poniedziałek, 28 maja 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy Merkel to idiotka?

Wreszcie 13 lat jest Kanclerzem. Sprawia wrażenie kobiety w pełni rozumnej.
Nigdy was nie zastanowiło dlaczego przyjęła emigrantów?
Padło jej na głowę, słabość chwili?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: czy Merkel to idiotka?

...bo to dobra kobieta zwyczajnie jest..., w przeciwieństwie do naszej Beaty...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

A uważasz ją za mądrą i w pełni podejmującą samodzielne decyzje, czy taka marionetka na sznurku?

Kasia..

Autor: paplik (---.ovh)
Data: 14-02-18 18:16

...bo to dobra kobieta zwyczajnie jest..., w przeciwieństwie do naszej Beaty...

paplak, obrzezany chvjv
a pamiętasz jeszcze kryształową noc?

.

no a kto niby sznurek w garsci trzyma?

Autor: Wiewióra (---.unity-media.net)
Data: 14-02-18 18:35

no a kto niby sznurek w garsci trzyma?

Niewidzialna obrzezana ręka!

.

a ta obrzezana ręka to czyja, jak to rozumieć?

ot i dobrze napisałeś

Autor: Wiewióra (---.unity-media.net)
Data: 14-02-18 18:49

a ta obrzezana ręka to czyja, jak to rozumieć?

Pytaj Netanjahu, Sorosa, Rotschilda, qrvvysyna paplaka...

.

ok. to tak po szczegółach.
Jaki interes mają wymienieni. Rozwiń myśl.
,,Pytaj Netanjahu, Sorosa, Rotschilda, qrvvysyna paplaka...,,

według czerwonych pisowskich szmat wystarczy zaczopkować Piotrowicza i jest się najmądrzejszym, najpiękniejszym, wszystkowiedzącym i na wszystkim się znającym. Takie są pisowskie czerwone szmaty sprzedajne za 483 zł miesięcznie.

ale tu nie o PiS, czy PO. Nawet nie o komuchach i demokratach.
Media już wam mózgi zlasowały?
Tu wątek o Merkel.

wszyscy na tym świecie są idiotami ... poza wyznawcami jedynej słusznej partii tj. PiS ... post uważam za marną prowokację zagranicznych sił nieprzychylnych Polsce, może nawet Żydów !

Stransky (Wiesława)

...ty durniu, długo na tym forum nie POżyjesz...

,,post uważam za marną prowokację zagranicznych sił nieprzychylnych Polsce, może nawet Żydów !,,

z tego wszystkiego, to tylko pasuje prowokacja.
I to też, tylko i wybitnie dla myślących.

Autor: paplik (---.ovh)
Data: 14-02-18 19:23

Stransky (Wiesława)

...ty durniu, długo na tym forum nie POżyjesz...

Tyyyyyyyyyyy chvvvvvvvvvjv

cieszysz się pewnie z \"wolności słowa\"

na tym obrzezanym....... hehhehehe \"forum\"

PO_zdrawiam \"admina\" o \"twarzy\" SZCZURA

hahheheeeeeeeeeeeeeeeeeee

.

szczerze mówiąc

to s r@am na tą kloakę, którą śmiesz nazywać \"forum\"

hahhehhehehheee

jak się najeb ięę litrem samogonu to czasami coś MMMNNNIIIEEE

tu skusi by napisać, ale PO_za tym, jest to PO_nieżej poziomu kloaki

MMOOJJEEGO chomika...

hehhehehehehehehehhe

STRANSKY

.

paplik to stara szumowina

mar

paplik - w naszym kraju musi być zmieniona konstytucja ty zacofany kodowcu tak zwanego KOMUCHY OPĘTANYCH DEMONÓW .

mar

Odnośnie tematu i samej makreli. Jakiś czas temu, pewna dobra znajoma tłumaczyła mi że, z braku seksu babie może odpierd*lić na całego.

Czyli totalnie! Jak nowoczesanym z braku koryta.

Z paplikiem chyba podobnie, obserwując to co tutaj odstawia.
Tyle że, w jego przypadku trochę z tym inaczej.
Bo chcieć, nie oznacza móc.

oj, gruba przesada.
Sama pani Merkel, to może co najwyżej puścić bąka.
Czy naprawdę nikomu nic sensownego do głowy nie przychodzi?
No wreszcie piszą tu ludzie którzy polityką się interesują.

