czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

+Roznoszenie ulotek hhehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

albo udaj się wieczorem na stary rynek i poszukaj sponsora :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Więc chyba miał rację Jackowski.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Coccinelle dzięki za radę książki mam, oglądam wiadomości, czytam gazety, interesuję się tym przedmiotem. Ale sory pytałem o namiary na korepetytora, a nie o to z jakich książek się uczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

a coś więcej? potrafią fajnie poprowadzić wesele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Byłem na weselu z nimi, są spoko grają na żywo, a nie puszczają gotowce i tylko grają na niewłączonym kibordzie jak wiele pseudozespołów. Ale jak dla mnie za dużo discopolo, być może para młoda tak chciała, ale tego nie wiem. No i długie i prostacki oczepiny to ich cecha rozpoznawcza. Najlepszy jednak jest zespół Grafit z Łomży, grają muzę dla wszystkich starych, młodych same hity i do tego jeden człowiek z zespołu jest jakby wodzirejem, prowadzi zabawy, umie coś tam skomentować, zachęcić do zabawy, wiedzą jak zareagować na zachowanie gości i zagrają wszystko co chcesz i co chcą goście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

?? Chętnie zapoznam ;0

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

nie ma, już grzeją tornistry ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

sa niezli ale do lewiarzy z Piatnicy niemaja podlotu wcale a wcale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

to z ta swoja polszczyzna rozwiazuj krzyzowki i przepisuj ksiazki

mozesz nie miec pytan

dla mnie mozesz wszedzie gdzie tylko sobie zyczysz pisac Ą Ę Ó

i mozesz sie uwazac za wielkiego poete patriote czy kogo sobie zyczysz tylko dlatego ze pragniesz sie glupio wyrozniac - tylko jezeli komus zwracasz uwage a moze sam zbyt dobrze sie na tym pisaniu nie znasz

dla mnie i tak jestes zasciankowym chamem - jak wolisz.. 'robotnikiem' ktory tu uwaza sie za poliglote a zachowuje sie jak rozwydrzony palant klasy sredniej np na stadionie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

a zespół Grafit ma jakąś swoją stronkę żeby można posłuchać ich demo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

a ten grafit to niby na zywo dobre bylam na weselu jak niby grali szkoda muwic na zywo h h dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Dziewczyny szukasz przez internet? :(((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

http://lula.pl/lula/1,95647,9123595,Chca_schudnac_na_wszelka_cene__Nawet_z__pomoca__tasiemca_.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

ja mogę kupić ale musze wiedzieć co - marka rocznik, paliwo, jak uszkodzony, trochę szczegółów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

audi a6 97 rok 2.5 tdi w dislu roumiesz a palio to z pol baku je . uszkodzenie polega na tym ze radjo wcionga kasete ;/ szczeguly to spalona zarufka stopu 3 rysy na feldze ,brak apteczki,dziura w fotelu pod siedzeniem .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

jeśli chodzi o komputer stacjonarny to na początku wyłączał się minutę po włączeniu a teraz z ogóle nie chce się włączyć.
Laptop włącza się jakieś 15 minut (po odebraniu go z serwisu z naprawy też się tak włączał) zrobiłam wielki błąd bo oddałam go do naprawy do osoby która sie na tym nie znała i przez to myślę, że gwarancji mi juz nie uznają.

proszę o podpowiedź co mogło się zepsuć i ile by kosztowała naprawa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Autorowi artykułu coś się pomerdało w głowie.
Gdzie on tam widzi dziewicze tereny ???
Od setek lat są eksplatowane przez mieszkańców Łomży.
Były tam przystanie, porty, ujęcia wody.
Wypasano tam krowy, kozy i świnie.

Gdzie Rospuda, a gdzie podmiejskie łąki ???

Ten Pan może startuje na posła czy innego senatora ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Autor tego artykułu już założył własny wątek. Przeczytajcie i oceńcie sami

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=429502&t=429502



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Witam,
Nie wiem jak to się dzieje, ale moja cierpliwość się skończyła i poruszę ten temat !!! Chodzi o remont drogi na nasypie na odcinku między Łomżą a Starą Łomżą przy Szosie na wylocie na Zambrów !!! Jak to jest możliwe, że od kilku miesięcy ten odcinek nie jest do tej pory ukończony !!! Panowie postawili światła i ku..... nic z tym nie robią !!! Do zarządców tej drogi ! Panowie- urzędnicy weźcie sie za robote i opracujcie plan remontu i ukonczenia tego nasypu zanim dojdzie tam do tragedii !!! Postawiliscie światla i uwazacie ze to wystarczy ale nic z tym nie jest robione !!!Zbliża się jesień, co za tym idzie częstsze mgły, samochody stojące na tych swiatłach nie będą widoczne i to tylko kwestia czasu zanim jakis rozpedzony TIR z powodu braku widocznosci doprowadzi do tragedii !!! Dodam ze remontowana droga na nasypie i światla usytuowane są na miejscu "z górki" z obydwu stron z Łomży i ze strony Starej Łomży. Przytocze tutaj sytuacje wypadku z przed kilknastu miesiecy na remontowanym mostku na drodze Łomża - Ostrów Mazowiecka, gdzie TIR z powodu braku widocznosci spowodował karambol i śmierc osób czekających na zielone światło ! Panowie, Panie urzednicy weźcie sie za tą sprawę zanim dojdzie tam do tragedii !!! Wyremontujcie ten nasyp wreszcie zanim zabijecie niewinne osoby !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji



A na polce za tylna szyba Jas udajacy
pieska kiwajacego glowka.

