piątek, 19 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Żydzi są lubiani

Czy na świecie Żydzi są lubiani ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Czy Żydzi są lubiani

Jak nie? Oczyyywiście najbardziej lubią się w swoich kręgach;)

Kasia..

Toć to taki przyjacielski , bezinteresowny , prawdomówny , zgodny ludek...sa
lubiani i przez arabów ...ci to kochają do bólu i ogólnie wszędzie a tylko złośliwi
zakładają o tym posty aby ich oczywiście zdyskredytować ha ha ha

Patrząc na historię i ilość ich wypędzeń z różnych rejonów świata, to musi że bardzo są lubiani.

Tu deko jeśli mowa już o Palestynie i nie tylko. Tak rzeczywiście sami \"złośliwi\" no i i oczywiście\"antysemici\" Pewnie Ci którzy dociekają prawdy i ją ukazują wedle niektórych powinni milczeć bo w przeciwnym razie są-antysemitami. Wolne żarty!

https://youtu.be/J0Z2Qn_XbPA

Kasia..

Po drugie, ktoś kto jest lubiany, nie musi płodzić różnych idiotycznych prawnych pierduł, straszących przed zbytnim nielubieniem.

Nikt inny na świecie nie stwarza durnych praw broniących przed jakąkolwiek formą nienawiści. Gdyż nie ma takiej potrzeby.
Ludzie są ludźmi. Tylko żydzi asekurują się różne sposoby. Czyżby sami coś czuli?

Trochę to śmieszne. Te różne fundacje i organizacje do wyszukiwania i wyłapywania antysemitów.
Żadne inne nacje nie odstawiają takiego kabaretu.
Co najwyżej czarni w USA, też trochę są przeczuleni na swoim punkcie. Ale nie aż do tego stopnia co żydzi.

kato-prawica Żydami się brzydzi, ale ich bóg wybrał sobie ten Naród i uchronił od zagłady w cudowny sposób wyprowadzając z niewoli Egipskiej...., o tym, że Żydówkę sobie upatrzył na matkę Syna swego nawet nie wsPOmnę..., a katolicy-POlacy nadal wbrew Stwórcy ich nienawidzą...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Są lubiani, dobrze się z nimi prowadzi interesy. Cały świat to robi.
Towar mają tani, są pracowici i wykształceni.

Wśród nich znajdziecie bardzo dobrych aktorów, reżyserów, operatorów, scenografów, managerów, reżyserów dźwięku, producentów, pisarzy, fotografów, naukowców, itd.

I za to, że coś mają i osiągnęli w życiu - nie są lubiani, zwłaszcza przez takich, co są nierobami, krętaczami, cwaniakami i zazdrośnikami.

Ja też ich nie lubiłem, bo ... nie lubi ich Polonia w USA - która u nich pracuje, sprzątając mieszkania, stawiając i malując ściany, naprawiając dachy, okna, itd.

Tyle, że Żydzi coś osiągnęli - a inni nie.
Dlatego ich nie lubimy.

A dlaczego Polaków nie lubią za granicą ???

O kurka wodna cały temat o Kaśce skasowali ale jaja , ale jaja...

Pewnie poszedł telefon od rabina. A tyle nawypisywałem tam na koniec.

No widziecie a ja nie zdążyłam przeczytać, bo ciasto drożdzowe zagniatałam;) A cóż tam było, że zniknęło?

Kasia..

...najgorzej, De.wotko, że nie zdąrzyłaś posprzątać tych polskich obozów...

z POzdrowieniami Żydowskie kapo

Te lotnik kosmonauta uważaj na niże nad Nowogrodem

Paplak ważne abyś w końcu doszedł, może bredzić przestaniesz.

Kasia..

Nic tam aż takiego nie było.
Sama czysta polityka.

Co jest? Papcio kartofel innym kartoflom odprawę urządza?
Czy nowe instrukcje nadeszły?

