środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

no i mamy inspektorkę,

grubaryba, tajniak , inspekorka : roztrojenie jażni ???, jakoś dziwnym trafem piszą zawsze razem, w tym samym czasie i głównie na te same tematy,
- sami do siebie ?

patrz archiwum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

Hejka, a ja jestem w takiej sytuacji, że co dopiero skonczylam studia licencjackie i dopiero bede skladac papiery. Czy jest ktos w podobnej sytuacji kto chce sie ubiegac o przyjecie ale jeszcze nie zlozyl zadnych dokumentow? wymienie sie przydatnymi informacjami. Dokumenty skladam w Krakowie.
GG: 7809966
e-mail: marcys.17@buziaczek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

Zgadzam się całkowicie, w Łomży nie szanuje się rowerzystów. Kierowcy pchają się na chama, na światłach stają obok Ciebie uniemożliwiając swobodne ruszanie, trąbią, są wulgarni i bezczelni. Całkowity brak kultury. hehe co do parkingów dla rowerów to myślę że nasze społeczeństwo nie jest jeszcze tak cywilizowane. Osobiście bałabym się zostawić w miejscu publicznym rower na dłuższy czas, znalazł by się nie jeden amator aby ukraść pozostawiony rower a nawet jeśli nie to w takich miejscach jak szkoła po prostu mogliby poniszczyć, rozregulować przerzutki, hamulce, zabrać siodełko. Niestety w naszym kraju żyje liczna banda debili i idiotów, którzy nie mają szacunku do czegokolwiek i kogokolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

Zgadzam się zupełnie z postami powyżej.
Niemniej jednak należy przypomnieć, że od jakiegoś czasu mamy ustawowe udogodnienia m. in. przez skrzyżowania i po rondach możemy jeździć środkiem pasa i wtedy kierowcy nie zajadą nam drogi.
Fascynujący jest jednak fakt, że zgodnie z ustawą należą się nam tzw. śluzy rowerowe, a w Łomży co się dzieje? Oczywiście nic! Budują wszędzie nowe krzyżówki i jak na razie nie widać, żeby na którymkolwiek z nich miałaby takowa śluza być...
Głupota jednak naszych budowniczych czasami jest nie do wyobrażenia. Jeszcze niedawno na samym środku nowej (!) ścieżki rowerowej na Piłsudskiego stał hydrant i tylko interwencja w Urzędzie Miasta sprawiła, że ów hydrant został przeniesiony... Kompletny brak wyobraźni naszych "Panów inżynierów".

Pozdrawiam wszystkich użytkowników dwóch kółek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

o 9 na sali gim chyba:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

Tylko itex ma już zaklepane na 2 lata ale próbuj może znajdzie się jakaś luka jak ktoś zrezygnuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

Na ulicy spokojnej czesto na poboczu stoji przy wyjezdzie do wojskapolskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży


W schronisku zawsze potrzebna jest zarówno karma jak i koce. Myślę, że bliżej zimy potrzebna też będzie słoma do wyściełania bud.
Strona yoyo już dawno nie działa, wolontariusze zajmujący się nią mieli słomiany zapał, czasem tak bywa...

Teraz można zaglądać tutaj:

http://www.facebook.com/pages/%C5%81om%C5%BCy%C5%84skie-Schronisko-Arka-%C5%81TOZ/256833801003663

oraz tutaj:

http://www.4lomza.pl/index.php?k=847

Zawsze też można zadzwonić do schroniska i zapytać o potrzeby, tak chyba będzie najlepiej :)
Nr tel. 216 31 83

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

dlatego glosujmy na ruch poparcia palikota lub korwina mikke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

Witam
Jako laik mam pytanie czy w okolicach Dmowskiego można odbierać na zwykłej antenie siatkowej programy cyfrowej tv naziemnej. jeśli tak to w jaki sposób ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sonda 4lomza przejrzysta jak woda w kałuży

autochton oni mają więcej roboty niż Tobie się wydaje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org