piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

komputer stacjonarny ma albo padnięty zasilacz bo znając życie na 99% siedzi tam najtańszy z możliwych (czyli taki za 60zł zamiast dobry firmowy za około 200zł) i prawdopodobnie umarł, może też być uszkodzony moduł pamięci ram (wtedy komputer powinien dawać znaki dzwiękowe takie pikanie) lub np. uszkodzony włącznik sieciowy, oczywiście może być też coś grubszego, typu uszkodzona płyta główna (np. spuchnięte kontesatory) uszkodzony procesor z powodu przegrzania (może wysiadło chłodzenie). Ciężko na forum coś powiedzieć bez zajrzenia.

Laptop to może być też sporo problemów, chłodzenie (jak ktoś wyżej pisał), bardzo zasyfiony system, ledwo działający dysk twardy (może posiada już dużo uszkodzonych sektorów i dlatego system wolno wstaje) itp. raczej nikt wiele nie wywróży na odległość.

Zaznaczę, że nie mam firmy tylko się tym zajmuję na codzień w podobnego rodzaju pracy. Jak chcesz to daj znać i może coś pomogę czy u Pani czy jakoś inaczej.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

zxspectrum masz racje możliwości jest dużo a po omacku to można tylko błądzić .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Autor napisał:"Widzę, niestety, jak przygnębiająco wyglądają bulwary w Mikołajkach czy w Kazimierzu nad Wisłą"... to rzeczywiście chyba wzrok już nie ten:-). Ta część koryta Narwi, którą teraz przerabiają na bulwary, jest zakolem, które pogłębia się z roku na rok w stronę miasta więc brzeg musi być umacniony sztucznie. Bulwary są doskonałym wyjściem w tej sytuacji. Zresztą jaki to był teren "rekreacyjny"? To gruzy i chwasty gdzie żaden turysta nogi by nie podtawił. Tam nie było żadnych lęgowisk ani niczego takiego. Sam jestem mocno wyczulony na przyrodę i wychowałem się nad Narwią, ale ten gość wypisuje głupstwa. To tylko kawałek "miejskiego" brzegu rzeki i bulwary wreszcie ożywią ten kawałek rzeki, zbliżą go do miasta, które od Narwi "uciekło". Chciałbym, żeby Łomża od strony rzeki wyglądała jak w Mikołajkach czy Kazimierzu. Byłoby wreszcie gdzie zaprowadzić przybyłych gości i turystów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Cale zycie jestem samotny chociaż bardzo bym chcial miec kobietę powód? nie mam nic do zaoferowania kobiecie, dosłownie nic! zero pieniedzy, bez charakteru, ch*jowy szczurowaty wygląd. Nigdy nie byłem w żadnym związku i nigdy nie będę. Powód mojego wyboru jest bardzo prosty. Chociaż nigdy nie związałem się z żadną dziewczyną to wiem, że ja do związku się nie nadaję. Gdybym miał kobietę, którą nawet mógłbym kochać to wiem, że tylko zmarnowałbym jej życie. Nie chcę tego. Nie chciałbym ranić jakiejś osoby, bo ona nie zasługuje na to. Ludzie zasługują na szczęście. Ja nie. Ze mną żadna dziewczyna nie byłaby szczęśliwa. Nic nie mógłbym takiej kobiecie dać, bo nic nie mam, niczego w życiu nie osiągnąłem i jestem nikim. Moje życie to ciągłe pasmo porażek. Ja doskonale siebie rozumiem, swoje ułomności i wady. Moja samoświadomość podpowiada mi jaką drogą w życiu powinienem iść, pomaga wybrać. Ta droga to ścieżka samotności, ścieżka pojedynczej jednostki.

Możecie zapytać skąd mogę wiedzieć, że nie dam nic dziewczynie, skoro nie byłem nigdy w związku ? Przecież mogę dać jej miłość, bliskość, troskę itd. Wiem, że to za mało. Ja nigdy nie kochałem i nie potrafię kochać. To intuicja, jakiś wewnętrzny głos podpowiada mi, że ja jestem inny. nie potrafię dzielić się szczęściem, bo ja szczęścia nie mam.Ono nie jest dla mnie, ale przez te wszystkie lata mojego życia udało mi się zrozumieć siebie. Ktoś mógłby napisać, że to zwykłe tchórzostwo, ale wcale tak nie jest.

