czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Były pracownik PO oskarża Trzaskowskiego -kandydata PO na prezydenta Warszawy

w jakie dni jest czynne biuro 4lomza.pl,gdzie się znajdują,
i kto jest Administratorem www.lomza.pl
i kto zajmuje się obsługą forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były pracownik PO oskarża Trzaskowskiego -kandydata PO na prezydenta Warszawy

Jak myślicie? Czy to rzeczywiście może troche pomóc przy takim bólu ?? jesli tak to gratulacje dla ordynatora :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były pracownik PO oskarża Trzaskowskiego -kandydata PO na prezydenta Warszawy

jesli na godziny to zł20,-/godz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były pracownik PO oskarża Trzaskowskiego -kandydata PO na prezydenta Warszawy

za tydzien ja jade 3 miejsca mam wyjazd w poludnie . goraco zachecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były pracownik PO oskarża Trzaskowskiego -kandydata PO na prezydenta Warszawy

Fakt, że zajęcie niani nie jest wpisane na listę zawodów nie ma tu nic do rzeczy. Jest wiele róznych zajeć nie określonych czy tez nie przypisanych do konkretnego zawodu, ale to nie znaczy, że ludzie maja marnie zarabiać. za uczciwą pracę nalezy sie uczciwe wynagrodzenie. Co innego jesli tak jak piszesz dziewczyny godza się na takie kwoty - jesli wilk syty i owca cała, ok. reszta to zwykłe oszustwo i wyzysk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org