Chyba tak...

Kasia..

Ale nikt nam nie zarzuci , że nie potrafimy zniechęcać do siebie innych, już nie wiem kto nas toleruje lub lubi lub z kim prowadzimy interesy na partnerskich układach. Bo pieniaczy nikt nie lubi i przede wszystkim doi ile się da.

Podaj mi chociaż jeden interes, który platfusy zrobiliby na partnerskich układach?
Te totalne kartofle oprócz pełzania przed każdym, innej polityki nie znali.
I nie chodzi o pieniactwo obecnych \"umiłowanych przywódców\", ale o prawdę. Która jak widać, u innych wywołuje pianę na gębie.
To jest pierwszy rząd w tym kraju, który przynajmniej próbuje bronić dobrego imienia Polski. Jak i prostować wszystkie skvrvione zakłamania historyczne.
Za POprzednich płazów nic by nie było oczywiście. Za ich rządów tylko złodziejstwo kwitło w najlepsze.

Taki Komorowski i Kwaśniewski, tylko listy pisali publicznie odczytywane i przepraszające wszystkich w imieniu wszystkich Polaków.
Im narobiliby na durne łby, a oni też przepraszaliby.

Markusku właśnie interesy na partnerskich układach. Takich Polacy by chcieli, a nie dymania ze wszystkich stron jak to ciągle ma miejsce, a najgorsze że jeszcze usiłują nam wmówić że dobry biznes zrobimy.

Kasia..

Przez tych wszystkich folksdojczów, oraz te szmaty które kiedyś nam stalin podesłał, aby miały baczenie na naród polski, Polska stała się krajem do bicia.
I oczywistym jest że, wcześniej żadnych szumów nie było. Bo i po co, skoro poprzednie marionetki w podskokach robiły wszystko co im kazali. Zarówno ci z zachodu, jak i ze wschodu.
Teraz gdy Polska próbuje być Polską, wywołuje to szum ogólny. Jak to, przecież do tej pory chodziła na kolanach. To i w zrytych pałach nie może się pomieścić, aby było inaczej i że coś się zmieniło.
Niektórym tak odwaliło iż uważają że to z nimi powinniśmy konsultować to, jak prawda powinna wyglądać. A ujmując rzecz prościej, z ukłonami przyjąć do wiadomości.
Gdybyśmy byli jednym zjednoczonym narodem, na pewno sprawy wyglądałyby nieco inaczej. Ale mając u siebie tych wszystkich wymienionych na wstępie, plus cały ich pomiot, jesteśmy na dużo gorszej pozycji. 22 folksdojczów platfusów, głosowało w senacie przeciw ustawie. Zresztą, nikt już chyba nie ma wątpliwości co do tych agenturalnych antypolaków.
Dlaczego nie było żadnego darcia ze strony Izraela, gdy niedawno w całej Europie palono izraelskie flagi i gwiazdy dawida? Nooo, gdyby tak pod ambasadą izraelską w Warszawie teraz spalono chociaż jedną, wyciom i darciu mordy nie byłoby końca.
No ale co można wydoić od islamczyków w Europie, skoro oni sami doją? Trzeba uderzyć w Polaków i zapieprzyć im to, co tam jeszcze posiadają. Tym bardziej że, większego oporu tzw. władz nie można się spodziewać.

żeby POlska była POlską trzeba jak najszybciej odsunąć PiSlamistów od władzy, albowiem oni cofają nasz kraj wstecz, do czasów, kiedy państwo nasze było urzędowo obłudne i zakłamane usiłujące przy POmocy prawa zakłamywać nie tylko historię, ale także rzeczywistość...
...tylko w okresie PRL-u POlska była w ustawicznym konflikcie ze światem cywilizowanym, dziś jest jeszcze gorzej, bo PiSlamiści skłócają nas ze wszystkimi sąsiadami, również z tymi ze Wschodu....