Moje cechy charakteru, cechy osobowości powodują, że potencjalna kobiety zamęczyłaby się ze mną na śmierć, a ja tego nie chcę. . Mam taką zasadę, że aby być z kimś trzeba mieć coś, aby komuś to coś dać. . Nie jestem też ani bardzo towarzyski ani wybitnie inteligentny. Moje cechy charakteru, cechy osobowości powodują, że potencjalna kobiety zamęczyłaby się na śmierć, a ja tego nie chcę. Nie umiałbym dać tego kobiecie czego oczekuje. Dodatkowo ja jestem tzw. trudnym człowiekiem. Taki sam jest mój ojciec i wiem jak moja matka całe życie męczy się z nim. Ja mam świadomość (ojciec pewnie nie miał) tego, że ze mną byłoby podobnie. To byłoby naprawdę ciężkie i trudne życie. Introwertyzm, nieśmiałość, małomówność, nietowarzyskość, może nawet jakaś fobia społeczna, która powoduje, że jestem zamkniętym w sobie samotnikiem.

To wszystko powoduje, że zawsze byłem sam, uciekałem od kobiet, może nawet zacząłem się ich bać. Brak obycia i doświadczenia stawał się coraz bardziej wyraźny, a to odpycha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Autor napisał:"Widzę, niestety, jak przygnębiająco wyglądają bulwary w Mikołajkach czy w Kazimierzu nad Wisłą"... to rzeczywiście chyba wzrok już nie ten:-). Ta część koryta Narwi, którą teraz przerabiają na bulwary, jest zakolem, które pogłębia się z roku na rok w stronę miasta więc brzeg musi być umacniony sztucznie. Bulwary są doskonałym wyjściem w tej sytuacji. Zresztą jaki to był teren "rekreacyjny"? To gruzy i chwasty gdzie żaden turysta nogi by nie podtawił. Tam nie było żadnych lęgowisk ani niczego takiego. Sam jestem mocno wyczulony na przyrodę i wychowałem się nad Narwią, ale ten gość wypisuje głupstwa. To tylko kawałek "miejskiego" brzegu rzeki i bulwary wreszcie ożywią ten kawałek rzeki, zbliżą go do miasta, które od Narwi "uciekło". Chciałbym, żeby Łomża od strony rzeki wyglądała jak w Mikołajkach czy Kazimierzu. Byłoby wreszcie gdzie zaprowadzić przybyłych gości i turystów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Poprostu przesrzegam przed tragedią !!! a w Polsce to normalne że tak sie robi drogi !!! Może czas to zmienic !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

apropo sklepów i rodzimych serwisów to nie orientuje się które można polecić, bo u nas przeważnie jak ktoś przyniesie zasyfiony komputer to nikt nie próbuje nawet go doprowadzić do porządku tylko proponuje reinstalacje systemu i ma głęboko w ...., że ustawienia indywidulane, cześto zapamiętane hasła w skype, gg itp. polecą, bo instalacja trwa z maks godzinkę a wyczyszczenie systemu z wirusów i podobnej maści programów trwa dobrych kilka godzin więc szkoda tracić im na to czas, bo czas to pieniądz. Lepiej zainstalowć 10 systemów po 70-80zł niż zoptymalizować i przeczyścić windowsa. Więc ja raczej nikogo nie polecę z naszych firm.
W sklepie raz widziłem akcję jak sprzedawca sprzedając kość ddr jeszcze ddr1 nie wiedział co to CL, jak gościu zapytał czy ma kingston cl 2 a nie standardowe CL3, to zbaraniał i nawet nie miał pojęcia o co chodzi.

A czasem i się zdaży, że w ulubionym formacie dysku c zapomną wspomnieć, że trzeba przenieść dane z pulpitu lub dokumentów, i później a to trzeba było mówić, że to też mieliśmy przenieść.

W swojej łasce nie będę wymianiał nazw firm, bo i tak nie mam w tym interesu, a później będzie że oczerniam albo konkurencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Też mnie to dzisiaj zirytowało. Korek. Nikt nic nie robi. Dni mijają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

http://www.sp5.lomza.pl/page.php?cid=73



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Rozumiem że robisz wesele i potrzebny ci jest zespół. Najlepiej rozmawiać z kamerzystami, jeżdżą po weselach i słyszą różne zespoły. Mają filmy z tych wesel, obejrzysz i podejmiesz decyzję. Jeżeli chodzi o kasę to wątpię aby jakiś zespól zagrał za 1500 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Witam powoli noszę się z zamiarem kupna opon zimowych, może ktoś polecić punkty sprzedaży z rozsądnymi cenami w Łomży, bądź okolicach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Nie przesadzajcie.
Jechałam tamtędy ze dwa razy i widziałam panów w pomarańczowych ślicznych wdziankach, czyli, że pracują.

Pierwszy raz pilnowali łopaty i palili papieroski, a za drugim spożywali drugie, czy piąte śniadanie. Ludzie muszą widzieć, że coś się robi i widzieli!