JASIEK,KTO CIE ZROBIL,TO CIE POMSZCZE!
Obiecuje.
Chyba ze jestes efektem dziurawego kondoma,
ktorego stary znalazl przy smietniku?Co,Jasiek?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

zanim napiszesz moze zapytaj jakiegos budowlanca jak remontuje sie taka droge ??!!

osobiscie widzialem jak podsypywany byl nasyp na tym odcinku - moze nie pomoglo? bo zauwazalnie brzeg drogi poprostu obsuwa sie coraz bardziej

moze to musi sie jakos ulezec ?!

te swiatla nie stoja tam kilka miesiecy! nie generalizuj - co najwyzej poltora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Jak zamkną to będzie jednej speluny mniej. Żeby zarobić trzeba coś zrobić....
Mamy 2011 rok i zyjemy w europie, a nie w czasach komuny i nie obowiązuje juz zasada: " Czy sie stoi czy się leży to każdemu się należy"....


Niestety w Polsce trzeba jeszcze kilkadziesiąt, albo i setek lat żeby zmienić tą post prlowską mentalność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

PRYMA, K*RWA LUDZIE PRYMA. Prima to kawa ktora rano sobie mozesz zaparzyc jak dupe z koja podniesiesz;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

a co masz do sprzedania?
podeslij info na maila
k.niewiadomskii@gmail.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Dlatego tamten odcinek staram sie omijac hehe ;]
A z tą Pilsudskiego to naprawde masakra. A nie wie ktos kiedy tory otworza.? Bo slyszalem ze na koniec sierpnia, a tu nic i nic...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Gdzie takich ludzi hodują, jak ci tak na przyrodzie zalezy do do Afryki spiep... tam bedzie raj (zycie w dziczy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Pan JAKUBOWSKI niech szybkomuda się do dobrego lekarza. Czytając ten histeryczny apel mam wrazenie ,że choroba jak sądze nie leczona poczyniła znaczne spustoszenie . Według naturalistycznej wizji tego Pan syf kiła i mogiła okraszona zapachem gówna to jest to bo najbliżej natury.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Z tego, co widać to nic się przez te 3 lata nie zmieniło w kwestii żłobków, nadal są te same, co były :)
No może dotarł ten w prywatnym przedszkolu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Słusznie niektórzy prawią. Osobiście musiałbym na łeb upaść aby nosić kompa do serwisu. Chyba że, miałbym tam dobrego znajomego, lecz wówczas on przyszedłby do mnie.
Ponad rok temu, znajoma podrzuciła mi, oraz poinformowała że, komputer jest uwalony. W ogóle nie uruchamiał się Windows.
I co? Wystarczyło wejść w tryb awaryjny i przywrócić system do wcześniejszej daty. Po czym, już dla kosmetyki wyczyścić system ze zbędnych śmieci. Komp działa od ponad roku i nic się jemu nie dzieje. Pół godziny roboty.
Ciekaw jestem, co wymyślonoby w serwisie i na ile by ją skasowano.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Wszystkie drogi robią niemal jednocześnie w Łomży. Jedna nie jest jeszcze skończona a zaczynają już następną. Napewno mieli jakieś harmonogramy prac, ale dlaczego wszystko naraz? Jedna droga nie skończona, Piłsudskiego rozgrzebana na całej długości, od Szosy Zambrowskiej do Piłsudskiego, a już następne drogi zaczynają robić. A zaraz zaczyna się rok szkolny. To dopiero zrobi się ciekawie. Trzeba będzie wyjeżdać do pracy co najmniej pół godziny wcześniej niż zwykle. Szosa Zambrowska też powinna być dawno naprawiona i nie jest tłumaczeniem, że padało i podmywało nasyp. Poza tym tamtędy jeździ też dużo samochodów. Masakra.
Pozdrowienia dla zmotoryzowanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji



LEPAKI,LEPAKI,LEPAKI!!!!!!!!
Na okreslenie ,drogowcy' to trzeba sobie zasluzyc!
Na ,zachodzie' UE jak zrobia jakas droge to az z przyjemnoscia
sie podrozuje,a u nas.
Jechaliscie moze miedzy Lomza a Konarzycami nowym odcinkiem?
To ma byc asfalt?!
Nowa nawierzchnie odczuwa sie na kole kierownicy.
Ludzie,to jest XXIw?
Takie asfalty to niech rolnikom na pola ulewaja,a nie w miastach.
Wstyd tylko przed podrozujacymi europejczykami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji



