poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niewolnictwo

zamiast sprzetu muzycznego, proponuje dokupic sprzetu rolniczego przynajmniej w tym sie sprawdzą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niewolnictwo

Gdzie w Lomzy kupie to urzadzenie? jak myslicie czy ze skeat parku bedzie dobrze sciagac zasieg wifi ( dostepny dla wszystkich)i przesylac go na laptopa? jestem w takiej sytuacji ze jak wyjde na balkon to zasieg jest dobry ale brakuje mi go w mieszkaniu. ma moze ktos takie urzadzenie ? i jaki typ i model wybrac. tylko nie piszcie ze allegro szukam tego w miescie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niewolnictwo

Złych czasów doczekaliśmy, skoro patriotyzm uważamy jest za nazizm i skojarzony z Hitlerem. Pięćdziesiąt lat komuny zrobiło swoje. Ja rozumiem, że dwóch pedałów w łóżku z poprawną politycznie "Wybiórczą" to obecnie normalność i każdy, kto choć trochę kocha swój kraj jest awanturnikiem i skrajnym prawicowcem...ech, dzieci, dzieci, tu chodzi nie o jakąś opcję polityczną a o to, że czas już aby dla Ojczyzny żyć uczciwie i ciężko pracować - po prostu ją kochać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org