A że 10 metrów drogi robi się kilka lat..., no cóż, może to i Unia Europejska, ale jak to u nas - zawsze czegoś nie ma: pieniędzy, ekspertyz, dobrej woli, rozumu rządzących.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

ja raczej wolałabym na stancji...a może ktoś chętny jest żeby zamieszkać na stancji??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Michael Jackson - Got to be there

http://www.youtube.com/watch?v=QibHtM3ftQY


Dzień dobry :):)



Witajcie :)
Dzisiaj będzie dobry dzień :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

podzwoniłam po łomzyńskich przedszkolach.. i okazuje się że w małym artyscie jest grupa złobkowa-od 6 m-ca, w przedszkolu nr 8-od roku, a w wewołym słoneczku na spółdzielczej nie ma gr złobkowej.

co więcej-na nastepny rok ma powstac (podobno) w łomży miejski żłobek z prawdziwego zdarzenia-wiecie coś na ten temat?tak mi powiedziała pani z małego artysty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Czy wie ktoś, kto zajmuje się koszeniem strzelnicy? Gospodarz, czy ktoś z UM? Na pewno robi to ktoś, kto nie grzeszy inteligencją. Już od wczesnej wiosny każde koszenie rozpoczyna się o godz. 6 lub niewiele po 6. Ja rozumiem, że cisza nocna jest do 6.00, ale jezt to przecież godzina umowna i nie oznacza, że wszyscy o tej godzinie muszą wstawać. Oprócz pracujących na rano są przecież dzieci, ludzie starsi i pozostali, któży jak już by mogli, to chcieliby trochę pospać. Czy na prawdę nie można tego robić nieco później? Uważam, że rozpoczynanie koszenia, które nie należy do cichych prac, zawsze o tak wczesnej porze w środku osiedla jest czystym chamstwem. Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać, to chętnie wezmę w tym udział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

bo masz nick bless to trochę mylące:) hej a może chciałabyś mieszkać na stancji , bo ja wolałabym na stancji niż w akademiku , jakbyś mogła to napisz do mnie na gg 17167657:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!




Najlepsza ich ,fachowosc' widac na wiosne.
Najlepiej zasmarkac lata dziure i tak co roku!
Nie mozna zrobic tego raz a dobrze bo by nie
mieli kut.afony co robic w przyszlym roku!
LEPAKI to i tak jest nazwa nad wyraz light!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!



Dowiedz sie gdzie mieszka ten kut.as,
poswiec sie i jedz do niego i pod oknem
pier.dolnij mu petarde o 5 rano.Chociaz
o 5 to juz gnida raczej nie spi.O 4-j.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

siwysiwy wyskakujesz jak filip z konopi z swoimi pomysłami to dobrze że nie koszą o 4 nad ranem bo nie ma takiego słońca .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!



Ja pojezdzilem troche w poszukiwaniach
takowych ,kapci' zimowych po miescie i
najtaniej wyszly mi w serwisie opon naprzeciw
strazy poz. na Sikorskiego.
Dobra tez cene mial zaklad wulkanizacyjny za
Statoil po prawej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Dodaj jeszcze do jakiego samochodu chcesz je kupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!


Wiem ze nie jest to tablica ogloszen.
Dalem juz takowy anons w ogloszeniach,
ale i tu sprobuje.
Poszukuje sluchawki bluetooth Nokia BH-108.
Moze byc uszkodzona!Zalezy mi na tym uchwycie
zausznym takowej sluchawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

ps; Mówią, że autor tego "artykułu" nic nie zrobi bezinteresownie, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Może to jest tak: zapłaćcie mi to sie od was od.*******ę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

siwysiwy chyba nikogo dziś nie trzymałeś za uszy;) zrzędzisz jak stary kawaler. tak się lata wcałej Polsce
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110119/REG20/860563708
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100212/SLUPSK/335005012
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100212/SLUPSK/335005012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

MIEJSCE 270 | LICZBA GŁOSÓW 6428


39 głosów na dobę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Ostatni dzień WAKACJI ,jutro do szkoły ....

Wakacje - Kabaret OTTO

Jeszcze tylko wrzesień , październik , listopad , grudzień itd........ i wakacje ,znów będą WAKACJE :):)


http://www.youtube.com/watch?v=9gnX1QgXK08



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Zastanawiam sie, o której porze kanary nie kontroluja biletów? Czy zdarzyło wam sie aby stali o 6 rano, lub o 22 wieczorem? A świeta, niedziele?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

outback

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

a jak chca cie upierniczyć to i zrobia to bez kanara bo w autobusach są kamery które rejestruja kto wsiada , co robi w autobusie i czy kasuje bilet .Więc po co z siebie robić idiote.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

O 6 rano zdarzyło mi się dwa razy. Jakieś 7-8 lat temu jak jechałem do pracy na Browar na 6 to stali koło krochmalni a kilka tygodni temu jak wracałem z pracy w Piątnicy to stali koło stadionu po 6 parę minut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie. NIE !!! Dla Chrzanowkiego !!!

Łomża jak zwykle 100 lat za murzynami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org