piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent M.Chrzanowski cyt. slowa Papieza.

byłam w szkole i mówili mi w dziekanacie, że przyślą każdemu zaproszenie jakieś..? Na 30, a więcej powinno tam pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent M.Chrzanowski cyt. slowa Papieza.

POLECAM MOTOLOTNIĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent M.Chrzanowski cyt. slowa Papieza.

jak chłop szuka w internecie dziewczyny to musi być desperat, a nie chłop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent M.Chrzanowski cyt. slowa Papieza.

Aha no to zobaczymy ;) jak przyjdzie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent M.Chrzanowski cyt. slowa Papieza.

Witam
Od jakiegoś czasu planuje się wprowadzić dowody osobiste w Polsce z chipem, który będzie zawierał wiele, wiele danych o obywatelu... czyż to nie inwigilacja?

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Takie-beda-nowe-dowody-Polakow,wid,13765288,wiadomosc.html

Gdzie nasza prywatność?? coś czuję, że to tylko przejściowa forma do tego, by za jakiś czas zamiast tych dowodów wszczepić nam chip pod skórę...
Chyba zwierzętami nie jesteśmy...

Widzę, że Nowy Porządek Świata coraz bliżej... Zachęcam do poczytania o tym, co szykują nam "możni" tego świata.

A tu krótki film tylko o samym chipie: http://www.youtube.com/watch?v=38HlcS5UlD0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent M.Chrzanowski cyt. slowa Papieza.

jakie zajęcia dla dzieci są organizowane dla dzieci, oczywiście prócz tańca z .... bo nie chce żeby syn miał manierę tancerza towarzyskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org