piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

sanitariuse i lekaze, zrobili se impreze dziękcynno, popielgrzymkowo i zmęceni ale scęśliwi pzyjechali na mse polowo pod gruso ,

a co to je ?

długo sie ciongnie i sra po ksakach ? ----- pielgzymka do Censtochowy !


tera juz wies, co tam było? na internacie pisało ze wsystkiem dzienkujo za papier do dupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Widzę, że niektórzy upierają się, żeby robić reklamę firmie Podbielski.

Ze zdziwieniem słucham, z jakim zapałem niektórzy namawiają na zakup materiałów w jednym konkretnym miejscu. Co prawda jestem laik i mogę nie rozumieć dlaczego firma zmieniająca dostawców średnio co dwa-trzy lata ma mieć lepszą ofertę od tych, którzy współpracują z producentami od lat nastu (może po tych dwóch-trzech latach "wypina" się na jakiekolwiek gwarancje, bo już "nie współpracuje"?????).......

Nie chcę siać plotek, ale czy to nie ta firma, w której płaci się wykonawcom "działkę" od nagonionych im klientów na materiały budowlane?
Wspomniał mi o tym niejaki Poliszynel, ale mógł się mylić....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Wyglad sali to juz rzecz mniej wazna aby bylo dobre jedzenie i obsluga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Czyżby był tu Jackowski?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

MIEJSCE 269 | LICZBA GŁOSÓW 6389 - konkurencja się obudziła :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Witam. Jesteśmy na etapie organizowania sali gimnastycznej. Zajęcia mogą się zacząć w październiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

A-Z

pragne ci powiedziec ze niestety mam gdzies Twoje teksty odnosnie popranwej polszyzny

nie pisze tutaj pracy mgr czy jakiegos postulatu

wiec przestan pouczac ludzi - bo zapewne robisz to co chwila - i jak chcesz sobie wciskac ALT przy kazdej 'polskiej' literze to to rob

smiac to sie mozna jak ktos pisze: 'ide ze swojo dziewczyno na mecz'

a tutaj pisze sie szybko i zrozumiale - bynajmniej ja - i przede wszystkim bez pisania glupot...

takze te swoje upolszczanie schowaj do kieszeni bo widze ze chcesz sie czyms wyroznic - co defakto wiekszosci jest znane - a ty jeszcze tym na siebie uwage zwracasz

dla mnie glupota!

ps
gdybym mial zyczenie pisalbym z duzej litery - wiem gdzie jest SHIFT - o nawet sie udalo

jeszcze raz - nie pajacuj...


______________________________________________


a co do meczu

spiewajcie kibicujcie itd... jednak jak przejawia sie choc cien agresji chocby w wyzwiskach to dla mnie jestescie IDIOTAMI i takich tylko za jaja i powiesic

a nie ja ide sobie kulturalnie na mecz a kibice k**rwia pijani


ps
jestem z lomzy - lubie zambrow - jestem za zambrowem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

zezowate szczęście jak nie chcesz podać wykonawcy,to choć podaj nr.tel.
Osobiście myślę,że to wcale nie grzech podawać namiary na kogoś konkretnego i to nieważne w jakiej branży.
Tak jakoś dziwnie się na tym forum utarło,że jak ktoś podaję namiary to robi sobie lub komuś reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Zapowiedz meczu bardzo fajna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Wypowiedz co do pseudo-kibicow byla oczywiscie zgeneralizowana bez odniesien personalnych

A-Z wydaje sie ze jak piszesz poprawnie to jestes kibicem kulturalnym ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Ja również polecę AlmaMater, skończyłem w 2004 roku, więc jakiś czas temu, zdałem FCE (jak wszyscy z mojej grupy, tak na marginesie). Ja akurat rozpocząłem edukację z AM, ale byli w mojej grupie tacy, którzy przychodzili z innych szkół językowych i narzekali na nie, a na AM nie - to chyba o czymś świadczy. Pamiętam szczególnie jedną koleżankę, która przerabiała Callana, British i cośtam jeszcze. Mi osobiście podobało się to, że każdy brał czynny udział w nauce, dużo rozmów w grupie, co jest moim zdaniem najważniejsze - przyzwyczajanie się do róznych akcentów (wiadomo, każdy mówi jak chce, nie jesteśmy brytyjczykami, nie używamy angielskiego od urodzenia). Dodatkowo, poza oczywistym brytyjskim, były również poruszane kwestie "amerykańskiego' angielskiego - jak ktoś uczył się brytyjskiego i był w USA to wie, jak tam mówią. Po zdaniu FCE nie używałem zbyt często angielskiego ( na studiach poziom był zerowy więc nawet nie uczęszczałem - FCE zwalnia z obowiązku), a teraz pracuję w irlandzkiej firmie (zacząłem w tym roku, a więc 7 lat po zdaniu FCE), gdzie angielski mam na porządku dziennym i nie mam problemu z dogadaniem się, wiadomo że to osobiste predyspozycje decydują, ale mimo wszystko. Na koniec powiem tak - skończyłem AM, byłem i jestem zadowolony i zawsze polecałem tą szkołę i będę polecał, nie mówię że inne są złe bo nie mogę, nie sprawdzałem. Może są, może nie. AM jest dobrą szkołą i tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

dzięki za słowa otuchy hehe:):):P a jęśli mogę wiedzieć to idziesz na pierwszy rok studiów??a może już skończyłeś?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

ja też bym mogła tego pieska przygarnąć^^ mam już 3 pieski i 3 koty ale nie mogłabym sobie darowac gdyby coś mu się stało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

wczoraj biegal na prusa na alejkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

algeroth :D

Milena popieram :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Pan Arkadiusz Bałazy z ekonomika .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!


