piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!



ostatnimi czasy na forum pojawia się dużo bezczelnego spamu dotyczącego tego tematu, cwaniacy po zalogowaniu się zakładają dla zmyłki, pod coraz to nowymi nickami, ( zwróćcie uwagę, że jest to zawsze pierwszy i przeważnie jedyny post danej osoby ) - nowy temat z tego gatunku gdzie jedynym celem jest promocja strony internetowej służącej szukaniu osób naiwnych i wciągnięcie ich w " zabawę " test - wyślij sms-a a się dowiesz co Ci pisane.

UWAGA ! te sms-y kosztują krocie !

to naciąganie ludzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!


ostatnimi czasy na forum pojawia się dużo bezczelnego spamu dotyczącego tego tematu, cwaniacy po zalogowaniu się zakładają dla zmyłki, pod coraz to nowymi nickami, ( zwróćcie uwagę, że jest to zawsze pierwszy i przeważnie jedyny post danej osoby ) - nowy temat z tego gatunku gdzie jedynym celem jest promocja strony internetowej służącej szukaniu osób naiwnych i wciągnięcie ich w " zabawę " test - wyślij sms-a a się dowiesz co Ci pisane.

UWAGA ! te sms-y kosztują krocie !

to naciąganie ludzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!


ostatnimi czasy na forum pojawia się dużo bezczelnego spamu dotyczącego tego tematu, cwaniacy po zalogowaniu się zakładają dla zmyłki, pod coraz to nowymi nickami, ( zwróćcie uwagę, że jest to zawsze pierwszy i przeważnie jedyny post danej osoby ) - nowy temat z tego gatunku gdzie jedynym celem jest promocja strony internetowej służącej szukaniu osób naiwnych i wciągnięcie ich w " zabawę " test - wyślij sms-a a się dowiesz co Ci pisane.

UWAGA ! te sms-y kosztują krocie !

to naciąganie ludzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

No jednak okropny poród w Łomżyńskim szpitalu może być choć odrobinę lepszy, dobre i tyle, ale ja pomimo tego rodzić tu nie zamierzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

Czemu od razu okropny,przeżyłam 3porody w tym szpitalu i żyję ja i dzieci.Nie bylo okropnie,koszmarnie itp-normalka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!


pracodawcy udają że płacą a pracownicy udają że pracują, brak motywacji ,

Zaobserwowałem ciekawe zjawisko, sprawa dotyczy szeroko pojętego tematu zakupów, otóż od jakiegoś czasu nagminne stało się kupowanie na Allegro a sklepy ludzie traktują jako salony wystawowe gdzie towar można dotknąć i obejrzeć, zasięgnąć informacji. Nic dziwnego, że pracownicy którzy są wynagradzani w zależności od wyników sprzedaży ( premiowani) nic z tego nie mając, traktują klientów jako intruzów. Natłumaczy, nagada się taki jeden z drugim a klient i tak kupi gdzie indziej, wiadomo wirtualny sklep internetowy ma znacznie mniejsze koszty własne i może zaoferować towar po niższej cenie.
Ludzie kupują przez neta prawie wszystko, wystarczy poczytać posty na tym forum, jak tak dalej pójdzie, a jest to raczej nieuniknione, bo każdy umie liczyć, to dużo sklepów upadnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

do założyciela tematu, radzę zamawiać już sobie pogrzeb ( z takim wyprzedzeniem to rabat dadzą, a dokładną datę znasz), kupować trumnę, stawiać pomnik, powysyłać zaproszenia rodzinie oraz znajomym na nk

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!


Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią zatrudni obsługę kelnerską, a co z kucharzami ? Kuchnia też leży a raczej wisi .



Kelner podchodzi powolnym krokiem do stolika.
- Pan przewrócił filiżankę z kawą i zalał obrus!
- Ależ skąd! - broni się gość. - Ta kawa była tak słabiutka, że sama się przewróciła..


W restauracji kelner podchodzi do gości i pyta:
- Jak państwo znajdują nasz schabowy?
Na to mąż:
- Dziękujemy, żona już znalazła, a ja jak jeszcze trochę pogrzebie w ziemniakach to też może znajdę.


Gość zamawia zupę w restauracji, zauważa w zupie muchę:
- Panie kelner, w mojej zupie pływa mucha.
- Eeee, nie histeryzuj pan, ileż taka mucha może wypić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

P.A. Popieram :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

Mam pytanie do której w soboty czynne jest solarium na Kazańskiej w prywatnym domku chyba u Szaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

A cooo???
Żona chce norki?
Ale jej pewnie o futro chodzi a nie o żywe zwierze :)

Norki w szafie, Jaguara w garażu i Jelenia, który na to wszystko zapracuje :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

W sklepach za bardzo nic nie ma niestety, nawet takich pamiatkowych lomzynskich.

Freszka: jesli to powazna propozycja to napisz mi na email lorna1@wp.pl swoj adres i o ktorej godzinie jutro moge podskoczyc (jestem w Lomzy do ok 14)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuszny wniosek: tylko polscy przewodnicy w Muzeum KL Auschwitz!

jej co tu takie pustki eeeeeeeee

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org