niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

nauczą się, albo nie nauczą się, prędzej go się pozbędą (ku u ciesze lokatorów, ku rozpaczy psa).
Pies w mieszkaniu nie cierpi, to tylko sąsiedzi cierpią. Pies cierpi jak nie ma domu, jest uwiązany na łańcuchu, często nie ma budy, jest głodzony, jest spragniony wody, gdy jest chory i nieleczony. Przez nadmierną troskliwośc można skrzywdzić zwierzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

co Ty pierniczysz? W takim razie olejmy zaniedbywane zwierzeta, bo maja wlascicieli... Niech sr.aja gdzie popadnie, siedza w tym, piszcza do ludzi i nie wychodza na dwor, nie wazne w jakich sa warunkach, grunt, ze maja wlasciciela... To Twoj sposob myslenia. I do zdania "pies w mieszkaniu nie cierpi". Tego nie wiesz i nigdy nie bedziesz wiedziala, ale pewne jest to, ze pies potrzebuje ruchu, powietrza, swobody i kontaktu z ludzmi. Niestety mieszkanie nie zawsze to zapewnia, a tymbardziej wlasciciel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

A skąd wiesz że potrzebuje ruchu, powietrza, swobody i kontaktu z ludźmi ? Skąd to możesz wiedzieć.

A może niektóre psy lubią leniuchować na łańcuchu pośród dymu papierosowego z dala od ludzi ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Właśnie dlatego założyłem ten temat żeby dowiedzieć się m.innymi kim nie warto zawracać sobie głowy . Może więcej sugestii ?

Zyzo a jakie zarobki są w tej firmie i po ile godzin dziennie się tam pracuje ?

Dziękuję za podpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

ja biore 3 miesieczne odstepne-jak nie placi po miesiacu na pysk i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Uważąj na Sychowicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Szukam namiarów na zakład ślusarski. Trzeba przewiercić blachy gr do 2mm i zamontować zamek nakładany od wewnątrz skrzyni. Chodzi o kogoś kto przy okazji doradzi rozwiązanie techniczne problemu, pomoże dobrać zamek, trochę wycinanki albo spawania. Może ktoś korzystał z usług fachowców co potencjalnie dadzą radę. Dzięki z góry za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Może ktoś zna jeszcze jakichś nieuczciwych wynajmujących, żeby ustrzec się zawczasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

mouse, niestety jak zawiadomisz, że zwierzakowi źle się dzieje to nikogo to nie obejdzie. Trzeba zgłaszać, że pies wyje i brudzi (jeśli mieszkasz pod tym mieszkaniem ;)) wtedy jest nikła szansa, że jak już służby będą miały dość Twoich telefonów to dla świętego spokoju coś zrobią. Z tym, że niekoniecznie wyjdzie to psu na dobre.
Trudna sytuacja, nie ma dobrego rozwiązania, chyba, że właściciele chcieliby oddać psa i nie wziąć następnego. Tylko skąd wziąć kogoś, kto go przygarnie... Obłęd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Andy C

dziękuję, jakoś się wjedzie nie najgorzej ,

a co to za psi kuta.s ten - Andy cֹ - co Ci brużdzi i podszywa się pod Ciebie ?

a - Andy B - to co jakiś klon ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Witam!

Gdzie w naszym mieście znajdę największy wybór kafelków kuchennych? Chodzi mi o coś w tym stylu: jasne kafelki kuchenne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

P.A. ja bym pragnęła żeby wszystkie psy żyły w idealnych warunkach, były kochane przez swoich właścicieli, były szanowane. Tak jak kocham swoja sunie. Żeby nie było chamstwa, które psa głodzi i bije i nad nim się znęca. Żeby nie bylo łańcuchów, tylko kanapy.......... ale to jest nie możliwe, na razie jeszcze nie , może za kilka lat. Na razie toleruję to co nie jest tragiczne, bo nic zmienić nie mogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Największy wybór -tzn miejsce gdzie można fizycznie dotknąć i naocznie ;) zobaczyć jest chyba Komax ale najlepsze ceny wynegocjujesz w Blue (ul. Piłsudskiego za Eskulapem). Przynajmniej mi się tak udało ;)) Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

HELLO CZY NIKT W ŁOMŻY NIE UMIE MATMY???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Największy wybór i najlepsze ceny to tylko w JW Nowik na ul. Zjazd, polecam!!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

Na wszystko. Zapytać gdzie poprzednio mieszkał. Jeśli nie kwapi się z odpowiedzią, to już zły znak. Co miesiąc należy kontrolować wpływy w administracji ( czynsz ), w rejonie energetycznym, w kablówce i wszelkie inne. Od czasu do czasu spytać sąsiadów jak się zachowują. Najlepiej jednak co miesiąc odbierać pieniądze i samemu opłacać. Spytać czy pracuje i gdzie. Wymijająca odpowiedź to też zły znak.

Bardzo często mam do czynienia z ludźmi, którzy nie postępowali j.w. i obudzili się po roku z pismem od spółdzielni wzywającym do zapłaty zadłużenia ( rejon się nie cacka i wyłącza po 2 miesiącach ) Najlepiej nie zostawiać telefonu stacjonarnego do dyspozycji, bo to kolejna mina.


.... a poza tym zwykły zdrowy rozsądek bardzo pomaga :-)))

Pozdrawiam.

PS. Dobrze jest też zrobić w obecności przyszłych lokatorów kilka zdjęć z pomieszczeń i wtedy ewentualne szkody egzekwować z wpłaconej wcześniej kaucji.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

mój mail adam900915@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

zezowate szczęscie
no podszywa się to ten 4 krop i serducho (czyli ten co miał serce w niebieskim kolorze zamiast nicka) Andy B, Andy D co kiedyś kogoś tam straszył to zemsta PiS u na moje posty za***ł mi hasło na forum nie mogłem wejść .

Prezes go chyba wynajął wolny kraj a ścigają za poglądy polityczne;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

na pewno odradzam firmę Jankowski, produkty Gerdy mają dobre i tylko to, a gdyby coś innego to oni potrafią zamontować tylko zwykłego Łucznika w najprostszej wersji, takich tam mają ślusarzy

jak chciałem zamontować dodatkowy, solidny zamek w drzwiach zbrojonych ( co prawda to innej f-my jak Gerda ), przyjechali, obejrzeli i stwierdzili , że się tego nie podejmą ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

na cenę, wiadomo odstępne 300 zł i wyżej, szukają debili by spłacili kredyt :P
a te po 800 -1000zeta, koń by się uśmiał , ludzie, czy na prawdę tyle płacicie, tutaj, w Łomży, wychodzi na to , ze w Białymstoku taniej

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

k.f a z jakiego jestes miasta?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

jak ja robilam to musialam zrobic wyniki z krwi ale nic pozatym;) wiem ze u kazdego lekarza jest inaczej;) jeden daje drugi nie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marzec 1968 - antysemickie oblicze komunizmu

ok 40 głosów na dobę? Sami zainteresowani z owej ulicy na której ma powstać plac gdyby tylko oddali głos... to by było już dużo...
A co do tego że może jakiś nauczyciel informatyki by wpłynął -- dobre:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org