Z islamczykami jest jeszcze ta różnica że, w razie jakiegokolwiek na nich ataku z jakiejkolwiek strony, wszyscy oni murem stawiają opór, nie przebierając w środkach.
A u nas, no cóż. Pełno folksdojczów, bezpieczniaków, i wszelkiej innej sprzedajnej zbieraniny. Z tzw. sralonem włącznie, który dvpy da każdemu.
Nie ma jedności i spójności narodowej. Społeczeństwo podzielone. Nad czym niejedne skvrvysyny napracowały się niemało. Z pomocą różnych polskojęzycznych tzw. mediów.
Tych ważniejszych kupiono napiwkami, a drobnica to pożyteczni idioci jako cecha wrodzona.

Kiedyś panom niewolników też nie mieściło się we łbach to że, niewolnik chciałby mieć jakieś swoje zdanie. Dyskusjom końca nie było, jak by tu ujarzmić i sprowadzić na ziemię. Biciem, siłą i innymi karami.
W końcu i panowie dali zadu.

Paplak uważa że jak PiS się odsunie od wladzy to już będzie dobrze. Zgadzam się będzie dobrze tym co było, a Polska dogada się z tym jego światem zwanym cywilizowanym znów z pozycji kleczącej,spełniając wytyczne.

Kasia..

Następnym posunięciem rządu i powodem jeszcze większego wycia, powinno być uchwalenie ustawy o ogólnym i swobodnym dostępie do broni.
Polacy są najbardziej rozbrojonym narodem. Nawet na Białorusi przypada więcej sztuk broni na 100 mieszkańców.

Kasia, im będzie dobrze. Oni lubią być dymani.
To takie nowoczesne przecież. I światłozachodnie.
Dawanie dvpy mają już wrodzone.

A ja bym chciała aby PiS zlikwidował ustawę 1066... Nie podoba mi się ani ta ustawa ani to że nic z tym nie zrobili.

Kasia..

Pewnie platfusy uchwaliły na rozkaz eurokołchozu. Jednym z punktów ich komunistycznego manifestu, to po likwidacji granic, mają być likwidowane armie krajowe, na rzecz jednego eurokołchozowego korpusu. I to pewnie składającego się w dużej części z tzw. uchodźców. Aby bardziej skutecznym był dla niepokornych.
Ryżawy z psychiatrą, niezłe mieli wyniki w likwidowaniu polskich sił zbrojnych.
W sumie, to PIS chyba jeszcze powiększył zakres wspomnianej przez Ciebie ustawy.

Im i owszem, ale oni to nie cała Polska, nie każdy lubi być podnóżkiem w swoim kraju i cieszyć się za poklepanie po plecach.

Kasia..

Taak jedna religia, jeden rząd światowy itp, itd. Krótki rzec jeden wielki burdel.

Kasia..

Krótko rzec..

Kasia..

Powiedz mi żydzie , czy ty mnie lubisz Polaka , katolika ?

...ależ PiSlamczyku..!, De.wotka z pewnością cię lubi..., jej ślepiec także...

Paplaku ja lubię wszystkich ludzi jeśli są dobrymi ludźmi. W przeciwieństwie do takich jak ty.

Kasia..

A to wyklucza targowiczan, folksdojczów i hieny totalne.

Dlaczego Żydzi nie są lubiani? To proste. Zawiść. Zwykła, ludzka zawiść. Przcież od wieków żyje wśród nas (w Europie)inny naród, który tez się nie asymiluje i zachowuje swoją odrębność. Cyganie. Nie wzbudzają takich emocji,żyją na uboczu,nie kształcą się. Kiedyś handlowali końmi, dziś samochodami. Czasami zdarzają się drobne konflikty ale szybko przycichają i życie płynie dalej. A Żydzi? Przeciwnie. Kształcą się, a w związku z tym zajmują rózne stanowiska,
nawet bardzo wysokie w urzędach i w szeroko pojętej nauce. Zakładają różne biznesy, które przerodziły lub przeradzają się nawet w międzynarodowe korporacje. Jednym słowem bogacą się. Niechęć(żeby nie napisać mocniej)
do ludzi bogatych czy tylko bogatszych od nas jest powszechnie znana. Ale jeśli tym bogatszym, na wysokim stanowisku w urzędzie czy na uczelni jest Żyd, no to już jest obraza Boska.To nie może tak być żeby taki przybłęda
nie wiadomo skąd, \"parch\", \"śmierdzący czosnkiem żydzisko\" panoszył się na naszym terenie. I dalej już prosta droga
do tego co się działo w historii.

