piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

http://sites.google.com/site/news048/ tu sa odpowiedzi na wasze pytania bez zbednego gadania...;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

Nie przesadzajcie. Moim zdaniem wcale nie jest tak źle jak piszecie. Byłem niedawno ze znajomymi i powiem, że wrażenia są pozytywne, bo czekolada jest dobra i miło spędziliśmy czas. Co do zapachu, to wystarczy jakiś odświeżacz do kontaktu i będzie po kłopocie. Poza tym moi drodzy lokal istnieje dopiero od niedawna także wyluzujcie. Nie warto od razu krytykować tak, bo takie miejsca potrzebne są w naszym mieście. Ja uważam, że pomysł jest fajny i trzymam kciuki, żeby się kręciło. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

Szanowny Panie wolny niewolnik/u dziękuje Panu za przypomnienie mi o tej pale z języka polskiego, akurat mi nauczyciele próbowali wpoić jakąkolwiek wiedzę a że byłem krnąbrnym uczniem i za złe zachowanie musiałem często zostawać za karę po lekcjach więc moja edukacja zakończyła się na 3 klasie szkoły podstawowej . Następnym razem postaram się Pana posty czytać powoli i ze zrozumieniem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popołudnia.

Andy C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

Unicode a co to za różnica 10 20 lat żadna z wiekiem z mienia się punkt widzenia inaczej patrzymy na te sprawy.
A 10 20 czy 30 lat temu rożni się tym że z koleżanko trzeba było się kryć żeby wypić piwko a teraz to zajarać można zioło proste łatwiejszy dostęp do używek jest teraz niż kiedyś .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

Wytłumaczcie dlaczego młode błyskotki śmieją się w niebogłosy w miejscach publicznych...? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

szukam pracy jako katecheta jakby ktos słyszał ze potrzebuja kogos prosze o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

Mam do sprzedania ksiozki :
Wos zak pod wyd Operon,
biologia 1 zak roz wyd operon
biologia 2 zak pod wyd operon
historia 3 wyd operon zak pod
podstawy przedsiebiorczosci podrecznik wyd operon
repetytorium matura jezyk angielski podstawa Macmillan
alles klar grammatik wyd wsip
Dachfenster do klasy 2 wyd Pwn
Format intermidiate cw i podrecznik
Podajcie gg a sie odezwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie polski parlament sprawiedliwy. Hurtowo uchyla immunitety posłom. Brawo ten Sejm.

Masz rację Andy C, chociaż internet kusi tym, że możesz podać się za kogokolwiek. Niektórzy korzystają z tej okazji. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org