czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dialektyka marksitowska wiecznie żywa

http://www.unicef.pl/projekty/akcje/kryzys-zywieniowy-w-rogu-afryki_37

Media do dziś przeżywają tą całą katastrofę pod Smoleńskiem, politycy pobierają ogromne pensje mając głęboko wszystkich i wszystko inne dookoła, nie mając o życiu i głodzie zielonego pojęcia. W Afryce w tej chwili z głodu umierają dzieci, panuje tam największa susza od 60 lat.
Nie karzę nikomu wpłacać choćby złotówki, wiem, że zaraz pojawią się komentarze internetowych szczekaczy w stylu: "A czy mi ktoś pomaga itp".
Ale jeśli ktoś chciałby pomóc w zamieszczonym linku jest numer konta, na który można wpłacać pieniądze na rzecz tych umierających dzieci. Naprawdę liczy się każda złotówka, nikt przez to nie zbiednieje a jeśli uzbiera się większa liczba osób chcących pomóc i wpłacić po tej głupiej złotówce czy 5 to wiele dzieciaków może zjeść obiad. Tych, których to nie obchodzi proszę o nie komentowanie. Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dialektyka marksitowska wiecznie żywa

heja ja tak sobie tutaj zerkam a tu pustooooooo :)nio sie nie udzielam bo praktycznie ciężko mnie zastać w domku ale o was pamiętam i jak tylko mi sie okazja trafi na spotkanie się choć na pół godzinki to ją wykorzystam :)pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia ja jak zwykle zaraz zmykam z domkuu na spacerek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dialektyka marksitowska wiecznie żywa

Na zachodzie też jeżdzą na podwójnym gazie. Np. Włochy, Hiszpania, Grecja...
Ale tępić trzeba.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dialektyka marksitowska wiecznie żywa

Prostaku, napisałem ten post po to, żeby ktoś kto dostrzega więcej niż czubek własnego nosa i chce pomóc-mógł to zrobić. Nie zamierzam afiszować się ile wysłałem i czy w ogóle to zrobiłem, nikogo nie zmuszam do wpłacania pieniędzy. Co ma "katastrofa" do tego? A to, że zamiast pomóc ubogim rodzinom, których w naszym kraju jest setki to wypłacili ogromne sumy niby wielce poszkodowanym rodzinom ofiar! Tylko za co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dialektyka marksitowska wiecznie żywa

Witam, gdzie jest ten klub i ogólnie jak wrażenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dialektyka marksitowska wiecznie żywa

http://allegro.pl/mega-promocja-nowy-rower-elektryczny-od-1-zl-bcm-i1772228181.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dialektyka marksitowska wiecznie żywa

Ellie Goulding Starry Eyed

http://www.youtube.com/watch?v=JmnHN8BZLg0&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dialektyka marksitowska wiecznie żywa

512-149-278, wyjazd wieczorem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org