na mszę w intencji szybkiej, niekoniecznie łagodnej śmierci.

A co zwątpiła już w łaskę boską? że powaliła swą macicę na łózko szpitalne? może jeszcze z korzysta z WOŚP? Pan bóg sprawiedliwy wiedział co robi jego wola żeby takie eliminować raczej na Arkę boską się załapie.

Niech kato_jebusa Chazan leczy różańcem albo jakiegoś katabas swym kropidłem.

--
5-ty rok PODŁEJ ZMIANY . Ludzie namaszczeni helem i mgłą smoleńską GDZIE jest wasz święty GRAAL ...ptfu… WRAK Tupolewa?

Widać i Bóg, tak jak i rozum już ją opuścił :)

miarkujcie, bo jeszcze jakiś ślepiec wzrok odzyska z wrażenia...

A to się folksdojcze uradowali z małą kvrvą na czele!

Papcio, pomódl się o zdrowie, bo o rozum za późno!

PO co jej rozum, jak nie wyjdzie z choroby..?

No i odzyskal, az mu kaprawe slepia sie sPiSdzily...

urbi et orbi !

Lewactwo szuka podłości i skvrvienia tylko u innych a tu życzą najgorszego. Fakt gdyby ich poglądy miała to nawet ateiści w całym kraju by mszę za zdrowie jej zamówili.

Kasia..

Ateisci z zasady nie pasa watykanskich agentow datkami na tace czy na inne gusla...

urbi et orbi !

Tylko ich cytują wtedy kiedy im wygodnie, zakłamańcy oby tylko osiągnąć cel. Na marginesie wierzący też nie wszyscy pasą sukienkowych datkami na tacę...

Kasia..

A co ma jedno z drugim, te cytaty?

urbi et orbi !

...ano zacytuję: bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy...

Czaruś a co ma do tematu dogryzanie komuś z powodu niewidzenia?.....Paplak ateista i to ten kvźwa co innych ciągle upomina o miłosierdzie i inne rzeczy pomodli się nawet aby ktoś kto ma inne poglądy zszedł z tego świata...

Kasia..

Ty Kaska oswiec tego niedoswietlonego co to kvrvami wszystkich oklada, moze jakis promyk sie przebije przez to pernamentne zaciemienie...

urbi et orbi !

Teraz o oświeceniu, skaczesz z kwiatka na kwiatek jeszcze masz jakieś życzenia? W większości na forum jesteście siebie warci, ale dogryzanie komuś z powodu choroby to dno...A odnośnie oświecenia to sami dobrze świecicie niczym neon na burdelu...

Kasia..

POmiot z czarcim bobkiem, sami jako pierwsi szukali wczoraj zaczepki. A potem beczy.
Choćby nie wiem jak chcieć, z tym paskudztwem nie da się normalnie rozmawiać.

De.wotko

...ślepcowi odpłacam pięknym za nadobne, stosując starotestamentową zasadę: oko za oko ząb za ząb..., zarówno on jak i ty POsługujecie się na tym forum POgadliwymi inwektywami, nie znając ludzi przyPiSujecie im obraźliwe cechy, zatem kto z Mieciem wojuje ten od Miecia ginie i znowu daliście się wciągnąć w sarkastyczny temat, bo tak naprawdę Godkowej życzę, żeby jak najdłużej borykała się z wychowywaniem niepełnosprawnych dzieci, niech donosi i urodzi ich jeszcze więcej, wówczas może zrozumie, że POdłością jest zabieranie innym prawa do decydowania o najbardziej osobistych sprawach własnych i najbliższej rodziny

A co zadeklarowany ateista ma do starotestamentowej zasady?
Wyjdź z gałązką oliwną!

...stosuję zasady, które ciebie obowiązują..., POkonuję twoją własną bronią...

Paplik, przyznam szczerze że, chociaż wiele tzw. mądrości upchano w \"starym testamencie\", to chyba jednak więcej bzdetów, niewiele mających wspólnego z Bogiem.
Bardziej z rzeźnią i gusłami. Np niewyobrażam sobie boga, któremu smród palonego sadła i innych podrobów, miałby sprawiać rozkosz. Zresztą, wszystkie tam opisane zdarzenia są niezwykle przyziemne i bardziej pasują do jakiegoś zrytego kosmity o wypaczonych gustach.
Wiele opisów to potwierdza. Zresztą, mądrzejsi ode mnie, doszli do podobnych wniosków.
Zupełnie inną sylwetkę Boga ukazywał Jezus.

...ale jest to jednak Słowo Boże..!, później POwstała teoria o tzw. nowym przymierzu opartym o zasadę nowotestamentową: miłuj bliźniego swego..., która ma znosić starotestamentowy zakon..., ja natomiast wolę: nie czyń drugiemu tego, czego ty nie chcesz sam...

Nie przypominam sobie Paplaku abym kiedykolwiek robiła głupie docinki komuś z powodu choroby. Uważaj bo nie masz monopolu na zdrowie, nikt nie ma. I jak sam twierdzisz Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy...

Kasia..

Tu nie o chorobe oczu chodzi, a o pernamentne zacmienie wazniejszego organu...

urbi et orbi !

De.wotko
...różnica POmiędzy mną, a Godkową jest taka, że ona chce zmusić kobiety do rodzenia ciężko chorych dzieci, a tym samym do cierpienia całej rodziny, a ja optuję za wolnością wyboru w tych kwestiach z dostępem najnowszych zdobyczy medycznych nauk..., jakie zatem odniesienie miałoby mieć moje POpadnięcie w kłoPOty zdrowotne..?, bóg POnoć wyPOsażył człowieka w rozum i wolną wolę, zatem niech nikt nie waży się ograniczać, nie POzwalać stosowania owych bożych darów, bo za to niechybnie POkaranym będzie, a choroba Godkowej może być efektem jej szkodliwej działalności...

Mi z poglądami owej kobiety nie jest także po drodze,co nie oznacza że człowiek ma komuś życzyć śmierci....No chyba, że się nie jest człowiekiem. Jak powiadają nie życz drugiemu co tobie nie miłe.

Kasia..

to też ja nie życzę...
...po pierwsze primo moje wPiSy mają sarkastyczno-prowokujący charakter na co ty się dajesz stale nabierać...
...po drugie primo to Godkowa wierzy w skuteczne oddziaływanie modlitwy, ja natomiast wiem, że żadna modlitwa, ani inne życzenia nie są w stanie uczynić nic złego, ani dobrego, zastosowałem zatem przewrotnie bezsensowną i naiwną wiarę zainteresowanej...
...po trzecie primo choroba Godkowej de facto może świadczyć o tym, że bogu niezbyt POdoba się to co robi i głosi publicznie...

Ty czytasz co wypisujesz? Najpierw stwierdzasz że żadne modlitwy do Boga nic nie dadzą, a za chwilę bredzisz, że Bogu może nie podobać się to co owa kobieta wyprawia, a najlepsze w tym że jesteś ateistą a odnosisz się do takich rzeczy. Czy ty komuś życzysz czy nie życzysz śmierci wielokrotnie można było się na tym forum przekonać, więc nie bredź...

Kasia..

...co ja POradzę na twoje problemy..?, może POoglądaj: \"Na kłopoty Bednarski\"...

Moje problemy? Gdy je miewam jak każdy, mam wtedy przyjaciół. A ty gdybyś miał z kim pogadać i wiedział co to przyjaźń to może byś mniej bredził.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0