piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?




torro
One,te ,wapniaki drogowe' robili prawka
korenspondecyjnie. ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

Fajny dowcip właśnie młody wykrztałcony;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

no i kuva dlatego tak smierdzi ,ze oddychac nie mozna??????????? a GOWNO CZUJE W BIALY DZIEN I W NOCY??( mam sie zabunkrowac?) Dzis jechalam przez kraske --bozesz jak tak wytrzymac???

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

a gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

i kolejny łomżyński biznes upadnie... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

noodle,
nie martw się. ja też chcę zacząć trenować Krav Magę. Zatem nie byłabyś jedyną kobietą :)

czy już coś wiadomo, kiedy i gdzie będą treningi? nie mogę się doczekać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

Ja kiedyś zamawiałam. Na pewno są oryginalne :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

Ja zamawiałem nie raz i powiem, że to sprawdzona stronka. Kupuj bez obaw. Sporo taniej niż w drogeriach, choć i tak na Alle.. można taniej znaleźć ale i ryzyko kupienia podróby jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

jesli nawet upadnie,to nie dlatego że kilka osób skrytykowało go na forum.Upadają,bo są bardzo łomżyńskie(czytaj byle jakie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

przykro mi to stwierdzic moi drodzy ale tak smakuje PRAWDZIWA czekolada:) przejdzcie sie do pijalni wedla w wawie to sie przekonacie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

Normalne dziewczyny zjadł smok...

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

Mr_Andrzej ... moherem nie jestem ale czytając ciebie... oj popracuj nad sobą ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

I tu się mylisz. Właśnie w Wedlu picie tej czekolady jest czystą przyjemnością. Nie zgadzam się z opinią, że jest tak samo słodka. Małpa@ ,to skoro tak spróbuj białej, tylko poproś od razu wiadro wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

dziadka_kalesony ''jak cię widzą, tak cię piszą'' . Oczywiście są może wyjątki, ale co można spodziewać się oryginalnego po dziewczynie, która naśladuje styl???? moim zdaniem nic. Denerwuje to, że żadna z młodych dziewczyn nie ma swojego stylu, tylko przyjmuje to co wszyscy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPGKiM będzie teraz zmuszać pracowników do pracy 10 godzin dziennie i we wszystkie soboty ?

drodzy Panowie, zapewniam Was, że są jeszcze normalne dziewczyny w tym mieście, trzeba się tylko rozejrzeć i nie bać się podejść, zaczepić, uśmiechnąć.. nie wstydźcie się jeśli ktoś wpadnie wam w oko.

sama mam podobny "problem", bo tez szukam normalnego faceta i poznałam już kilku interesujących tylko dlatego, że się uśmiecham do nich i sama zaczepiam, nawet pytam o pogodę :P nie ma się czego wstydzić :)

nigdy nie wiesz, gdzie możesz spotkać fajną dziewczynę, może to być w pracy, na poczcie, w kolejce do kasy w biedronce albo na stacji benzynowej.

Don't give up. It's up to You.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org