Mój dużo starszy znajomy podzielił się kiedyś takim spostrzeżeniem: Myśmy bawili się w piasku i w chowanego,
a żydowskie dzieci grzecznie na ławeczkach z książkami siedziały. A to wiem z drugiej ręki: Nasze dzieci zdzierały buty między opłotkami, a żydowskie w domach nad książkami siedziały.

Pieprzysz takie bzdety że niedobrze się robi.

toż to oczywiste, że POlak-katolik na tle Narodu WYbranego przez boga samego to pijak, nierób i nieudacznik..., Zydzi dzięki silnej więzi narodowo-religijnej przetrwali jako naród ponad tysiąc lat bez swego państwa i POmimo zagłady w POstaci holokaustu i pomniejszych, morderczych POgromów...POlacy-katolicy w przeciwieństwie do nich żyli całe wieki w niewoli...

No fakt Paplak z tą niewolą to trafileś, niejacy Radanici sprzecjalizowali się w handlu słowiańskimi niewolnikami.

Kasia..

No właśnie .Przetrwali mimo braku państwowości i nie jednego pogromu w historii. Ale to nic w porównaniu z tym jaki mieli wpływ na historię świata. Chociażby przez założenie chrześcijaństwa. Islam też npdst. ksiąg Starego Testamentu. Nauka - Einstein i wielu innych. O biznesie nie wspomnę. Chyba można im tylko zazdrościć.
Tak sobie myślę że ta niechęć, która ich otacza praktycznie wszędzie gdzie żyją, powoduje (między innymi) że się trzymają razem i wspierają. I tymbardziej pną się wyżej. Im bardziej ściskasz sprężynę tym większy stawia opór.

Nawet Srański wklejał tu różne artykuły, które miały świadczyć o spisku żydów i dlaczego rządzą światem.
Było tam np. że Żydzi masowo posyłali dzieci na medycynę prawo i mieli taką zasadę, że dzieci mają mieć lepsze wykształcenie niż rodzice.

To rzeciwiście spisek. Opanowali zawody prawnicze w USA i inne. O czym to świadczy?
Że to mądry naród. Wystarczy prześledzić kto dostał najwięcej nagród Nobla itp.

Czy taka dewotka zamiast biadolić zadbała o to żeby córka miała lepsze od niej wykształcenie? Nie sądze.

Łubudu gdzie ty niby moje biadolenie widzisz? Niektórzy widzą to co chcą widzieć ja wiem-ale to się leczy.Ja mogę tylko po ludzku współczuć.

Kasia..

De.wotka już dawno córkę Żydom sprzedała...

Ja dzieci nie sprzedaję i nikomu życia nie układam Paplaku, ja mogę wspierać, doradzać, pomagać ale nie wpieprzać się do czyjegoś życia....Ważne gdy dzieci są szczęśliwe; )

Kasia..

Szczęśliwe bo nie muszą się uczyć.

Zamiast klepać całymi dniami w klawiaturę z przerwą na gotowanie zupy cebulowej zadbaj chociaż o wykształcenie wnuka.

Póxniej takie pisowskie nieuki myślą o rewolucjach, upaństwowieniu firm i przejęciu władzy, bo to jedyna szansa na to aby coś mieć mało umiejąc.

