czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Są Ale ta ilość chyba prawie nie wykrywalna ;) Naprawdę są fajne dziewczyny ale mieszkające gdzieś dalej od miast jakieś wsie ;) A tak w takich miastach to się robi bardzo *******.. ;) Dzieci 16 lat juz w ciąży xD I wgl.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Bo z kobietami jest jak z miejscami na parkingu. Wszystkie normalne już zajęte...a zostały tylko te wolne, dla inwalidów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Mnie sie trafila perelka w tamte wakacje, ale zachowalem sie jak debil (czego normalnie nie robilem) i sie odsunela... A byla porzadna, inteligentna dziewczyna :(( do tej pory zaluje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A teraz same plastiki, blondynki i nie znajde juz normalnej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

idiokracja ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

JA jako dziewczyna uwazam ze na te bez makijazu i wyzywajocy ubran nikt juz nie zwraca uwagi. Teraz liczy sie tylko wyglod a nie to co ma sie w glowie. Jak nie widzicie tych normalnych dziewczyn to znaczy ze zle patrzycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

torro szukaj tam gdzie znalazłeś to normalna dziewczynę lub w podobnych miejscach;)
Jeśli jej na tobie zależało to spróbuj ponownie "wytarować" oczywiście delikatnie obadaj sytuacje czy masz jeszcze u niej szanse.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

nie napisalem,że jako niepokonani....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

wszyscy sa zwalniani a ty chcesz sie dostac?
masz plecy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

...stare czasy już minely...czyli,że i Ty UNICODE nie Jesteś mlody,więc po co interesuje Cie istnienie normalnych dziewczyn?Zainteresuj się KOBIETAMI,one wszystkie są normalne(na swój sposób).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

w Łomży jest prawnik,który wygrywa z każdym pracodawcą [oszustem]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

to podaj jakieś dane tego adwokata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

DFX coś w tym jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

wolny niewolnik chyba z lekcji biologi miałeś gałę jak nie wiesz kiedy z dziewczyny staje się kobietą . Z Twojej wypowiedzi wynika że nie za bardzo znasz kobiety i dżentelmen z Ciebie kiepski. O moralności z Tobą nie będę dyskutował bo chyba też u ciebie z nią nie za bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Mnie zawsze dziwiło dlaczego ludzie koniecznie chcą w coś wierzyć.
Napisałeś:
"Poważnie myślę o możliwości rozwoju w innym środowisku i zawarcia związku z inną sektą. Macie w swojej strefie taką grupę wsparcia dla rozwodzących się inaczej ?!;+)><> "
Nie widzisz innych relacji w społeczeństwie oprócz tych opartych na wierze w stare książki?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

519195926 chetnie bym sie zabral, tylko daj mi szybko znac, bo chcialbym oddac bilet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Można i w Łomży :) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Przepraszam panowie, jeśli mogę dorzucę kilka słów wskazujących, iż faceci ( w większości ) szukają plastików. Osobiście uwielbiam chodzić w luźnych, męskich bluzach, bez makijażu po różnych lokalach ze względu na wygodę. Ze strony facetów spotykam się z głupimi tekstami, że dresiara, gruba, brzydka, brudas [?] itp itd... Z drugiej strony założenie bluzki z dekoltem, bądź krótkiej spódniczki skutkuje tekstami: ale laska, fajna du*a, niezła foczka, lub co ciekawszymi: niezła su*ka, kur*a. Nie jestem jakoś specjalnie wrażliwa na tego typu odzywki, ale czasami miarka się przebiera i gdy poproszę o niekomentowanie mojego stylu bycia jestem obrzucana najgorszymi wyzwiskami. Nie chcę nikogo obrażać, aczkolwiek sytuacje są prawdziwe. Chciałabym, żebyście jednak nie wrzucali wszystkich do jednego worka i proszę o traktowanie WSZYSTKICH LUDZI z szacunkiem ( aby żyło się nam lepiej). :) Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

zabawni jesteście:)

Okazuje się że Piątnicy daleko nie trzeba szukać, wszystkie produkty są w sklepach SPOŁEM.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A mnie bardzo zabolała ta "lużna"postawa przy czytaniu książki pani Doroty w czasie pobytu klientów w lokalu. Przykro mi,nie chcę być złośliwa przysięgam, ale to naprawdę nie była ubijana samodzielnie śmietana. Nie wiem,może przy małej ilości klientów w lokalu czasem korzysta się z takiej sprayu. Poza tym czym nakładzie państwo ową śmietanę ubitą w syfonie na czekoladę? Bo szlaczek miła idealnie taki jak ta w sprayu. Proszę mi wierzyć. Może to był jednorazowy incydent ale ...był.
Tym nie mniej jestem pełna uznania dla Pana postawy i otwartości. Propozycję rozważę i skontaktuję się. Naprawdę ,powtarzam,zależy mi ,żeby takie miejsce było w Łomży.
Przy Pana jak widać profesjonalnym podejściu jest to możliwe. Nie wybierałyśmy się do Państwa jako do pijalni Wedlowskiej ale na dobrą czekoladę. Widzę ,że jest szansa.
Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Tak rozumiem, ale kiedy kobieta jest atrakcyjna wtedy jest i chemia... próbuję przetłumaczyć,że są jeszcze kobiety atrakcyjne i mądre w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Podziękujesz jak zobaczę że się koło niej kręcisz:):):):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Czyżby konkurencja się bała?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Sam poleciał czy z osobą towarzyszącą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

YOMANDA, a Ty chyba zakochana w sobie troszke jestes... Wiesz, moze i jestes ladna, ale pamietaj, ze kazdy ma inny gust i nie dla kazdego musisz byc piekna :-) Fajnie, ze znasz swoja wartosc i umiesz wskazac swoje wady i zalety, ale chyba zabraklo Ci troszke skromnosci. I jeszcze ANDY C super to ujal, ze co z tego, ze uroda, jak czasem po prostyu chemii brak. Wiec nie wmawiaj, ze skoro ktos ma urode to i odrazu jest chemia - nie zawsze, bo co z urody jak lalka pusta :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org