czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+

ja pier**le! lauracrow nie rób mi tu wywodów, żaden z postów nie był do Ciebie więc odbij i idź tej fasoli Juli nazbierać żeby jeszcze bardziej w tyłek jej wejść. I taki ktoś jak Ty napewno nie będzie mi mówił czym mam się zając, piszę co myślę, robię to co uważam za sluszne i Tobie nic do tego.

Piszesz coś tu o tym, że nie powinno interesować mnie czyjeś życie osobiste. Więc ciekawe jak nazwalabyś to: "srac na takich zasrancyh nieudacznikow ktorzy siedza tlyko i sraja na czyjes zycie" przeciez to takze moja osobista sprawa co robię i co osiągnęłam, a Ty nie wiedząc nic na ten temat mimo wszystko swoje wtrącasz..

skoro uczylas sie w ekonomiku w tym czasie co Jula, to wiele wyjaśnia. Wiek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+

a w ogóle to co to są te teraz "modne" (za przeproszeniem) te rotawirusy i pneumokoki...? wcześniej tego nie było...w przychodni lekarzowi ani pielęgniarkom nie chcę zadawać tego rodzaju pytan bo zaraz usłyszę najprawdopodobniej jakiś czarny scenariusz a to tylko i wyłacznie po to aby naciągnąć na szczepienie tak jak to robią przy podstawowych szczepieniach naciągając na to w JEDNYM KŁÓCIU mimo ze sami swoje dzieci szczepią metodą tradycyjną czyli 3-4 kłócia...dziwne co..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+

Powiem Ci tak, będąc z dzieckiem w szpitalu, widziałam kilkoro dzieci, które były bardzo odwodnione-przyczyną był rotawirus. Jedno dziecko przebywało w tym szpitalu 2 tygodnie,gdyż jego stan był bardzo ciężki. Doprawdy żal było patrzeć ak te szkraby się męczyły. Rotawirus jest niebezpieczny zwłaszcza dla niemowląt. Szczepienie może złagodzić przebieg choroby. Po tym co zobaczyłam w szpitalu, wiem, że jednak się opłaciło szczepić. Moje dziecko nie zachorowało, pomimo faktu, że leżało na sali z maluchem u którego wykryto rotawirus. To jest kolejny błąd personelu pracującego w szpitalach. Przepełnienie oddziału dziecięcego często skutkuje tym, że dzieci z wirusem kładzione są do sal z dziećmi, które tego wirusa nie mają. Więc przyjmowane jest dzo szpitala dziecko ze złamaną nogą, a wychodzi z gipsem na nodze i rotawirusem. Tak niestety bywa.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+



Zwijalam sie z bólu i przezywalam to wszystko sama, wyrzuty sumienia mnie dobijaja, kazda noc, kazdy sen ciagle obraz tego czynu przed oczami. a ja dalej tego skurwysyna kocham! nie wiem co mam robic....
http://wykurw.pl/index.php/idiotka-2/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższym czasie powstanie 10 tysięcy mieszkań w rządowym programie mieszkanie+

Witam czy moglibyście polecić dobrego korepetytora dla dorosłej osoby z Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org