Intelektualnie sobie nie poradzą więc zostaje wyzywanie bardziej wykształconych od zdrajców , nie Polaków itp.

Łubudu ty się nie martw o moją córkę i jej wykształcenie, tak jak i ja nie martwię się o twoje dzieci.. Widocznie nie masz pojęcia co oznacza mieć szczęśliwe dzieci, ale to już nie mój problem..

Kasia..

haha no masz rację dzieci będą ci wdzięczne.

Lepiej być głupkiem i się nie wysilać. Jak jeszcze socjal będzie to w ogóle balka, bezstresowa robota i szczęśliwe życie.

Może my Polacy zrobimy spisek polski jak żydzi i będziemy kształcić dzieci?
Co, nie bardzo? Po co?
Lepiej być szczęśliwym :)))

Na cholerę Dewotce było się kształcić 10 lat jak ona znalazła wszystko w necie w 3 miesiące :))
kontrowerscje, zmiany na ziemi, marucha, niewygodne itp...

Widzę, że masz problem ze sobą, współczuję bardzo, dzieci ci się nie uczą, są nieszczęśliwe, opuszczone, samotne i swoje niepowodzenia rodzica przerzucasz na mnie? Co ja poradzę, Gdybaj dalej, ale naprawdę o moją córkę martwić się nie masz problemu, jej biednie się nie żyje;) I to na tyle w kwestii twojego gdybania i zgadywania.

Kasia..

Wiesz gdzie mam twe wywody z serii zgaduj zgadula? Tam gdzie słońce nie dochodzi;)

Kasia..

G..uzik mnie obchodzisz, ale widzę że w jednej kwestii nie dajesz się podpuścić.
W kwestii wykształcenia nigdy się nie zdradziłaś, widać nie ma o czym mówić.
O wszystkim już tu opowiadałaś o sobie i rodzinie oprócz wykształcenia.

A teraz już wracając do tematu, bo mocno się rozmydlił. Mnie zastanawia jedno dlaczego ten Naród w żadnym państwie nigdy długo miejsca nie zagrzał i gdy Polacy na tej ziemi tyle lat razem z nimi a teraz mamy takie podziękowania, za ową gościnę gdy niedawno miało miejsce gdy Polaków na wycieczce w Izraelu obrzucono kamieniami i krzyczano:\"Dobry Polak to martwy Polak\"? Czy to jest już antypolonizm?

Kasia..

Łubudu a może jeszcze mam ci podać numery aut, adres i kto w domu czym się zajmuje? Człeku nie bądź śmieszny, nie przypominam sobie abym była ciekawa twoich osobistych relacji rodzinnych, wykształcenia, statusu materialnego, czy pracujesz u kogoś czy ktoś pracuje na ciebie, bo masz firmę itp, itd . Niech ci wystarczy że Nam na jedzenie nie brakuje, a o swojej rodzinie piszę tylko tyle ile uznam za stosowne, bez podawania nazwisk i kto jest kim bo Łomża jest za mała mieściną.

Kasia..

Wyobraź sobie jacy analfabeci musieli być szczęśliwi. Ile czasu oszczędzili.
Czy to trzeba umieć pisać żeby upolować sarnę i podupczyć? :)))

jednak De.wotce trzeba przyznać zmysł do interesów, wszak lepiej jak Żydom córki sprzedać nie mogła...

Mówię ci, że mnie nie interesujesz. Po prostu niezła beka była, ciebie podpuścić i jak sie zawsze tłumaczyłaś.
Oczywiście to się skończyło i teraz się pilnujesz bo sam ci już powiedziałem kilka tygodni temu, że dla jaj cię podpuszczamy. Do tego momentu był niezły ubaw.

Jeśli masz taka teorię że są szczęśliwi to ja tam nie wnikam, czy z autopsji to znasz. Dobra łubudu koniec zamydlania tematu.