Na Reymonta jest kosmetyczka ktora przedluza
rzesy wlosami lonowymi.Gwarancja jest fantazja
z jaka wtedy sa ,pozawijane'.
Zabieg kosztuje ok.120zl.
Po nim bedziesz wygladac jak Lady Gaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

no niestety to jest Polska, najlepiej wszystko rozp.....ić i zostawić, niech leży i utrudnia życie innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Kate24 bardzo dobrze pisze!!! sam miałem ten wątek poruszyć, kur...ica mnie bierze jak patrzę ich robotę, tak jak piszecie postawili światła i wsio w porządku, najlepiej postawić znak i w razie jakiejś tragedii zwalić na kierowcę, a niech CH..JE poczekają na zapłatę tyle ile my czekamy na wyremontowanie tego odcinka i sprawny przejazd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

wlasnie w cosmeo chca 400zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Andy_C piszesz o sobie bardzo krytycznie, wyliczasz same wady. Każdy ma w sobie coś pozytywnego.Po krótkim poście można stwierdzić ze Twój intelekt nie jest na poziomie większości osób wyrażających opinie na tym forum, ze względu na sposób myślenia i słownictwo jakiego używasz.

Czy mylisz ze kazda kobieta patrzy tylko na zawartość portfela? Rozumiem ze miło jak czasem zabierzesz dziewczynę na dobrą kawę do kawiarni czy zaskoczysz ją kwiatami, nie musisz na to wydawać fortuny. Jest tyle pomysłów jak razem spędzić, wystarczy trochę kreatywności...

Apropo wyglądu fizycznego: co z tego ze poznasz kogoś o wyjątkowej urodzie jak nie będziesz mieć z taka osobą wspólnych tematów. Z resztą każdy inaczej ocenia co dla niego jest ładne, jedna osoba może skrytykować Twój uśmiech albo oczy a inna może właśnie w nich się zakochać.

Piszesz ze możesz kobiecie zaoferować 'tylko' bliskość, miłość... Czy to nie właśnie nie o to chodzi? Wbrew pozorom i całej otoczce kobiety są bardzo proste (nie mam na myśli płytkie), oczekują az ktoś powie im ciepłe słowo, komplement, podniesie na duchu. Jak kogoś kochasz to wiele rzeczy schodzi na drugi plan.


clarisa_86: czy szukanie przez forum chłopaka to nie jest desperacja? Moze w poblizu jest ktoś komu na Tobie zalezy? Wyjdz z domu, skocz ze znajomymi na piwo... jak będziesz dobrze się bawić a nie bedziesz na siłę nikogo szukać to znajdziesz a w zasadzie to on Ciebie znajdzie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

casey


dzięki za pochlebstwa nie będę Ci się tłumaczył kim jestem ,założyłaś po to konto żeby tylko mnie zbesztać ok. Ja nie będę taki jak Ty że po jakimś tekście umieszczonym w internecie oceniam całokształt osoby nie jestem powierzchowny inteligentnym tak jak Ty i w tym jest pomiędzy nami różnica.

Przykro mi z tego powodu że nie jestem autorem tego tekstu po prostu nie umieściłem odnośnika do tego artykułu a może celowo nie chciałem to już moja sprawa .



http://wykurw.pl/index.php/nie-mam-nic-do-zaoferowania-kobiecie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

won pedale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji


ostatnimi czasy na forum pojawia się dużo bezczelnego spamu dotyczącego tego tematu, cwaniacy po zalogowaniu się zakładają dla zmyłki, pod coraz to nowymi nickami, ( zwróćcie uwagę, że jest to zawsze pierwszy i przeważnie jedyny post danej osoby ) - nowy temat z tego gatunku gdzie jedynym celem jest promocja strony internetowej służącej szukaniu osób naiwnych i wciągnięcie ich w " zabawę " test - wyślij sms-a a się dowiesz co Ci pisane.

UWAGA ! te sms-y kosztują krocie !

to naciąganie ludzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

Przedsiębiorcy również mogą brać dotacje z Unii.Trzeba tylko w tym kierunku coś robić,bo same do domku nie przyjdą.
A co do tych dotacji dla rolników to przecież nie jeden z tych który krytykuje te dotacje powinien sobie zdawać sprawę,że między innymi taki rolnik za te pieniądze może kupować i ich produkt.
Przecież oni tych pieniędzy nie chowają w skarpety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo PiSlamskie zadupiem cywilizacji

enya
Witaj Enya :)
Wszyscy do szkoły się chyba szykują , bo pies z kulawą nogą nawet nie zajrzy ;)hehe
Koniec laby ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org