Może w ten sposób próbuje zrekompensować wymordowanie żydów przez swój naród, teraz będą mieszać krew z afrykanczykami. Przepraszali za rozpetanie wojny? W Europie zginęło ponad 40.000.000 ludzi, w Rosji zginęło 25.000.000 ludzi, straty Niemców 7.000.000. Przepraszali za mordowanie kobiet i dzieci? Za obozy zagłady!? Teraz ciągną tutaj ludzi o zupełnie innym wychowaniu i kulturze, nic dobrego z tego nie wyniknie, tak jak pisze \"pani Wiesława\" nad wszystkim czuwa niewidzialna i bardzo bogata reka która sponsoruje biednych uchodźców i ich podróż do Europy, i napewno ma w tym jakiś cel.

nie ma narodów-morderców i zupełnie świętych..., to nie naród Niemiecki mordował Żydów tylko Hitlerowskie państwo niemieckie i naziści, którymi nie tylko Niemcy byli...

Towarzyszu polus, czyli z braku seksu wali w dekiel to podobne jak tobie i twojemu bozkowi Kaczorowi.?

Paplak podwójne standardy powiada, że to jednak nie naród niemiecki mordował Żydów i nie narody są złe, ale Polakom za Jedwabne jako narodowi nakazywał przepraszać. I tu wychodzi szydło z worka, Niemców broni na Polaków pluje. Widocznie tak mu chyba bliżej?

Kasia..

Ziomex, ciebie jako dymanego, to niedotyczy.

Izrael zniszczy Niemcy za holokaust uchodzcami bo to żydzi ,,pchają,, uchodzców.

Takie \"cuś\"

https://youtu.be/YKs3bbY7uZk

Kasia..

co najmniej interesujące.
,,Izrael zniszczy Niemcy za holokaust uchodzcami bo to żydzi ,,pchają,, uchodzców.,,
A do Polski nie pchają?

A może sami chcą tu się osiedlać, a że z tamtymi nie pałają uczuciem do siebie to nie chcą ich w Polsce?

http://www.polskatimes.pl/artykul/3589629,polska-zydowska-ziemia-obiecana-czy-znow-powinnismy-zamieszkac-razem,id,t.html

http://stan35.neon24.pl/post/142440,podnoszenie-rangi-walki-z-antysemityzmem-w-polsce

Kasia..

,,A może sami chcą tu się osiedlać, a że z tamtymi nie pałają uczuciem do siebie to nie chcą ich w Polsce?,,

no Kaśka bardzo blisko.
Toż to proste , jak konstrukcja cepa.
Niemcy Żydów nie chcą.
A jak ich zniechęcić?

A u nas?
Ostatnio gdzieś w necie czytałem, ze bardzo dużo Żydów występuje o polskie obywatelstwo.
Mają pewność, że ich sąsiadem nie będzie Irańczyk, Syryjczyk etc.

Wiewióra, naiwność czy prowokacja?
W naszej kochanej RP działa 40 tysięcy oficerów i pracowników mosadu. I to jest faktem. Niezła armia co?
Poza tym, rocznie jest wydawanych 2500 polskich paszportów żydkom, takim którzy nigdy w Polsce nie byli wcześniej.

czyja naiwność i czyja prowokacja?
Nie chce mi się szperać w necie może ktoś to za mnie zrobi.
Ile jest wydawanych paszportów niemieckich, albo francuskich dla obywateli Izraela. Myślę, ze dużo mniej.
Jeśli faktycznie tak jest, to Merkel idiotką na pewno nie jest.

Chcesz rzec że Niemcy wolą \"gości\" u siebie w postaci tamtych niż Żydów? A ja myślę że chodzi o miksowanie europejskich ludzi i multikulturalizm..A ja ostatnio słyszałam że częściej niż zwykle samoloty w Modlinie z Izraela lądują, tam zaczyna się za gorąco robić w tych rejonach i spieprzać trzeba?

Kasia..

,,Chcesz rzec że Niemcy wolą \\\"gości\\\" u siebie w postaci tamtych niż Żydów? ,,

Pewności nie mam, ale to się trzyma kupy.
A miksować się ludzie i tak będą, kwestia czasu.
Przy dzisiejszych możliwościach komunikacji to jak dwa razy dwa.
No przecież, jak już ten Izraelczyk dostanie polski paszport, to będzie tu przyjeżdżał. A jak już i podje i popije, to rozejrzy się też za jakoś polską dziołchą. Mix nieunikniony.

W pewnych kwestiach, między platfusami a pisowcami, nie ma żadnej różnicy. Mówiąc krótko,-jeden ch.j.
Mając na myśli suwerenność Polski i status Polaka we własnej ojczyźnie.
Kliknij poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=uCxASHmmXJs

To akurat śmieszne nie jest, tylko straszne.

Owe dane o liczbie tych z mosadu, nie powiedział jakiś \"polak-faszysta\", tylko przedstawiciel syryjskiej wspólnoty. I to powiedział oficjalnie w sejmie.
W linku powyżej owa wypowiedź jest przytoczona.