Brak odwagi do odniesienia się do ataku na Polaków i słów:\"Dobry Polak to martwy Polak\"? W drugą stronę gdyby to zrobili Polacy to co by się działo? A na Polaków pluć można?

Kasia..

Łubudu nigdy nie daję się podpuścić, ja piszę tyle ile chcę i uznam za stosowne, a że tobie wydaje się inaczej to dobrze że masz powód do dowartościowania się, że jesteś\"wielki\":)

Kasia..

Najpierw sama zrób rachunek sumienia.
Sama tu pisałaś nie podpuszczana, że twój wujek był zamieszany tzw. w sprawy polsko-żydowskie.

Paplak następny zamydlacz tematu, pisz o ataku na polskich turystów.. Wszak o ataku na innych byś już temat o 6 rano założył.

Kasia..

Łubudu coś ci się z wujkiem pomyliło, Może twój źle robił?

Kasia..

Zaraz przyjdzie ONRowiec, alkoholik wytrzeźwiele i sobie pogadacie w 9 osób
(licząc wszystkie nicki ONRowca :)))

\" Dobry Polak, to martwy Polak\" czy tak krzyczy człowiek przyjazny Polakom?

Kasia..

Z Nimi bym wolała zgubić jak z takimi jak ty znaleźć;)

Kasia..

Widzisz, wreszcie!!! tyle razy cię prosiłem, żebyś ONRowca skrytykowała za to, że chce połowę Polaków powiesić.

To akurat masz jak w banku, że z nimi zgubisz :)

To komu przypisujesz i kto dla ciebie jest z ONR to mam wiesz gdzie i tyle się odniosę do chorych urojeń. Lepiej się odnieś kto i dlaczego blokuje gdy się broni dobrego imienia tego kraju? Czy Polaków nie można już bronić?

https://youtu.be/fGe2PuzqkkEhttp://www.tysol.pl/a15574--video-YouTube-zablokowal-merytoryczna-odpowiedz-na-oskarzenia-Izraela-U-nas-mozecie-ja-obejrzec

Albo odnieś się do tego, tu tacy bardzo \"wykształceni\" nawet \"wiedzą\" kiedy wojna była.Tak się młodzieży głowy pierze.

https://youtu.be/fGe2PuzqkkE

Kasia..

Więc jak wy wszyscy plujący na ten kraj czy:\"Dobry Polak to martwy Polak\"? Po co pytam, nie?

Kasia..

Więc jak wy wszyscy plujący na ten kraj czy:\"Dobry Polak to martwy Polak\"? Po co pytam, nie?

Kasia..

De.wotko
....każdy normalnie myślący wie, że obecne anty Polskie incydenty są reakcją na idiotyczne prawo uchwalane przez PiSlamski nierząd..., zatem skutki odwrotne od zamierzonych jak zwykle zresztą...

Idiotyczne i kretyńskie, było przepraszanie przez Olka i Bronka.
Ale czego innego można było się po tych dwóch spodziewać.

Czyli Paplak tak jak było wiadomo, problemu nie widzi,czyli Polaków obrzucać kamieniami można, baa nawet udaje że wcześniej nigdy nic zlego nie miało miejsca. Tak tylko ku przypomnieniu ustawa rok 2018, a tu...

http://www.tvp.info/33748644/?fb_comment_id=1470574856341114_1470722379659695

Kasia..

Popierdoleńców nie brakuje po obu stronach barykady..., ważne, żeby się nie przyłączać do żadnej z nich...

A to jednak już nie brakuje? A kto normalny i rozsądny będzie popierał jakiekolwiek ataki na kogokolwiek nawet gdy się nie zgadza z jakimiś ustawami?

Kasia..

...idź i daj Żydowi pobzykać, wówczas więcej będzie z ciebie POŻydku...

,,Czy Żydzi są lubiani,,

A kto w Świecie jest lubiany?
A czy Żydzi są do lubienia?