http://www.youtube.com/watch?v=JdRKQrPhci4

http://www.youtube.com/watch?v=AV1TeGIeMC4






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

ja tam ostatnio też byłem jedzenie dobre teraz dopiero jest miejsce do tańca bo wcześniej to sala się nadawała do tańca dla 100 osób teraz sala nadaje się na 180 osób niewięcej tylko proźba do właściciela by przykręcił klimatyzacje bo chyba ustawia ją na 10 stopni i jest cholernie zimno

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

zgadzam się z założycielem tematu. obsługa za bardzo nie przejmuje się gośćmi. bylismy tam jakis czas temu (ze 2 tyg.). doba trwa do 12, pani kierownik, czy kto to tam jest, ostatniego dnia zabrała klucze koło 11 i zamknęła ośrodek. nie można było wypożyczyc rowerów ani kajaków, a że pogoda była super, to sporo osób było zainteresowanych. odchodzili z kwitkiem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Gdzie w Łomży jest sklep w którym mogłabym sprzedać oryginalną grę the sims 3 po zmroku??

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Też zdawałam kiedyś wos rozszerzony. Chcesz sie nauczyć?
Książka w rękę i się ucz, korepetycje zbyt dużo Ci nie dadzą jeśli sama solidnie nie przysiądziesz. Szkoda na nie pieniędzy, lepiej kup sobie pomoce do nauki, testy itp. Czytaj oprocz podręczników różne ksiązki.
Ja polecam do nauki z wosu książki z pwnu i również testy. Ucz się z ksiązek z różnych wydawnictw, interesuj sie polityką i tyle. Jeśli sie solidnie przyłożysz, to dobry wynik gwarantowany.
I nie zawracaj sobie głowy korepetycjami z tego przemiotu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

BRAVO! Wreszcie ludzie biorą sprawy w swoje ręce w tym niepełnosprawnym państwie, które chroni bandytów, a pokrzywdzonym dokopuje.

Gratulacje panie Kaczyński!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

taaaaa juz widze te posty co kanpka za 10zl wole kebaba albo sam sobie zrobie w domu lepsze za 4zl bar dobry ale nie w polsce a tym bardziej w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

OSK Ziko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Jak na Łomżę za drogo , nasi klienci przyzwyczajeni są do kebabów które w tej samej cenie są dwa razy większe ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

moge Ci powiedziec ze w gazowni za dużą butlę 53 zł, a z dowozem to pewnie z 60 zł bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

A ja natomiast potrzebowałbym Mercedesa klasy S sprawnego, ewentualnie może być Toyota Avensis powyżej 2005 roku. Dla ofiarodawcy serdeczne Bóg zapłać.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

BYŁAM OSTATNIO ALE NIE MOGLAM TEGO ZNALESC W KTÓRYM TO SKLEPIE JEST?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Wiece może czy aby sprzedać w łomży złoto w jakimś lombardzie trzeba mieć 18 lat czy można mniej i bez wiedzy kogo kolwiek na ten temat? : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

tzw. Germański Oprawca :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

dzień dobry .. :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Czy wiecie gdzie jest w Łomży skup Jarzębiny?? Szukałem w poprzednich tematach ale piszecie tylko cenę.. :( W Googlach nigdzie nie widać :( Pomocy ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

aktualnie już nie skupują, koniec sezonu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Jeszcze jedno. Kultura kulturą. Stadion od zawsze kojarzy się z klasą robotniczą i chęcią odreagowania tejże klasy na stadionie. Stadion to nie teatr, a kur*ienie i tak słychać na każdym kroku naszego życia więc nie wyjeżdżaj z "kulturalnym pójściem na mecz". Powtarzam jeszcze raz stadion to nie teatr i przy najbliższej okazji możesz śmiało mnie za te jaja wieszać.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

nie piszcie tak bo zamkna ten osrodek przez was :):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

niech kazdy robi jak chce i czyjegos dziecka sie nie czepiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

czarny bez,jablka to skupuja na gornej 21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Zobacz sobie www.zespolronix.pl i na pewno wspomnisz ty i twoi goście nie raz o chłopakach ze super zagrali na twoim weselu sam wiem bo grali u mnie u brata super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

Ostatnio jak ja sprzątałem garaż to z rupieci wyszło 120zł więc nie jest źle na poznańskiej;)

Aleksandra to ile płacą za miedź na nowogrodzkiej? bo znów mi się troche uzbierało:P

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za zabicie dziecka do 3 lat więzienia..?!

czy jest sens jeździć na gapę? szkoda ci złotowki to zaplacisz stówke...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org