Wiewiór z tymi mixami u nich to jest różnie i mniej spotykane, a z mixami u tych koloru latte to bardziej niż pewne.

Kasia..

oj tam, skąd pesymizm. nasze dziewczęta potrafią otumanić i jednych i drugich.

Mi akurat link nie chce się załadować. Jesteś pewien Krzysiek że to jeszcze Nasza Ojczyzna? Ja coraz częściej się nad tym zastanawiam widząc ile tu rządzacy mają do powiedzenia.I ile inni tu się wpieprzają mówiąc co robić, myśleć i najchętniej by nam jeszcze ustawy pisali.

Kasia..

My w Polsce mamy coś znacznie gorszego od mixu. Tzw. farbowane lisy. Czyli takich, co to sobie kiedyś tam, nazwiska pozmieniali.
Im Polska potrzebna jest wyłącznie do dojenia i szkolowania. A więź mają taką, jak ja z Kambodżą.
Z ich gąb pełno górnolotnych frazesów, a w środku lepiej nie mówić.

Pesymizm? Ja bym się cieszyła aby były mądre i się nie miksowały, to inne obyczaje, religia i kultura.A potem takie dziewczę może być bardzo zdziwione gdy za dużo do powiedzenia mieć nie będzie. Znam osobiście taki przypadek, młoda dziołcha, a już z gromadką dzieci, przerobiona z Polki już z chustą na głowie i ubiór przypominający babcię a nie młodą dziewczynę.

Kasia..

Kasia, link wrzucony poprawnie i na Firefoxie odpala normalnie.

Mi już też odpalił ale to nie moja bajka, Podlecki to nie to czego bym wysluchała.

Kasia..

To mówi dr. Kękuś. Jednak chodziło mi o wypowiedź wspomnianego Syryjczyka, która jest podana gdzieś około 10 minuty.

Nie chce mi się tego wysłuchiwać w całości, pobieżnie przejrzalam i ok 10 minuty nic nie usłyszałam. Odnośnie ustawy 1066 wiadomym jest że ta ustawa to nic dobrego dla Polski, tak jak i stacjonowanie tu amerykańskich wojsk jakoby przez najazdem od Putina miały Polaków bronić, propaganda dla naiwnych, że wróg się czai.. He, he tylko nie ten który wmawiają.

Kasia..

Merkel nie jest idiotką, Merkel jest marionetką. Społeczeństwa mają \"demokrację\", wybory, a rządzić i tak rządzą ci co maja rządzić. To taki teatrzyk. Wyobrażasz sobie, że jesteś obleśnie bogaty masz koncerny paliwowe, farmaceutyczne, zbrojeniowe, samochodowe, telekomunikacyjne i jakaś Merkel będzie ci mówiła co masz robić , albo jakiś Schultz, lub Tusk ? Wolne żarty. To cała mistyfikacja. W interesie tych możnych jest zmiana struktury społecznej. Za pomocą islamu cofnie się wszystkie zdobycze socjalne, demokratyczne. Czy widziałeś lub słyszałeś, kto szejków rozlicza ? Są poza zasięgiem biedaków i oto chodzi. Mam wrażenie, że wypadek przy pracy ze skazaniem Bernarda Madoffa w USA, mocno przestraszył miliarderów. Dlatego chcą przebudować strukturę społeczną. Dobrowolnie się nie da, wiec zrobią to za pomocą islamu. Ta cała afrykańsko -arabska tłuszcza w pierwszej kolejności zaleje społeczeństwa \"nowoczesne\"przyzwyczajone do różnicy kulturowej( mniejszy opór społeczny). Tam też korzystniej jest się zainstalować w pierwszej kolejności ze względów opieki socjalnej, mieszkaniowej. Opanowanie państw Europy Zachodniej jest łatwiejsze, bo i przeszłość kolonialna pomaga. Co do wątku żydowskiego, to nie jest tajemnicą, że państwo nasze jest teoretyczne, więc chyba lepiej im się osiedlać w takim państwie i za pomocą pedagogiki wstydu, czy korupcji wymuszać przywileje i złote deale.

Ja nie mam pretensji ani do Żydów, ani do Niemców. Oni po prostu działają w swoim interesie, skoro trafili na głupiego.
Mam pretensje do tzw. \"naszych\" skundlonych płazów. Zarówno Komorowski jak i Duda, Szydło i jeszcze paru innych, przechodzili szkolenie w USA. I to pewnie przez tych samych szkolących.
Poprzedni tzw. rząd, dawał już dvpy jawnie i oficjalnie, w ogóle się nie kryjąc. Obecni \"umiłowani rządzący\" coś tam pozorują, trochę udają, W rezultacie też nieźle dają.