A w kwestii tej agresji w stosunku do Polaków.
Na początku w którymś z serwisów było rzucono kamyczkami.
Teraz, ze kamieniami. jeszcze trochę i będzie, że kostką brukową.
Co by o nich nie gadać, głowę mają nie od parady.
Tylko pozazdrościć.

Przed wojną też mieli nie od parady. Jednak trudno mi jakoś pozazdrościć.
Ludzie powinni żyć normalnie jedni obok drugich w normalnej symbiozie. A nie żeby jedni cały czas kombinowali i spiskowali, jak wykorzystać innych. I jak pokazuje historia, nie bardzo się na tym wychodzi.

,,A nie żeby jedni cały czas kombinowali i spiskowali, jak wykorzystać innych.,,

Jak pokazuje historia, to ikony demokracji najlepiej kombinowali.

Niektórzy nie potrafią zrozumieć jednego. Mówiąc ściślej,-przegięcia pały.
A z histori wiemy też że, zawsze i dla każdego, w koońcu to źle się kończy. Od rodziny począwszy. Wali chłop babę w pysk, chla i pieprzy. I w końcu, albo go własna baba zadźga, albo kopnie w dvpę, odchodząc z innym. Działa w obie strony.
A historia żydów, ukazuje jasno że, nie zawsze im manna z nieba leciała. Ani ich \"mądrość\" nie zawsze pokój i spokój zapewniała. Rżnęli i byli rżnięci równo. Okupacje różne zaliczyli jak: egipska, rzymska, arabska, i pewnie jeszcze parę.

Paplak to idź i daj, ty lubisz na ilość, ja jakość wybieram.

Kasia..

Ludzie zapominają przede wszystkim o jednym, choć im się wydaje w pustych łbach że jest inaczej.
Nie oni rządzą tym światem. Jest ktoś ponad.
I jeśli żydzi uważają że, są narodem wybranym przez Boga, to chyba podczas II-wojny, Bóg był na urlopie?
A może po prostu, dał klapsa?
Podobno atlanci też byli mądrym i potężnym narodem. No i, byli i nie ma. Nikt ich nie wyciął, zaraza nie wygubiła, a jednak nie ma.

,,Nie oni rządzą tym światem. Jest ktoś ponad,,

Kto?
Kosmici?
Jak to dobrze na kogoś winę zwalić.
Zdanie furtka.
,,Widocznie Bóg tak chciał,,

Bóg nie powinien chcieć śmierci nikogo, a tym bardziej wojen,pogromów i wszelakiego zła. Więc to nie Bóg tak chciał,tylko ludzie ludziom zgotowali ten los.

Kasia..

Za komuny to żydzi się ukrywali tak jak i geje . Zacięło się ujawniać jak weszła demokracja . Za komuny żyd mógł wyjechać do swojego kraju na stałe , aby nie być prześladowany w Polsce , kto został w naszym kraju to się nie ujawniał ze jest żydem, nazwiska zmienili i cicho siedzieli.

mar

Panowie i panie to wszystko to nasi wrogowie maczają rączki, to przecież PO i Nowoczesna , tylko taki im sposób został do walki . Zobaczcie panowie i panie jacy teraz oni się zrobili spokojni , tylko na twarzach ich głupie uśmieszki widać . Jestem w stu procentach pewny ze za tym stoi PO i Nowoczesna. Żyd opłacał kodowców i pomaga i wspiera tym przegranym partiom aby ponownie odzyskać władzę. Przecież wiemy ze Niemcy jak zdobyli Polskę , to stworzyli w naszym kraju obozy śmierci dla żydów i innej narodowości także i polaków mordowano i spalano w piecach . TO BYLI NIEMIECKIE OBOZY ŚMIERCI W POLSCE KTÓRE ZOSTAŁY POBUDOWANE .

mar

A kim był Jezus? Żydem.
Cała wiara katolicka opiera się na legendzie o żydzie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0