piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

A ja polecam zespol Model, panowie z kulturka :-) Cene maja przystepna i co najwazniejsze malo przerw :-) A i repertuar calkiem OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

Peeling kawilitacyjny plus zabieg z kwasem migldalowym mialam wykonany w Cosmeo i poleca, jednak warto to powtarzac co trzy tyogodnie, a koszt to 125 zl, zas sam peeling kawilitacyjny 45 zl. Co do mikrodemabrazji rowniez polecam w Cosmeo koszt okolo 80 zl :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

Skupmy się na dopingu dla ŁKSu tylko to się liczy!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

Skąd dokąd i kiedy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

daniel1712 gust się zmienia z wiekiem;)

najlepsze strony z nowościami;)




http://electropeople.org/
http://www.freakenergy.ru
http://www.qside.ru/load


http://www.residentadvisor.net/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

szkoda ci paru złotych na profesjonalną naukę? polecam ośrodek ferenca,ceny porównywalne do innych a instruktorzy naprawdę znają się na rzeczy. jeśli zaoszczędzisz pare złotych na ośrodku to przypuszczam że nadrobisz tę kwotę podczas zdawania egzamin€w,więc zastanów się czy warto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

Drogi autorze i załozycielu tematu :):):)

Byłem ostatnimi czasami nad naszą dziką rzeką :):)

i tego co tam zastałem nie nazwał bym ZBRODNIĄ NA PRZYRODZIE .
Raczem nazwał bym to OCZYSZCZANIEM MIEJSKIEGO ŚMIETNIKA :):):)

Więć bierzcie się budowlańcy do roboty żeby jak najszybciej to wysypisko śmieci i gruzu przybrało normalny wygląd :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

No tak uwagi nie zwrócisz, bo zaraz się obruszą, że to nie jest Twoja sprawa. Straż miejska- w najlepszym wypadku dostaną mandat. Ale tak jak tutaj ktoś wyżej napisał, znając mentalność takich ludzi (niestety), wyrzucą psiaka na bruk i niech radzi sobie sam, problem z głowy. Karma wraca, chciałabym żeby ktoś ich tak kiedyś potraktował. Wilki, nie ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

Oczywiście że AVANS po co szukać i przepłacać na inne zespoły skoro u nas są najlepsi.U mnie grali na weselu 11 lat temu i od tamtej pory w bliższej i dalszej rodzinie,znajomych.Zabawa jest zawsze rewelacyjna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

Witam, proszę o opinie na temat tej sali bo w internecie za dużo tego nie ma a zastanawiam się nad zarezerwowaniem jej. Pozdrawiam!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

O ja ignorant kajam się i worek pokutny przywdziewam! :-)

Indar, czy miałbyś coś przeciw temu, żeby Mazovię na pewnym zrewoltowanym forum rozpropagować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

9.00;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

też miałam tam wesele 2 lata temu, poza tym byłam tam na kilku weselach wcześniej i dlatego chciałam mieć tam swoje:), na nic nie mogę narzekać, sala elegancka, ładnie przystrojona, jedzenie bardzo dobre, obsługa w porządku, także szczerze polecam:)
Lwa już nie dają, ale idzie się wytargować o tort weselny w cenie, oczywiście troche poza sezonem weselnym:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

czekam i czekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre wiadomości dla czopków. Najbliższy pokaz Antoniego Maciorowicza i jego cyrku już 20 kwietnia 2018

a kiedy jest zakończenie rekrutacji?;p bo ja się nawet nie orientujE;) mi to jest obojętnie kiedy;p ale miło by było się spotkać;p;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org