niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"fachowcy\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Ja akurat nie o Tobie, a mentalności ludu tego miasta!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

oki nie ma problema,,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Ja tam czasem wpadam, jak jestem na rowerku. Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Można wciąć małe co nieco na niewielkie pieniądze, miło posiedzieć na skarpie, obsługa zawsze była w porządku. Rewolucji może i nie ma (chyba, że TV pokaże inaczej - raczej...) Wystrój - trochę misz-masz. To narzekanie może zniechęcić, a uważam, że i tak warto tam wpaść. Moi goście spoza Łomży byli zadowoleni, bardzo im się podobało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

a wlasnie ze mnóstwo fajnych jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

ada1988

dzieciaku, ja mogę być napierdolon.y, ale ty chyba jesteś popierdolon.a, o co Ci kurw.a chodzi ? masz jakiś problem z DVD ?

co ty chcesz zaimponować komuś znajomością instrukcji obsługi cepa ?

jak masz kwit na dup.ę, certyfikat pełnoletności i nie jesteś potwór , a masz ciasny otwór, to mogę cię wymłucić w ramach czynu społecznego , bez instruktażu takowego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

a, sorry, Andrzejku, nie sprawdziłem , że Ty jesteś mężczvzna ,

jak będziesz się widział z p. bozią to powiedz mu że niedziela mi nie pasuje, wolałbym świętować we piątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Dzisiaj, przed chwila też go widziałem przy rycerskiej 3. Pobiegł w kierunku al. Piłsudskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Budynek na ulicy Polowej z symbolem "Oko opatrzności"

" Oko opatrzności (wszystkowidzące oko) – symbol oka otoczonego przez promienie światła lub glorii, zwykle zamknięte w trójkącie. Jest czasem interpretowane jako symbol oka Boga pilnującego ludzi. "


W trudnych czasach opatrzność Boża czuwała nad ŁOMŻĄ ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Karuzela gna, w głośnikach wciąż muzyka gra
Czuję, jak w jej takt kołyszę się cała
I raz, i dwa, i trzy, i w górę serca.... :):):)


http://www.youtube.com/watch?v=sBvx98dfLfw&feature=related


WCZORAJ W PISZU BYŁ ŚWIETNY KONCERT BAJMU:):):)



Dzień dobry :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Jak w temacie, która? ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

mouse
Oczywiście ,że nie ,pisałam to dwa miesiące temu ,takie były moje obserwacje na tamtą chwilę . Dalej jednak uważam ,że Łomża śpi ;)

Wolę muzykę na żywo ;) Polski Rock i nie tylko ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Znalazlem ten watek nieco po czasie, ale moze jeszcze jest aktualny - jezeli nadal potrzebujecie sprzedac / kupic stare bankonty lub monety, polecam Wam nowa, preznie juz dzialajaca platforme kolekcjonerska - Collecton.pl. W kategorii numizmatycznej mamy juz ponad 1300 unikatowych ogloszen, z jednej wiec strony znajdziecie cos ciekawego dla siebie, z drugiej zas - jezeli chcesz poznac wartosc banknotow, ktore chcesz sprzedac - na pewno znajdziesz ogloszenia podobnych egzemplarzy i poznasz ich wartosc. Zapraszam:

http://www.collecton.pl/pl/classifieds/money-and-coins/world/polska/

Pozdrawiam,
Maciek

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

ja również przedstawię Wam swoją opinię, plusy i minusy tej Restauracji.

+ położenie i wystrój


- OBSŁUGA, a raczej jej brak!!! po panią kelnerkę musiałam chodzić do kuchni, zastałam ja siedzącą z innymi paniami, które sobie głośno dyskutowały. Wchodząc powiedziałam: Przepraszam chciałabym zamówić deser. Pani kelnerka spojrzała na mnie, dokończyła dyskusję, nie wstając z krzesła zapytała: Co na ten deser? zamówiłam i poszłam do stolika...

- naleśniki były obrzydliwe, przepraszam, ale nie dało się ich zjeść...

może kiedyś jeszcze tam zawitam, aby zmienić zdanie

miłej niedzieli :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Temat z przed dwóch miesięcy , obecnie zauważam zmiany ,są wakacje więcej ludzi wychodzi chociażby potańczyć ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Mnie nie interesuje hasło "join us" i słuchania jak tam leci jak żona i dzieci przy dźwiękach "siała baba mak" hasła my się lubimy uwielbiamy a za plecami dupę obrabiamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

Cieszcie się że pada :D Grzyby w lasach będą :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

a mi się podoba :)

burza i mentor też !!!

sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o uposledzonej wyobrażni *

podrazniłam Was trochę chłopaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

kittka701 po 1 nie podrażniłaś troszkę lepiej się musisz postarać a po 2 tu więcej chłopów jest niż chłopaczków.

A jak będę zdenerwowawszy to Ciebie usunę z kontaktów z pasebooka więc uważaj no no;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"fachowcy\\\" Ziobry - Prokuratura ściga za łamanie nieistniejącego prawa i plagiat. Przy okazji sama plagiatuje

w hurtowniach konczy sie termin waznosci tych pomyj to reklamuja te gowniane frugo

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org