środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marx POniewiera PiSlamistów

oto niektóre reakcje

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=428646&t=428646

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=166336&t=166336

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=166333&t=166333

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

ojjj cześć dziewczyny :) taka pogoda nikogo w domku nie ma heheh nie dziwię się nadrobimy w zimę :)życzę miłego wam dnia ja tez za niedługo zmykam na dworek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

do pepuszka nie uzywa sie niczego, trzeba przemywac patyczkami do uszu najpierw mokrym, potem wysuszyc czystym. Spirytus zabija takze dobroczynne bakterie przez co dluzej sie goi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

freszka
Cześć Freszka :)
Trzeba korzystać ze słońca ;) Miłego dnia :)
Mam nadzieję ,że jutro się zobaczymy ,w strefie zero ,tam gdzie zwykle ;)


*SUN*
Jak na razie słonko nas muska swoimi promieniami , liczę na to ,że w ostatni weekend wakacji będzie gorący ,że sprawdzą się dzisiejsze prognozy pogody ;)
Jutro po południu spacerek na Stary Rynek ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

ja nie mieszkam w bloku :) ale czytam ogłoszenia, i nie chce mi się wierzyć , że w tak małym mieście są takie ceny mieszkań, ot cała filozofia, a nie pieprzenie głupot, i nie zmieni faktu nic, że większość kupiła na kredyt i płacze

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

Pępuszka niczym się nie smaruje. W szpitalu zakładają plastikową przepaskę. W domu przemywasz wodą z mydłem.

Ubranek dla dziecka do szpitala nie musisz brać, dziecko nie jest kąpane po porodzie, więc położne same sugerowały żeby synk był w szpitalnych rzeczach, żeby moje się nie ubrudziły. Pampersy miał swoje ale nie było problemu gdy komuś zabrakło. Przy wyjściu zostawiłam pieluchy tetrowe.

Zabierz głównie rzeczy dla siebie: koszule, majtki jednorazowe, klapki pod prysznic, ręczniki, delikatne mydło do higieny intymnej, sztućce, kubek, wodę itp.

Jeśli wszystko z Tobą i dziekiem po porodzie będzie ok to wychodzicie po 48h od porodu.

Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

kittka701 no troszkę tak się nudzę się klocki lego mi się znudziły a za stary jestem żeby iść do piaskownicy pobawić się z innymi dziećmi a koleżanki nie chcą się zemną bawić w dom;)
Jedno z dwojga albo ja muszę zmienić taktykę podbojów albo one raczej muszą dostosować się do mnie one;)
A zresztą ja nie chce się bawić z innymi dziećmi bo się przechwalają nowymi adidaskami, komórkami nie lubię samolubnych dzieci brrrrr....


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

HEJ mam pytanie czy to prawda ze w PWSIiP w Łomży można dostać 1000 zł stypendium miesięcznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

........i pisze to ktos "(---.pwsip.edu.pl)" kto powinien wiedziec najlepiej ;-)
po co pracowac lepiej studiowac ;);)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

Bo korzystam z ich sieci bezprzewodowej a głupio trochę iść zapytać może ktoś coś wie więcej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

Witam
wybieram się do tej szkoły może ktoś coś wie na ten temat????? - jeżeli to żak to chyba zrezygnuje:)) prosze o opinie na temam III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łomży może ktoś tam chodzi

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

III LO dla Doroslych miesci sie w budynku Osrodka Szkolenia Zawodowego przy Ul. Al Legionow 49, szkola jak szkola z tego co slyszalem 120 zl za miesiac, ja osobiscie polecilbym tobie inne liceum ale nie napisze jakie zeby nie robic autoreklamy, poza tym mi np by sie nie chcialo placic tak drogo, ale kto kasowy to ta szkola idealna dla takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

to mozna taniej?

kto kasowy?

coz... kiedys nie skonczylo sie szkoly to teraz trzeba troche zaplacic...

studia kosztuja minimum z 300zl miesiecznie... [i to bylejakie.. np zarzadzanie...]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

Autor: abcd1234 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25-08-11 09:47

W tej szkole nie trzeba książek nosić.



w zawodówce moze i nie ;]]
a ksiązki zalezy z ktorego przedmiotu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

siema ostatnio przechodziłam obok nowego basenu i widziałam jak panowie wnosili jakieś maszyny. Byłam na basenie i pytałam się o tą siłke, ale nikt nie był w stanie udzielić mi informacji od kiedy będzie czynne. wie ktoś coś na ten temat




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marx POniewiera PiSlamistów

bo zwierzynska nie umie byc dyrektorka i tyle !
pozdro od bylego ucznia



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org