piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\"

NI koniecznie rówieśniczkach ;) Młodszych i starszych ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

Unicode - Normalne dziewczyny sa, tyle ze taka ”normalna dziewczyna” jest skromna i nie „wywala cycow na prawo i lewo”, i wlasnie mam wrazenie, ze to Wy faceci oceniacie Nas przez pryzmat urody i wygladu.

Unicode – Co do make up-u, to ja sie nie maluje, nie liczac ważniejszych imprez, i to wtedy robie szal wokol siebie, bo WOW jak ona wyglada w makijazu. A i jeszcze cos jak się nosi na codzien ladny makijaz wiadomo, ze sie wyglada o niebo lepiej, no ale juz bez – lepiej nie komentowac.

Unicode – Jeszcze jako nastolatka fakt spotykalam sie i z kolezankami i swoim były facetem i umialam pogodzic te dwie kwestie, one juz jednak nie, wiec z perspektywy czasu, to dla mnie najpierw jest facet, a pozniej koleżanki, znajomi i impreza. Poza tym mozna sie swietnie bawic razem, o ile sie umie.

Unicode – Wszystko zalezy od wychowania, a niestety dzisiejsze nastolatki sa rozpieszczone i uwazaja sie za super gwiazdy, stad jest tak jak jest. I masz racje te „fajniejsze i zaradniejsze” dawno się gdzies ulotnily.

Unicode – Wszystko jeszcze przed Toba.

FranzM – Lomza to male miasteczko, ktore wg mnie sie nie rozwija, a mode narzucaja sklepy z aleji ul. Dlugiej. Co wiecej, w wiekszych miastach tego juz nie ma, kazdy ubiera sie jak chce i nikt nie komentuje, ze panna Z ma taki styl, a panna X owaki. Mysle, ze to my powinnismy sie zmienic swoje zachowanie i nastawienie i nie patrzec na to co kto ma, a podazac wlasna droga.

MiYu – Popieram. Zreszto nie jeden znajomy mi stwierdzil, ze dziewczyny nigdy sobie nie szuka w dyskotekach. No i cos w tym jest, ze Wy faceci chcecie dziewczyne na pokaz, a dopiero z wiekiem chcecie kandydatke na zone.

DFX – Cos w tym jest. Ale czy wiekszosci nie chodzi tylko o seks??

Mloda24 – Teraz mgr jest tak dostepny i tak uwazany jak kiedys wyksztalcenie srednie, wiec ludzie, ktorzy chca sie rozwijac i ksztalcic dalej, to koncza dwa kierunki, robia wiele podyplomowek, a nawet doktorat 

Andy – Masz racje. Wiekszosc stanowisk jest dawno juz ustawiona i nie wazne jakie sie ma wyksztalcenie. To jest po prostu nasza Polska rzeczywistosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

zna i co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

Unicode znam taką w twoim wieku co wyszła za maż ona ma powody do narzekań teściowa gania ja do sprzątania skarży się że ma męża maminsynka że nie reaguje na to że teściowa gania ja do sprzątania a w tym czasie pije sobie kawkę;) Widzisz to są problemy życiowe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

xxxAngelxxx Widzę odezwała sie jakaś mądra kobieta ;) Miło ;) Myślałem że już wyginęły ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

Gruby wygięty drut polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

temat już był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

tak-prawda...powtarzasz się

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Caritasu: „nie ma danych o jakichkolwiek przelewach premii\\\"

prawda , prawda:)
Najprawdziwsza prawda:)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org