czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS z Lomzy klamie.

a jak dogaduje sie z innymi psami? Pewnie bym sie nia zaopiekowal, ale mam juz jedna 5letnie suke owczarka, ktora jest bardzo kontaktowa, nie wiem za to jak Twoja jest nastawiona do psow. Podaj maila to sie odezwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

Kruczkowski Jan kierzkowa 28 tel16-50-18

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

kompa podpalić i zgłosić do PZU, że to od buży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

Malachit - ja właśnie o tym piszę. Nie powinniśmy się wtrącać do Afryki. Przez tysiące lat oni tam sobie umierali z głodu, przez tysiące lat zjadanie byli przez lwy, zabijali się nawzajem. Taka u nich kultura. Może w końcu sami doszliby do tego co Europejczycy i sami zbudowali jakąś cywilizację.

To fakt, że kiedyś Europejczycy zrobili im bajzel. Jednak winni temu już dawno nie żyją. Współcześni Europejczycy nie są winni niczemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

Poszedłem zrobić mu solidną kanapkę. Chłopak był tak zdumiony tym widokiem, że w jego oczach można było zauważyć „jak ja się Panu odwdzięczę?”. Nie wiedziałem, czy zacznie płakać, czy padnie na kolana… Odpowiedział mi słabym głosem „Dzięękuuje” i odszedł jakby dalej nie wierzył, że cokolwiek do jedzenia dostał. Poczułem się bardzo dobrze, gdyż wiedziałem, że ta bułka dała temu młodemu mężczyźnie kilka godzin nadziei. Mi też dała ona nadzieję. Nadzieję na to, że ten kraj zmieni się na tyle, abym mógł nie patrzeć już na takich ludzi. Nie dlatego, że nimi pogardzam, a właśnie dlatego, że ich losy są tragiczne. Jak to jest, że w tak bogatym państwie jak Polska (w końcu afrykańskim państwem nie jesteśmy) z nadprodukcją żywności ludzie głodują?

http://wolnemedia.net/reportaz/nedzarze-iii-rp/

Jeams ta cy jak ty podpisywali Rückgedeutschte w czasie wojny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

MOJA SIOSTRA W WARSZAWIE PŁACI 700 ZŁ TYGODNIOWO . I TO JEST UCZCIWA PŁACA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

Witam mam pytanie czy ktoś orientuje się jakie sa ceny za metr kwadratowy mieszkania w Spółdzielni Pespektywa??? Czy poszły wysoko w górę, bo wcześniej było chyba ok 3,5 tys za m2 a czy teraz coś się zmieniło i czy długo trzeba czekać na mieszkanie ?? Może ktos teraz sie tym interesował i wie :-) bardzo proszę za informacje. Dzięki. ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

szmatom juz dziekujemy:))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.



... gdzieś Ty była, jak Ciebie nie było czarnasukoczarna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

bedac w tym brzydkim,nudnym miescie ani razu nie pilam piwa lomza bo puszka mowi juz duzo brzydka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i wiem,ze beznadziejne jest jak lomzyniacy czyli niedobre!




FINLANDIA VODKA TO POTEGA.CIENIASY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

nie muszę odgarniać ... na majorce mieszkam ;)

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS z Lomzy klamie.

Jeśli na Kazańskiej 10/2 to w soboty do 22



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org