Fafa, masz rację. Obecnie rządzący, to nie moja bajka, ale przynajmniej poczynili małe kroczki w odpowiednich kierunkach, w związku z tym o pewnych sprawach się mówi, a może jest nawet jakaś chęć rozliczeń. Dotychczas, to przychodziła polityczna banda nieuków i nic, absolutnie nic nie robiła, tylko chciała się nachapać i dobrze wypaść w sondażach i najlepiej jak ktoś z magicznego zachodu pochwalił, bo to był glejt dobrego rządzenia, europejskości. Nikt nie zwracał uwagi jak to bardzo dużo kosztuje. Rządzący się bawili w rządzenie bez żadnej odpowiedzialności, powstające dziury łatali podwyżką podatku, akcyzy, czy dodatkowym podatkiem, zabraniem ulgi, czy wreszcie zwędzili ludziom pieniądze z OFE. Dziwi mnie, że znajdują się jeszcze ludzie, którzy bronią tym minionych rządów. Przecież to czarna rozpacz była, ceny europejskie, warunki , wymagania europejskie, a płace jak w Mozambiku. Produkty na półkach w sklepach w specjalnej jakości- \"Europa Wschodnia\", cena jednak światowa, albo i wyższa. Gdzie ulęgli się ludzie, którzy tego bronią. Pal licho żydzi, muzułmanie, jak z rodakami trudno sobie poradzić.

...prawie sama demagogia...
...odniosę się tylko do pieniędzy z OFE, o których \"zwędzenie\" można POsądzać jedynie obecny nierząd, który planuje wyprowadzić ich część poza system emerytalny, przesuwając na specjalny fundusz zależny od rządu..., natomiast POprzednicy część aktywów z OFE cofnęła z powrotem do ZUS, czyli skąd były wpłacane, na indywidualne subkonta, zatem nie zniknęła ani jedna złotówka, bo ci, którzy przechodzą na emeryturę mają z tego świadczenia (kobiety przed ukończeniem 65 lat otrzymują dodatkową, okresową emeryturę kapitałową, a POzostałym środki z OFE zwiększają ich kapitał)..., nie pitolcie zatem bzdur

Paplik - prawie -to jak mówią jeden palec w pipce, a drugi w trawie, odnieś się do reszty. Co tam jest demagogią ? Napisz, kto kogo i z czego rozliczył? Wracając do OFE, a po co robiono ten manewr, jak było tak dobrze ? Komu i co polepszono ? W czyim interesie był ten manewr ? W twojej wypowiedzi, to dopiero jest demagogia rodem z totalnej opozycji. Nie opisujesz co było, co jest, tylko wysilasz się przy biciu piany. Ja od 2 lat ciągle słyszę i czytam, że coś planują, niechybnie zmierza, będzie krach, katastrofa . Sądziłem, ze racjonalista paplik nie zajmuje się wróżeniem z fusów, ...niespodzianka. Co jeszcze strasznego planuje obecny nierząd ? Rozbujaj swoją fantazję. A może w wybiórczej adasia wyczytałeś, albo jedna baba drugiej na rynku coś tam gadała . Niby poważny forumowicz, a pieprzy głupoty. Planują, planują, planują, niechybnie będzie, niechybnie ... Reżim, dyktatura, stan wojenny, a paplik jak pisał, tak pisze i włos mu z głowy nie spadł. :) A reżim coś knuje, będzie strasznie ...czarna Wołga, czarna Wołga.

bardzo dobrze, że wycofano pieniądze z powrotem do ZUS, albowiem był to swoisty oscylator długu publicznego tuczący prywatne towarzystwa emerytalne, a oszczędzanie w nich przynosiło marne efekty...
...oto bowiem ZUS przekazywał do OFE część składek, przez co budżet musiał więcej dopłacać do FUS bo nie starczało na bieżące świadczenia, na co z kolei państwo emitowało oprocentowane obligacje, które były wykupywane przez OFE... i tak w koło Macieju...
...powierz mi zatem w zarządzanie jakąś sumę pieniędzy, a potem zaciągnij u mnie kredyt na procent, którego ja ci udzielę z twoich własnych pieniędzy, ale na tym zarobię, tobie będzie brakować coraz więcej, a ja będę ci więcej pożyczać..., tak rosła dziura budżetowa w związku z potrzebą coraz większego dotowania FUS...
...OFE to POrażka i dawno POwinno być albo zlikwidowane, albo głęboko zreformowane...
...co do reszty to może jutro, będę miał więcej czasu, dziś jestem zmęczona...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0